#humorobrazkowy #samochody #heheszki #polskiedrogi

#humorobrazkowy #samochody #heheszki #polskiedrogi

Zaloguj się aby komentować
Czerwone światło? A na co to komu? A po co? #polskiedrogi #prawojazdy #polscykierowcy #czerwoneswiatlo
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@LM317T skręcający przyhamowywał, samochód za nim też przychamowywał. Nagrywający nie zważając na to, że dwa pojazdy przed nim hamują (widać światła stop) zapierdala.,
Jak wyobrażasz sobie upewnianie czy można bezpiecznie wykonać manewr skrętu w lewo, jesli by trzeba zakładać ryzyko pojawienia się debila, który nie zważa na hamowanie i wyskakuje zza drugiego pojazdu za tobą?
Zaloguj się aby komentować
Jak informuje portal lublin112.pl, do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 23.50 przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. Kierujący audi 18-letni mężczyzna miał poruszać się z bardzo dużą prędkością w kierunku al. Kraśnickiej. W aucie znajdowały się jeszcze trzy nastoletnie osoby.
Kolejny taki przypadek, dlatego jestem za tym, aby prawo jazdy było dostępne od 21 roku życia. Do tego obowiązkowe testy psychologiczne. Prawo jazdy nie powinno być dla każdego, tak samo jak broń palna.
#polskiedrogi #samochody

Zaloguj się aby komentować
Pijany 62 –letni woźnica miał w organizmie 3 promile alkoholu.
#polskiedrogi
Zaloguj się aby komentować
Miałem stłuczkę dzisiaj. Samochody przede mną hamowały przed przejściem, ja się trochę zagapiłem, dałem po hamulcach, ale zdążyłem, ale gość za mną się bardziej zagapił.
Ja w sumie lekko zderzak tylny pęknięty, gość całe nadkole i światło rozwalone. Musiał odginąć karoserie bo się wbiło w koło. Z tego powodu też nie zdążyliśmy zjechać a akurat policja przejeżdzała.
Na szczęście to nie ja byłem sprawcą, chociaż sam ledwo wyhamowałem więc się trochę przyczyniłem.
@wewerwe-sdfsdfsdf Podobnie ja w tamtym miesiącu, tylko ja jechałem Passatem B5FL, a gość za mną jakąś wyjebaną w kosmom Beemką. Tylko mu opony zapiszczały i zakopciły. Dobrze, że był czysty asfalt bo teraz już by nie było szans.
Trochę moja wina bo chciałem grzać na żółtym, ale skrzyżowanie było duże i stwierdziłem, że nie zdążę i dałem po heblach. Gościu za mną na centrymetry
Zaloguj się aby komentować
Uwaga! Informacja możliwe, że przydatna dla ludzi z #Warszawa oraz #lublin
Od wczoraj otworzyli węzeł w Zakręcie. Dzięki czemu z DK92 wjeżdżamy bezpośrednio na S17. Przydatna rzecz podczas wyjazdów świątecznych. Zwłaszcza, że cały czas są dwa pasy bez zwężeń.
PS. ciekawe czy ktoś rozpozna co to za radio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Stoję w korku bo jakiś kretyn nie potrafi jeździć w zimie. Spadło trochę śniegu i już problemy. Gość jechał ok. 20km/h, chociaż droga nie była zła. Zablokował ruch na tyle, że za nim jechał sznur samochodów. Zaczął się podjazd pod górę i kretyn w połowie podjazdu zaczął hamować i prawie się zatrzymał. Za idiotą jechał TIR i przez tego kretyna musiał zatrzymać się w miejscu. Jak się zatrzymał to już nie mógł ruszyć i teraz przez tego debila droga jest zablokowana. Ja muszę wstać ok 4.30, a pomoc drogowa będzie za jakąś godzinę. Jak dobrze pójdzie to będę miał dwie godziny spania. Mam kamerkę i jak będzie coś widać na filmie, to zgłoszę go na policję. Pewnie to nic nie da, ale spróbuję. J⁎⁎⁎ni niedzielni kierowcy
@Swiniotygrys na 100% amator letnich opon.
Przyczyna takich zatorów zawsze jest taka sama. Nie chce się się komuś jechać wymienić opon, albo żal mu kasy aby te opony kupić.
Dotyczy to zwłaszcza ciężarówek, bo tam nie wystarczy wziąć lewarek, klucz i na spokojnie, w pół godzinki, koła wymieniasz. Z ciężarówką trzeba jechać do serwisu od opon, do którego trzeba się wcześniej umówić, no i opon do kupienia też jest trochę więcej niż 4, więc kasy bardziej szkoda.
Dlatego zawsze, jak przychodzi zima to trafi się ktoś kto postanowi zaryzykować jazdę na letnich i zablokuje drogę, tak jest co roku i to w całym kraju.
Jeśli komuś szkoda czasu i pieniędzy to wystarczyło by raz założyć zimowe i jeździć na nich przez cały rok - ale niektórzy nie pomyślą.
Zaloguj się aby komentować
Nasypią zawsze tej soli żeby było dobrze kierowcom, a o pieszych nikt już nie pomyśli i potem o.. człowiek nawet przejść nie może normalnie przez przejście dla pieszych.

@WielkiNos ja się pytam dlaczego ludzie bez czekana i raków wychodzą na ulicę w ogóle? gdzie byli rodzice itd.
Tym właśnie różnimy się od Zachodu, mamy może ładne budynki, nowe ulice ale znalezienie w tym kraju 100 metrów równego chodnika to sztuka, czy to centrum stolicy czy ostatnia wioska na Podlasiu, chyba że przed chwilą oddany do użytku, ale już taki po 1 zimie potrafi zaliczyć nieciągłość.
Gx
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Do driftującego na rondzie kierowcy w czwartek (26 maja) po godzinie 22 zostali wezwani policjanci gorzowskiej komendy. U zbiegu ulicy Myśliborskiej i Miłej kierujący BMW miał lekceważyć drogowe przepisy. Podczas dojazdu na miejsce interwencji funkcjonariusze zauważyli wskazany pojazd, którego kierujący driftował na Rondzie Europejskim. Policjanci włączyli sygnały i szybko zakończyli jazdę mężczyzny. Za kierownicą auta siedział 28-letni mieszkaniec Gorzowa Wielkopolskiego. W rozmowie z policjantami przekazał, że wykonywał drift na drodze publicznej bo chciał uwiecznić to na wideo. Te w żaden sposób nie mogło tłumaczyć jego niebezpiecznej jazdy. Po sprawdzeniu 28-latka w policyjnych systemach okazało się, że jest on poszukiwany przez gorzowski sąd do odbycia ponad rocznej kary pozbawiania wolności. Kierujący ma na swoim koncie szereg wykroczeń drogowych. W tym przypadku policjanci zdecydowali, by odstąpić od ukarania mandatem karnym i za drift skierować sprawę do sądu. Nie ma bowiem przyzwolenia na takie zachowanie na drogach.

@Bodzias1844 tak to właśnie jest, że głąby dobrze kryjące się z poważnymi wykroczeniami wpadają za pierdoły - inne pojmowanie świata i totalnie lekceważenie prawa. Pewnie nawet mu przez myśl nie przeszło ryzyko bycia schywtanym, bo skoro potrafił ukrywać się przed czymś tak poważnym jak więzienie, to czemu mieliby go złapać za jazdę w nocy. To tak jak ten morderca co go złapali, bo debil nie nosił maseczki xD https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1042489%2Czabojca-zlapany-po-20-latach-wpadl-przez-brak-maseczki.html
Zaloguj się aby komentować
Dlaczego warto mieć w samochodzie wideorejestrator.
Policja próbuje wyłudzić mandat za niezatrzymanie na STOPie.
Z opisu pod filmikiem:
Nagranie pochodzi z sierpnia 2022 Z relacji autora: Wyłączyłem silnik i odcięło zasilanie ...
Policjanci chcieli wlepić mi mandat za niezatrzymanie na STOPie Policjant dowiedziawszy się o kamerce ... standardowo "proszę pokazać nagranie" ..., ale nagranie nie zostało im okazane.
Powiedziałem że padła mi bateria. I wyczuli okazję ... Policjanci byli bardzo aroganccy, trzymali mnie tam po złości 2 godziny - "No bo proszę pana to hehe musi potrwać". W radiowozie mówili "ja jestem w tej firmie 20 lat i wiem lepiej", coś w tym stylu. Zostałem uniewinniony przez sąd, rozprawa 2.5 miesiąca później.
Sąd potraktował ich dosyć ostro, stwierdził, że jak to mogą zatrzymać auto bez pewności. W radiowozie podkreślałem, że policjant stał ze 2-3 metry od krawędzi jezdni, oczywiście policja wie lepiej i koniec.
Standardowo, milicja liczy, że może się nic nie nagrało i oni mają rację.
Sierpień 2022 DK78 Tarnowskie Góry - Siewierz
Lokalizacja https://goo.gl/maps/NBdLEvbwp6T8G2WF6
Zaloguj się aby komentować
Policja próbuje wyłudzić mandat za prędkość.
Autor nagranie otrzymał "pouczenie", natomiast nie zostałem poinformowany za co ! "Tak jak na nagraniu policjant z "ciekawości" chciał zobaczyć nagranie.
Po tym jak zobaczył prędkość przy znaku powiedział "dzisiaj pouczenie" i odszedł... W przeszłości zostałem oszukany tak dwa razy (raz zatrzymano prawo jazdy).
Ocenę kompetencji Policjantów zostawiam widzom." Komenda Powiatowa Policji Świecie. 10.11.2022 DK16 Wjazd do Grudziądza
<br />
Dlatego warto mieć w samochodzie wideorejestrator.
Zaloguj się aby komentować
Po kilkukrotnym odkładaniu terminu ukończenia, tunel w ciągu zakopianki zostanie otwarty już w najbliższą sobotę. Prace w samym tunelu o długości 2058 m, zostały już zakończone. Nawierzchnia na dojazdach do portali tunelu jest gotowa. Ministerstwo infrastruktury opublikowało nagranie z inwestycji.
Źródła:
https://twitter.com/MI_GOV_PL/status/1590751144204070915?s=20&t=Wwzh_JrQnD6e3aU6fiiDWg
https://businessinsider.com.pl/gospodarka/tunel-na-zakopiance-wkrotce-otwarty-dobra-wiadomosc-dla-planujacych-ferie/zn5tb38
Niepopularna opinia.
Hamujący klaksonem powinni być brani do współwiny.
Zaloguj się aby komentować
Wypadek na autostradzie A2 w Poznaniu - dojazd Straży Pożarnej i Policji oraz zachowanie kierowców.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować