Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Czterodniowy tydzień pracy to pomysł "nierealny" i forsowany wbrew interesom większości pracowników - oświadczył przewodniczący Komisji Krajowej NSZZ Solidarność Piotr Duda. Wskazał, że nie obejmie ono produkcji, handlu i wielu innych gałęzi rynku, w których potrzebna jest ciągłość...

W 2024 r. na zwolnieniach lekarskich najczęściej byli 30 i 40-latkowie, najrzadziej pracownicy po 60-tce - wynika z raportu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Głównym powodem L4 były choroby kręgosłupa i układu oddechowego oraz urazy i zatrucia.
Według danych ZUS o absencjach chorobowych,...
Tosie i Tomki, pijcie ze mną soczek - mój obecny pracodawca przedłużył mi umowę i zostaję na dłużej
Są bonusy, mam budżet na sprzęt oraz na szkolenia
Yeahhhhhh
#praca #pracbaza #chwalesie


Mi też przedłużyli na nieokreślony a po 4 miesiącach (zmiana właściciela w międzyczasie) zaprosili na rozmowę i dali dwa papiery do podpisu jeden ch⁎⁎⁎wy a drugi też ch⁎⁎⁎wy. Wybrałem ten najmniej ch⁎⁎⁎wy. Laba na 2 miechy gdzie siedzę w domu i mi za to płacą pełna pensje, premie ,wszystkie dodatki i odprawę.
Zaloguj się aby komentować
Takiego maila dostałem
#rodo #daneosobowe #praca

Zgłoś od razu do https://incydent.cert.pl/ i jeżeli też masz konto pocztowe na Google to też do nich. Niech po blokują te adresy nim więcej osób się nabierze.
Zaloguj się aby komentować

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej uruchomi programy pilotażowe związane ze skróceniem czasu pracy. Udział w nich ma być dobrowolny — wynika z nieoficjalnych ustaleń DGP, opublikowanych w poniedziałkowym wydaniu dziennika.
Dziennik — jak przypomina — w połowie kwietnia informował, że...
Ktoś tu pracuje na JDG na ryczałcie z podmiotem zagranicznym i poradzi trochę?
Jak to wygląda z VATem, gdy jestem płatnikiem to normalnie naliczam go na fakturze? I, jeśli faktura bez VATu, to powinienem zrezygnować z bycia platnikiem czy po prostu, nie przekazuję nic dalej i US się nie czepi?
#jdg #kiciochpyta #praca
Zaloguj się aby komentować
Ktoś szuka roboty jako memiarz?
#praca #memy #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Wam też tak ciężko się zabrać za robotę bo czujecie majówkę za rogiem? Tragedia jest...
#gownowpis #pracabaza #praca
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jak wygląda rynek IT dla Polaków w Hiszpanii?
#it #praca #hiszpania
Zaloguj się aby komentować
Koledzy koleżanki pijcie ze mno kompot! W wieku 46 lat zrobiłem to słynne przebranżowienie i od polowy maja zaczynam nową pracę. Może nie do końca takie "klasyczne" przebranożowienie, bo w nowej pracy będę robił to czym zajmowałem się przez około 8 m-cy w 2003, ale robiłem to krótko i w zasadzie wszystko się tam zmieniło od tego czasu. Później poszedlem w swoją stronę i zawsze miałem z tyłu głowy czy napewno dobrze zrobiłem? Było minęło, teraz będę wiecej bo około 25 % zarabiał z możliwością dalszego rozwoju i podwyższenia płacy. Zacząłem od studiów w wybranym kierunku ponad 2 lata temu, samoksztalcilem się, jeździłem na szkolenia i kursy i teraz to zaowocowało. Cieszę się jak pojebion!
#praca #pracbaza
@fiflak piorun poszedł
u mnie troszkę inaczej-operator produkcji z dużym doświadczeniem: farmacja, spożywka a teraz będzie w kosmetykach, rozmowa była w wielki piątek, dziś dostałem telefon że akceptują moje warunki - praca "na miejscu" 10 minut rowerkiem
nie młodnieję- śledzę kkz automatyk- jak tylko będzie uruchamiany kurs zaoczny to odpalam wrotki
Zaloguj się aby komentować
Reklama z serii: marzenia masz wypisane na twarzy.
No mnie zachęcili
#mcdonalds #restauracja #kariera #praca #heheszki #gastronomia

@AdelbertVonBimberstein Zawsze myślałem, że to jest typ pracy o której większość ludzi nie marzy. Gdy byłem bardzo młody pracowałem tam trochę by utrzymać się i mieszkać samemu.
Powiem Ci, że poznałem jednego pracownika, który szczerze marzył o tej pracy i nigdy nie zapomnę tej jego radości gdy "awansował" z pracownika sprzątającego na pomocnika od frytek. Był taki szczęśliwy pracując i mogąc zarobić pieniądze by pomóc ojcu z którym mieszkał, że to rzeczywiście mnie poruszyło. Jak go poznałem miał około 30 lat i z tego co mówił miał zdiagnozowane dziecięce porażenie mózgowe. Trudno mu się chodziło i widać było, że nie łapie wszystkie zbyt szybko ale był pełen szczęścia pomimo tego, że nie miał najłatwiejszego życia.
Zaloguj się aby komentować
fajny był. Taki ciepły.
Będę go długo pamiętał.
#oswiadczenie #swieta #pogoda #weekend #heheszki #religia #praca #wielkanoc

Zaloguj się aby komentować

Wielki Piątek nie powinien być dniem wolnym od pracy - oceniła ministra funduszy i polityki regionalnej Katarzyna Pełczyńska-Nałęcz w piątek w Radiu Zet. Wyrażała się też sceptycznie na temat postulatu czterodniowego tygodnia pracy.

Koszty pracy w Europie różnią się ponad pięciokrotnie. Najwyższe są w Europie Północnej i Zachodniej, a najniższe w Bułgarii i Rumunii.
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak bardzo różnią się koszty zatrudnienia w różnych częściach Europy? Odpowiedź jest bardzo zróżnicowana. Stosunek maksimum do...
Takie tam z pracy, jakiś kawał dużej gałęzi spadł i zerwał przewod w linii 15kV, przynajmniej tak myślimy bo nie było nic oprócz popiołu w miejscu uszkodzenia. Pożar rozprzestrzenił się na powierzchnię blisko 1ha, na szczęście ziomki i straż pożarna opanowali sytuacje w nocy około 2 godziny.
#praca #energetyka #las #pogotowieenergetyczne


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować