Jak byłem w NY to akurat byl spotkanie chyba g20 z zelenskim itp. No i jak te maszyny nagle wyleciały kilka jeden za drugim jak byliśmy przy moście brooklińskim to mi kopara opadła muszę przyznać.
To może być jedna z tych książek, które ludzie pracujący w szerokopojętym IT powinni obowiązkowo przeczytać. I warto, by przeczytała ją też reszta.
Autorka przeprowadziła solidną pracę śledczo-reporterską na temat tego, jak działają big techy (Google, Uber, Amazon, Meta i inne), jak się rozwijały, jak rozwijały się w Polsce, jakie praktyki stosują w celu naginania prawa lub jego zmieniania, jak lobbują na swoją korzyść w Polsce, Europie i USA. Podważa też zasadność "zachwytu", którym obdarzamy obecność dużych graczy technologicznych na naszym rodzimym podwórku.
Najciekawszymi rozdziałami były dla mnie ten związany z Uberem i tym, jak się rozwijał, by stać się niemal jedynym liczącym się graczem na rynku przewozu osób, oraz ten opowiadający o stawianiu centrów przetwarzania danych na potrzeby AI i konsekwencjach ich rosnącej liczby.
@Wrzoo miałem okazję poznać autorkę, nie zrobiła na mnie najlepszego wrażenia ale książeczkę mam, więc chętnie sprawdzę czy książka się broni lepiej od autorki
@bartek555 Nawłoncza se komputrów i wielki marynarz.
Kiedyś to się pływało! W 82 z wujem Staszkiem uciekaliśmy kajakiem przez Zalew Szczeciński w nocy przed strażą graniczną! Ciemno jak smoła a my wypici. Spróbuj tak! Staszek, byłeś kawał c⁎⁎ja, spoczywaj w pokoju.
Ładnie pokazane na jednym obrazku, co AI zrobiło z rynkiem pracy programistów. Nie ma już wciągania każdego jako pracownika. Preferowani są ludzie z doświadczeniem. Jeżeli ktoś jest po studiach to ewentualnie się przyjmie.
Natomiast tzw. juniorów bez doświadczenia nie ma sensu zatrudniać, bo nie zrobią więcej niż ai, ale za to są wolniejsi i wciąż trzeba dokładnie sprawdzać co zrobili.
Rola typowego klepacza kodu chyba już nie istnieje.
Wykres pochodzi z poniższej pracy naukowej (Stanford). Z tego co przeskrolowałem, to podobny efekt było widać w branży marketingu.
Rozkmina ale czy jeżeli teraz przestanie się zatrudniać juniorów to czy w przyszłości nie braknie midów i potem seniorów? Przecież ci ludzie muszą się gdzieś zdobyć doświadczenia nie?
@malkontenthejterzyna powinni pokazać na wykresie co było przed COVIDem z podziałem na wiek, bo jak weźmiemy sobie ogólny wykres od 2018 roku (poniżej), w jakiś sposób, mimo że na wykresie z posta jest wskazany wzrost we wszystkich grupach wiekowych od początku 2021 roku do końca 2022, tutaj mamy wskazany ogólny spadek trwający od 2019 roku, jedynie z dwoma korektami w połowie 2021 i pod koniec 2022 roku
także trochę o kant d⁎⁎y to badanie jest. odcięcie na 2021 roku wygląda przez to jak celowe działanie, żeby wykresy pasowały pod tezę o AI
nie wierzę też, że osoby, które to badanie wykonywały nie wiedziały o istnieniu poniższego wykresu, a jeśli wiedziały, to powinni byli też przeanalizować i wyjaśnić skąd wzięły się różnice między ich wykresami, a poniższym
@malkontenthejterzyna Teraz jeszcze zauważyłem, że linia dla najmłodszej grupy wiekowej wygląda niebywale podobnie do linii wkyresu, który wrzuciłem (z niewielkimi zmianami) + przeskalowanie w czasie z 2019-2024 do 2021-2025