Zdjęcie w tle
Legitymacja-Szkolna

Legitymacja-Szkolna

Fenomen
  • 310wpisy
  • 2585komentarzy
niektórzy mówili, że hołownia to drugi kukiz, a teraz hołownia jest pierwszy raz w polityce i od razu dostaje posadę marszałka sejmu i jest właściwie chyba trzecią najważniejszą osobą w państwie. W tym czasie kukiz jest planktonem politycznym który maks kim był to szregowy poseł. Ale krzykacze będą krzyczeć że hołownia = kukiz palikot nowoczesna petru i coś tam jeszcze. A to zupełnie inna klasa polityczna.

#polityka #polska #sejm
Rebe-Szewach

@Legitymacja-Szkolna Drugą najważniejszą osobą.

ZygoteNeverborn

@Legitymacja-Szkolna Ja tak mówiłem i nie chwalę dnia przed zachodem słońca. To dopiero początek.

Macer

no bo jest drugim kukisem, czlowiek z szołbiznesu co udawal nowa sile 'antysystemowa' a okazal sie przystawką jednej z dwoch glownych partyj. smieszna wydmuszka.

Zaloguj się aby komentować

Hołownia zaorał i zmiażdżył oponentów bez dwóch zdań. Jak go słuchałem to miałem wrażenie że to on dostał pytania wcześniej a nie morawiecki. Ewidentny wygrany tej debaty, widać że potraktował ją poważnie i się do niej przygotował. To właśnie na jego ugrupowanie pójdzie mój głos. Myślałem wcześniej czy nie zagłosować na KO, ale po tej debacie już definitywnie mój głos idzie na niego.

#polityka #debata #wybory #tvpis
Abcdef90

witam w klubie, ze wszystkich partii też mi do nich najbliżej

Zaloguj się aby komentować

wraz z wyjebaniem wykopu przypomniała mi się sytuacja jak rok temu czy 2 lata temu wyjebał się facebook na cały wieczór i ludzie dosłownie lamentowali i wpadali w jakąś furie bo nie mogą się przez msg z kimś skontaktować XD to ale była też niezła inba XD kiedyś to było XD cukierberg wyłączył msg na kilka godzin i dla ludzi jakby świat upadł bo nie mogli się skontaktować ze sobą xd

#facebook #gownowpis #kiedystobylo
5tgbnhy6

do niektórych ludzi nie mam kontaktu innego niż przez messengera, jakbym akurat wtedy musiał się pilnie skontaktować, to też bym sie wkurzał

Jarem

@Legitymacja-Szkolna

Ludzie za bardzo się przyzwyczaili to błyskawicznego kontaktu. A kto teraz wysyła smsy oprócz ludzi, którzy na tym się wychowali?

Half_NEET_Half_Amazing

Pamiętam to XDD

nie poczułem różnicy

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
taka całoroczna jurta mongolska 11m średnicy (95 m2) kosztuje około 130 tys zł (w zależności od wyposażenia), nie wiem jak z podłożem ale pewnie da radę postawić to na jakiejś kostce brukowej. Myślę że to będzie idealne rozwiązanie jeśli chodzi o problemy mieszkaniowe w polsce. Do tego działka za 200 tys gdzieś na wsi i w sumie za 330 tys możesz już sobie mieszkać XD i to na całkiem niezłym metrażu. Lepsze rozwiązanie niż kredyt 2% czy 0% XD tak by wyglądał mój program wyborczy jurta mongolska dla każdego kto nie ma gdzie mieszkać.

#nieruchomosci #gownowpis
582ad6d9-955d-4202-b061-e248a5a64ab8
Wiele razy szkalowałem i ostrzegałem przed ukrainą tutaj za co oczywiście byłem niesłusznie nazwany ruską onucą i konfederatą (niezbyt celnie XD), ale jak widać niestety oczywiście wyszło na moje, a wolałbym żeby nie wyszło. Najpierw sprawa z ukraińską rakietą gdzie ukraińcy próbowali nas okłamać w żywe oczy, że to nie ich rakieta dopiero wujek Joe z Ameryki wyszedł i powiedział wszystkim jak było, Ukraińcy do dzisiaj za to nie przeprosili tylko zamieciono sprawę pod dywan razem z naszym rządem (albo nie rządem), bo przecież wojna itp itd. A teraz sprawa z tym zbożem gdzie mamy z ukrainą różnice zdań to ci wychodzą do całego świata i nazywają nas ruskimi onucami po całej tej pomocy którą od nas otrzymali. Ten kraj właściwie istnieje dzięki nam, bo ta pomoc w pierwszych dniach wojny była najbardziej kluczowa oraz namawianie innych krajów zachodnich do pomocy. Ukraina gra tylko do własnej bramki i warto żeby ukrofile tutaj zdawali sobie z tego sprawę i zaczęli grać do naszej bramki tylko, a nie próbować robić komuś dobrze i próbować zaistnieć na świecie robiąc z siebie jakiegoś mesjasza narodów. Przygotujcie się lepiej na zakończenie wojny to wtedy jeśli ukraina ją wygra to będzie prawdziwy teatr jak ukraina naszym kosztem będzie próbować ściągnąć zachodni kapitał do siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) a polaczki jak to polaczki zostaną oczywiście wydymani, a na ukrainie pierwsze skrzypce będą grane przez usa, niemcy, francje i uk.

#ukraina #polska
Javax

@Legitymacja-Szkolna 

Wiele razy szkalowałem

Tak, zgadzam się, szkalowałeś

danny-cot

@Legitymacja-Szkolna 

opie zmiłuj się

Było głosowanie w UE o zniesieniu ceł na zboże z Ukrainy. Polska głosowała za. Zboże se przyjechało, spółki pislamu zgarnęły zarobiły na nim krocie, ale idą wybory, a rolnicy wkurzeni.

Pislam jak typowy populista wprowadza embargo. Ukraina zgodnie z prawem idzie do sądu czy tam arbitrażu. Tu nie ma nic złego.

Zelenski też nie powiedział że Polska gra z kacapami, ale ze są kraje które to robią. Ja ty widzę Węgry ale wszystkie onuce i konfeciarze wyją z zachwytu.

Normals ubolewa że przez pislam znowu stajemy się pariasem na arenie międzynarodowej, zamiast na ukraiñskim zbożu kosić hajs.


co do Przewodowa to prokuratura nie zakończyła śledztwa.

Może się okazać że ta rakieta nie była ukraińska, tylko nato zamiata to pod dywan jak z dronami w Rumuni i Bułgarii.

cotidiemorior

@Legitymacja-Szkolna jak nie jesteś onucą i konfederatą to jesteś pisowskim pożytecznym idiotą, przykro mi. xD Cały ten kryzys to wina pisowskiego bandytyzmu i nieudolności, gdzie nic nie zrobili żeby ogarnać temat, a miesiącami na tym zarabiali na lewo. Eskalacja to też wina PiS-u, bo Ukraina po prostu poprosiła o normalny arbitraż międzynarodowy, a pisowcy zaczęli się pluć że zdrada, że zablokują wejście do UE itd. xd

Zaloguj się aby komentować

mentzen wściekły bo petru za nim jeździ xDDDD

#konfederacja #bekazkonfederacji #polityka #petru

https://www.youtube.com/watch?v=lecDQkP3X-0
rakokuc

Ja pierdolę jaki cringe. Mentzen wali teksty z filmu, do tego podniecony jak prawiczek w burdelu, a kuce nazywają to "masakrowaniem".

jiim

@Legitymacja-Szkolna Z debilami się nie rozmawia, bo sprowadzą cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.


I bynajmniej nie mam tutaj na myśli Petru xD


#jebackonfe #fundamentaliści

festiwal_otwartego_parasola

@Legitymacja-Szkolna zwróćcie uwage jak sie kuce onanizują w komentarzach do tego "wystąpienia". Sekta

Zaloguj się aby komentować

Podoba mi się co Leszek Miller powiedział w ostatnim wywiadzie dla Radia Zet, idealnie oddaje klimat polskiej polityki XD:

Wie Pan po tych wyborach [nie ważne kto wygra], zacznie się totalny handel, wszystkim ze wszystkimi, dlatego, że wszyscy będą chcieli utworzyć w miarę stabilny rząd.

było to odnośnie tego co się stanie jeśli KO lub pis zabraknie posłów do samodzielnych rządów. Po prostu muszą wtedy dokupić sobie posłów z innych ugrupowań KO z Lewicy i Trzeciej Drogi, a pis z Konfederacji.

#polityka #polska
smierdakow

@Legitymacja-Szkolna KO nie ma żadnych szans na samodzielne rządy, to najwyżej KO+Lewica+3D mogą próbować przygarnąć Konfederację, ale najpierw Tusk by musiał przekonać Lewicę i 3D, żeby chcieli w ogóle z nimi gadać xd tu mogą być z tego bardzo zaskakujące sojusze jescze

wombatDaiquiri

@Legitymacja-Szkolna a że w Polsce być politykiem to wstyd i pchają się tam miernoty-gołodupce...

shogoMAD

I bardzo dobrze !

Handel jest super, jeszcze by tego brakowało aby jakaś partia zabetonowała się na kolejną kadencję. Oni muszą ze sobą konkurować. A że będzie trudno utworzyć rząd większościowy to też dobrze, bo nie będą przepychać ustaw po nocach. Takie vacatio legis przez całą kadencję.

Zaloguj się aby komentować

no fajne te propozycje #ko #po ale takie niezbyt do zrealizowania po konfederacji chyba jest to program który pochłonąłby najwięcej pieniędzy ze wszystkich zaprezentowanych programów. Kredyt 0%, wysoka kwota wolna od podatku, obniżki vatu, dopłata do najmu, zamrożenie cen gazu (czyli dopłata), podwyżka dla strefy budżetowej 20%, podwyżka dla nauczycieli, zniesienie podatku belki. No fajnie fajnie tylko skąd pieniążki na to ja się pytam? Bo z likwidacji tvp i pieniędzy z kpo to chyba nie starczy mi się wydaje. xD #trzeciadroga najlepiej gówno obiecali to przynajmniej wiadomo że nie zadłużą państwa.

#polityka #wybory #wybory2023 #platformaobywatelska
spawaczatomowy

@Legitymacja-Szkolna 

skąd pieniążki na to ja się pytam?

6b484d9c-9d68-4d5b-b35c-b8398c3c2a48

Zaloguj się aby komentować

Będzie bardzo #niepopularnaopinia z mojej strony i wiele ludzi się ze mną nie zgodzi, ale ostatnie wydatki na wojsko i zakupy jakie PiS odwala to jest gruba przesada. Pieniądze te przepalono i to jeszcze na niezłym kredycie na przykład 100 mld zł w Korei południowej xD ciekawe kto będzie spłacał tę zabawę w wojsko. Moim zdaniem są to kolejne pieniądze które po prostu przejedzono i zmarnowano, bo oczywiście jak to w Polsce zadziałały emocje i nagle Polak mądry po szkodzie musiał wykupić wszystkie zabawki jakie istnieją na świecie. Co najgorsze ogromna część społeczeństwa popiera ten festiwal palenia pieniędzmi w piecu.

#polityka #wojna #wojsko
Matkojebca_Jones

@Legitymacja-Szkolna Ja się z tobą zgadzam! I mówiłem to od początku.

Majonezowy

To, że Rosja nie jest w stanie zająć teraz Ukrainy nie oznacza, że nie jest już dla Europy Wschodniej zagrożeniem. Wciąż mają duży potencjał i zdolności do odbudowy. Wojna się jeszcze nie skończyła i nie wiadomo jak się skończy.

Nasza armia była zlewana przez ostatnie 30 lat, dlatego teraz skala tych zakupów jest tak duża i wolę wydać na to niż 13. czy 14.

30ohm

Sugeruje poszukać informacji co sanacja robiła w latach 30 xx wieku, czyli 100 lat temu. Co było zrobione i jak to się skończyło. Póki co historia mocno się powtarza

Zaloguj się aby komentować

Wyobraźcie sobie nieskończenie mały, gęsty, oraz gorący punkt po środku niczego, po prostu poza tym punktem nic nie istnieje nawet czas czy przestrzeń. Na dodatek ten punkt wypełnia całą przestrzeń jaka istnieje, a poza nim nic nie istnieje. Nazwijmy sobie ten punkt osobliwością. Osobliwość ma niewyobrażalną gęstość i energię to w nim skupiony był cały istniejący wszechświat. Następnie tak z dupy ta osobliwość sobie wybuchła, bo tak czemu by nie i powstał se wszechświat. Następnie cząstki zaczęły się grupować w atomy i tworzyć najprostsze pierwiastki - wodór i hel. Później mijają mln lat, materia się ochładza i powstają pierwsze gwiazdy. Jedną z takich gwiazd jest nasze Słońce, a wokół słońca są jakieś śmieszne chmury i fruwające kamienie które łączę się ze sobą i zaczynają tworzyć planety które dziś znamy. Jedną z nich jest Ziemia która jest w chuj gorąca i nadal napierdalają w nią jakieś kamienie kosmiczne. Jeden duży kamień tak zakurwił, że pół Ziemi rozwalił, a z fruwających kamieni utworzył się księżyc. W tamtej chwili sytuacja pogodowa na ziemi wyglądała tak, że mieliśmy jeden wielki opad kamieni z kosmosu. Kamienie te mogły mieć w sobie wodę. Jako że ziemia była strasznie gorąca to spowodowało to parowanie tej wody, obniżenie temperatury na ziemi oraz nieustanne opady tym razem deszczu. Alert powodziowy: Ziemia została całkowicie zalana. Ale pojawiają się wulkany które tworzą ląd. W wodzie tworzy się życie w postaci organizmów jednokomórkowych które odżywiają się chemiczną zupą z wulkanów. Któryś z tych organizmów wymyślił sobie że może odżywiać się słońcem a nie chemiczną zupa i zaczął robić sobie fotosyntezę, zaczał tym samym produkować tlen. Dalej już z górki no bo tak: Eksplozja kambryjska gdzie pojawia się w wodzie wiele gatunków i niektóre z tych gatunków zaczynają wyłazić na ląd. Ryby nauczyły się chodzić i zamiast składać ikry w wodzie zaczęły składać jaja na lądzie w twardej skorupie i woda jest w tej skorupie wewnątrz więc nie muszą wracać do wody żeby złożyć jaja (woda już jest wewnątrz jaja). Po tym incydencie jajowym mamy epokę dinozaurów i wszystkie stwory są ogromne. Ale mamy też powtórkę z rozrywki i znowuż napierdalają w nas kamienie i dinozaury se giną i większość gatunków na ziemi. Po dinozaurach rozpoczyna się era ssaków. Jeden z tych ssaków przypadkowo nauczył się jak chwytać różne rzeczy ręką, a potem jeszcze nauczył się łazić wyprostowany. Zaczął pukać kamieniem o kamień i stał się można powiedzieć inteligentnym (czasem jak patrzę na ludzi to powątpiewam w tą inteligencję). Ten ssak to człowiek rozumny czyli my rozprzestrzenił się na prawie całej ziemi głównie dlatego że prowadził koczowniczy tryb życia. Nagle z dupy człowiek rozumny odkrył że nie musi biegać za jedzeniem tylko może sobie sam je wyhodować. W ten sposób powstała hierarchia społeczna oraz organizowanie się ludzi w większe grupy. Najpierw były to plemiona a potem państwa. Jednym z takich państw jest Polska w której se mieszkamy. No i w tej polsce mieszkam ja i najgorsze z tego wszystkiego co się stało jest to że muszę wstać jutro rano o 6:30 do roboty a mi się właśnie nie chce. W ogóle patrząc na to ile rzeczy się odjebało to jakos nie widzę sensu chodzenia do pracy i charowania na prywaciarza mogłem zostać sobie organizmem jednokomórkowym z epoki kambryjskiej i wymyśleć se produkowanie jedzenia ze słońca, przynajmniej przyczyniłbym się w rozwój świata.

#gownowpis
wstreczyciel

@Legitymacja-Szkolna Ale jest też opcja, że żyjemy w symulacji i im dłużej żyję, tym bardziej mnie ona przekonuje.

spawaczatomowy

@Legitymacja-Szkolna nieprawda, ziemia ma 2k lat i jest płaska.


Poza tym niby miliardy lat ewolucji, a ty piszesz harowanie przez ch... Twój jednokomórkowy przodek paczy na cb z Valhalli dla mikrobów i jest on rozczarowan


xd

Zaloguj się aby komentować

bolą mnie mięśnie i mam gorączkę, niech już to przejdzie. Mięśnie bolą mnie tak że nawet jak siedzę na krześle czy leżę na łóżku to mnie ciągnie po kręgosłupie jakiś mięsień czy ścięgno to mnie ciągnie od łopatki do chyba dupy XD tragedia człowieka współczesnego, jak żyć

#gownowpis #zalesie

Zaloguj się aby komentować

dlaczego nie lubicie hołowni?

#polityka #pytanie #holownia
wielkaberta

@Legitymacja-Szkolna Za mocne stawianie się za walutą cyfrową.

ivanar

Ogólnie to nawet głosowałem za chłopem ale coś słabe ma pomysły no i połączenie z PSL

Basement-Chad

Ja tam nic do niego nie mam. W paru kwestiach pokazał RiGCz. Ale ludzie go nie lubią bo nie podoba im się jego wygląd. Po prostu nie ma aparycji chada. Pewnie jakby zapuścił porządnę wąsy i brodę to od razu by mu poparcie skoczyło o kilka procent.

Zaloguj się aby komentować

Mansa Musa to najbogatszy człowiek jaki kiedykolwiek żył w dziejach świata, który rządził Imperium Mali w latach 1312–1337. W latach 1324-1325 odbył pielgrzymkę do Mekki. Orszak Musy miał składać się z 60 tys. ludzi odzianych w brokat i perski jedwab, w tym 12 tys. niewolników niosących złote sztabki. 500 niewolników wyposażonych w zdobione złotem laski bezpośrednio poprzedzało podróżującego konno władcę. Złotem obładowanych było także 80 wielbłądów. Musa nie tylko zapewnił żywność dla całego orszaku, ale też szczodrze obdarowywał ludność w miastach na trasie pielgrzymki, a w każdy piątek rzekomo budował jeden meczet. Ilość złota jaką rozdał ludziom doprowadziła do spadku jego ceny w Egipcie i w regionie basenu morza Śródziemnego oraz ogromną inflację w Egipcie. Uznaje się, że wydarzenie to spowodowało 10 letnią recesję w Egipcie.

#ciekawostki #gruparatowaniapoziomu #zloto #historia
11bae8db-c679-4a6a-b8b5-b1cfb17a9925
dolitd

12 tys. niewolników w samym orszaku...to więcej niż top 10 amerykańskich właścicieli niewolników razem wziętych, ale o tym się nie mówi.

Kubilaj_Khan

@Legitymacja-Szkolna najlepsze jest to, że w tej religi wszyscy w niebie będą biali a w piekle czarni. O azjatach nie ma ani słowa.

Xavy

@Legitymacja-Szkolna gwoli uzupełnienia (źródło Wikipedia)

W drodze powrotnej władca, wyczerpawszy swoje zasoby, zmuszony był zaciągnąć pożyczkę u kupców w Kairze.

Zaloguj się aby komentować

janusz śpiewa chryzantemy złociste xD

https://www.youtube.com/watch?v=YEckI02W7M0

#konfederacja #heheszki #heheszkipolityczne #korwin #ai
Dalmierz_Ploza

fake - wymawia prawidłowo R i za mało "bzy bzy bzy" xD

Matkojebca_Jones

@Dalmierz_Ploza @Dalmierz_Ploza Nie było też o chryzantemach za hitlera.

Zaloguj się aby komentować

serial wyszedł 19 lat temu, a ja nadal jestem zakochany w tej aktorce echhhhhhhhhhh

#lost #seriale #przegryw #gownowpis #echhhh
016d27c5-7817-4080-9f45-35e27d6c2bea
Magnetar_Mike

W wydaniu elficy też dobrze wygląda:)

Zielczan

@Legitymacja-Szkolna manipulantka xD jak jej pasowało to Jack, innym razem Sawyer ( ͡° ͜ʖ ͡°) Swoją drogą nigdy nie udało mi się obejrzeć Lostów do końca, ale pierwszy sezon mógłbym oglądać w pętli xD

Legitymacja-Szkolna

@Zielczan to prawda jako charakter w serialu była zjebana kryminalistka z ciągotami do innego kryminalisty mimo że dobry człowiek Jack wyznaje jej miłość (tak mi się przynajmniej wydaje, bo już nie pamiętam dokładnie xd)

Zaloguj się aby komentować

ja pierdole te baby w banku nic nie ogarniają byłem w pko bp sprawdzić zdolność kredytową na #kredyt2procent wyliczyła mi zdolność 430 k zł przy zarobkach około 8k na rękę na ryczałcie czyli około 9500-10500 zł netto miesięcznie rata by wychodziła 2100 zł więc całkiem spoko. Myślę sobie spoko ale te kalkulatory na stronach pokazują mi że mam pół miliona zdolności czyli full. Myślę se pojadę do aliora, bo tam niby liczą najlepiej tą zdolność. XDD podjechałem a tam mi zdolność wyliczyli na kredyt 2 procent na 200 k zł XDDDDDDDDDDD taki chuj z kupna mieszkania. Chuj wie jak oni to liczą ta w aliorze mi powiedziała że wyliczyło jej jakbym zarabiał 3k zł na rękę bo mam koszty, Ja mówię pani jakie koszty XD na ryczałcie nic w koszty nie można wliczyć bo to ryczałt jest przecież xD ona tego nie rozumiała wcale. Chuj tam siedzę u starych jeszcze rok odłożę następne 100 k i sram na te kredyty pisowskie. Wkurwiłem się XDD a już miałem fajen mieszkanie na otodom znalezione za 580 k taki chuj nie dla robaka to. Czas tylko aby straciłem. Niby w aliorze najlepiej traktują tych na działalności a w pko mi policzyli ponad 2 razy większą zdolność i jeszcze mniejsze prowizje. Śmiech na sali ogółem. No i oczywiście to że nie mam dziewczyny, bo pytali o to czy sam będę tam mieszkał działa na minus, bo jestem w grupie ryzyka kredytowego jak wiadomo chłop 26 lat bez dziewczyny to dziwoląg takiemu broń boże dawać kredyt.

#przegryw #gownowpis #kredythipoteczny #nieruchomosci
Kronos

@Legitymacja-Szkolna To dlaczego nie wziąłeś kredytu w PKO?

Legitymacja-Szkolna

@Kronos bo liczę na więcej, a to wszystko w pko jest i tak naciągane, w obydwóch bankach powiedzieli mi że i tak każdą sytuacje rozpatrują indywidualnie. Jestem dopiero w fazie planowania życia xd do wzięcia kredytu jeszcze daleko xD

Kronos

@Legitymacja-Szkolna Więc po co tu wylewasz swoje żale, szukasz atencji? Z twojej rzewnej opowieści wynika że poszedłeś do jednego banku i dostałeś dobrą ofertę więc poszedłeś do innego w którym dostałeś słabą więc zacząłeś biadolić że popsuli ci plany życiowe ale teraz piszesz ty i tak nie chciałeś brać jeszcze kredytu więc co ci zepsuli właściwie?

RACO

Ty mi powiedz lepiej co obecnie robisz, że masz takie zarobki? Może się czegoś douczę i sam wskoczę na ten poziom finansowy.

Marciniacus

@Legitymacja-Szkolna UOP biorą pensje 100% w przypadku b2b jest to mega ruchome, zależnie od branży. średnio 60% tego co masz na fakturach z iluś miesiecy biorą jako Twoj pewny zysk.

Zaloguj się aby komentować

Następna