Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Nawet fejs wie, że gracie w Gothica 😛 #heheszki #gothicremake

Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Przyszły nowe zabawki, udało mi się zjarać kevlar to będę testować wzmacniane Aisin.
Ładne takie
Teraz czekać na brak deszczu bo planuje targać pod domem ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
Zapraszam niebawem na relacje z "k⁎⁎wa kto to tak dokrecił"
#mechanikasamochodowa

Zaloguj się aby komentować
Lekko się wczoraj wkurwiłem;
W Niedzielę kapnąłem się, że nie opłaciłem sobie w tym miesiącu mixa w T-Mobile, spóźniłem się o dwa dni – no bywa. Byłem w drodze akurat, więc zjechałem do Maca, sprawdziłem SMSy od T-Mobile, no faktycznie jest powiadomienie, że numer został zawieszony i proszę opłacić 45 zł – co dziwne, bo płaciłem 35 zł, no ale uj może se coś doliczyli, albo coś. Nie miałem wtedy czasu na sprawdzanie. Podłączyłem się pod hotspot i opłaciłem te 45 zł.
Wróciłem do domu i okazuje się, że znowu nie mogę zadzwonić. Lekko poirytowany znowu zapłaciłem 45 zł i przez kolejny dzień było wszystko ok. Siedzę wczoraj w robocie i okazuje się, że znowu nie mogę dzwonić – pomyślałem, że muszę zapłacić jednak te 35 zł, jak dotychczas, no to bam, zapłacone. Wszystko działa elegancko… przez godzinę. No kurrrrrr wtf!? Jadę do t-mobile. A tu miły Pan mówi, że umowa mi się skończyła i że oni już mixa nie mają i może mi zaoferować abonament za 70 zł, ale pokombinujemy i będzie za 50. No chyba se Pan jaja robisz, pomyślałem. – A co z kasą, którą wpłaciłem? – No, można reklamacje pisać. – Zaraz wrócę mówię. Poszedłem dwa sklepy dalej do Plusa: - Panie, macie mixa? – Nie mamy. – Najtańszy abonament? – 40 zł. – Ok, pasuje, biorę. Umowa podpisana, numer przeniesiony, ale musze czekać aż tamci go zwolnią, a to może potrwać do 3 tygodni. No k⁎⁎wa!
Wracam do t-mobile, i mówię, że numer przeniesiony piszemy reklamację. Gość mi podyktował, co mam napisać i tyle.
Teraz jestem i w t-mobile i plusie, ale korzystać, póki co nie mogę z niczego xD
Ciekaw jestem, czy mi zwrócą teraz te wpłaconą kasę.
Co to w ogóle za polityka. Kończy Ci się umowa, a oni Ci wysyłają wezwanie o zapłatę i to w innej kwocie niż wcześniej, a później okazuje się, że kasa Ci nagle z konta wyparowuje, bo k⁎⁎wa nie masz z nimi już umowy xD CO to za gównosieć to ja nie wiem. Żeby nie było, smsa o końcu umowy nie dostałem, sprawdziłem.
#gownowpis #t-mobile #zalesie
@kubex_to_ja mnie zadziwiają ludzie płacący abonament, jak na kartę wychodzi taniej i warunki są podobne lub lepsze. Ja mam w tmobile na kartę 35 zł, no limit - dosłownie jest no limit, internetu to mam parę terabajtów do wykorzystania. Co 11 doładowanie wychodzi gratis jak się daje przez apkę. Poza tym zmieniłeś siekierkę na kijek, na zmieniałem z plusa na tmobile, bo była tragedia jeśli chodzi o jakość usług.
Zaloguj się aby komentować
wal na respiratorach to byl koszt jednorazowy 200 mln, emerytury dla artystow beda kosztowaly 450 mln rocznie, migracja rosnie z roku na rok, a ogolna liczba migrantow (glownie z europy wschodniej) to kilkaset tysiecy, wiec ciezko mowic o milionach z trzeciego swiata, a tusk krytykowal pis za zbyt slaba reakcje na pandemie, wiec za jego rzadow prawdopodobnie inflacja bylaby jeszcze wieksza. gdzie jest nasz nadworny fact checker @bojowonastawionaowca kiedy przekaz jest zbiezny z jego pogladami?
Zaloguj się aby komentować
"wolności nie chodzi o wolność tylko o partię wolność tj. KORWiN"
#bekazkonfederacji #polityka

@festiwal_otwartego_parasola ślub to wiadomo każdy powinien móc zawrzeć, ale co do adopcji to akurat mam zupełnie inne zdanie. Mój mityczny kolega gej podziela moje zdanie i mówi, że związek homo to nie miejsce dla dzieci, bo się różne rzeczy odpierdalają i ja mu wierzę
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Gardzę strasznie jak ludzie j⁎⁎ią po dziwnych samochodach.
Samochody od dekad wyglądają praktycznie tak samo, tylko rosną.
Ktoś robi coś nietypowego i go zaczynają j⁎⁎ać.
Ja chcę samochodów które wyglądają jak ten, chcę samochodów które wyglądają jak #cybertruck albo jak ten render jaguara co wygląda jak epapieros. Chcę fiatów multipli roku 2026. Jak nie ma multipli to znaczy, że nikt nie ryzykuje i że grille w BMW tylko rosną przez jebane 15 lat.
Chce śmiesznych samochodów, chce widzieć Citroeny Cactusy na ulicach.
#ferrari #motoryzacja #ranty

@Deykun
Gardzę strasznie jak ludzie
Uważaj, bo zaraz oversocialized socialité zaczną cie ostracyzować i marginalizować bo triggerujesz im traumy z dziecinstwa dotyczące nauczycieli twierdzących, że 2×5 to 10, a ich artystyczna dusza mowila, że 9.
Uwielbiałem open designs i nadal lubie, Corvette C3 to szczyt open source'a.
Zaloguj się aby komentować
Oszukany Rosjanin 23/05/2026 - W rosyjskich szpitalach się przelewa
Hollywoodzkie odpieranie dronów w Biełgorodzie
Nowy gubernator obwodu biełgorodzkiego jeździ po regionie z ekipą filmową i kręci dynamiczne rolki o tym, jak bohatersko odpiera ataki dronów. Stylówka do złudzenia przypomina popisy „tiktokowych wojsk” Achmatu.
Światowy lider technologii i schody z dykty
Minister rozwoju gospodarczego dumnie ogłasza, że cały świat marzy o rosyjskich technologiach i systemach zarządzania xD Wierzymy, wierzymy.
Kurski poseł z indyjskiego garażu
W obwodzie kurskim do Dumy Państwowej startuje Abhar Kumar Singh, który obwieszony złotem obiecuje mieszkańcom moskiewskie pensje. Swoje płomienne spoty nagrywa na tle prymitywnego green screena z doklejonym cyfrowym gabinetem.
Priorytety budżetowe w Woroneżu
W woroneskim szpitalu klinicznym nr 8 brakuje pieniędzy na załatanie dziurawego dachu, przez co woda leje się na sale chorych. Fundusze na prowadzenie wojny oczywiście znalazły się bez problemu.
Dlaczego Ukraina to nie Rosja
Mieszkańcy obwodu swierdłowskiego, położonego 1800 km od frontu, toną w zwałach odpadów, mimo regularnego płacenia za ich wywóz. Dla kontrastu, w bezustannie ostrzeliwanym Charkowie nadal działają miejskie służby porządkowe. Sam fakt jest puentą.
--- Jeśli chcesz pomóc SZU, mojemu kuzynowi na froncie i ogólnie chłopakom broniącym ojczyzny, to akurat teraz warto wpłacić na zrzutkę do Exena: https://pomagam.pl/4x4dlaukrainy https://patronite.pl/Exen
#rosja #wojna#ukraina #oszukanyrosjanin #aryocontent
Zaloguj się aby komentować
Jak to tam bylo @Half_NEET_Half_Amazing?
Co ty tam zwiedzasz, tylko lotniska ;)
Cloud forest w gardens by the bay. Po prostu wow.
#podroze #singapur





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Moja samodyscyplina leży. Doskonale wiem jak chujowo żyję przez własne wybory, ale nie robię nic żeby to zmienić.
Ciągłe żarcie z dostawy które jest obrzydliwe i drogie? Cóż, waga jest w normie i nie chce gotować (nie wiem co robić z pozostałymi składnikami po gotowaniu).
Łazienka w obrzydliwym stanie? Cóż, tylko ja to widzę i jakoś to toleruje.
Syf w mieszkaniu? Zbiore śmieci z podłogi i na tym sprzątanie sie kończy.
Jestem sam na siebie wkurwiony, ale nie robie nic żeby to zmienić
#zalesie #gownowpis #chlopskadyscyplina
@redve To brzmi trochę jak objawy adhd. Wtedy jest to w pewnym sensie normalne. Jakaś deprecha też może być, cholera wie. Ale najlepiej byłoby w tej sytuacji spróbować znaleźć jakąś przyczynę, źródło, zamiast słuchać porad ludzi, którzy takich problemów nie mają. A już na pewno nie rad typu "terapia srerapia".
@redve Brzmi jak zle dzialajacy gen MAOA.
Zanim powiem "idz pobiegaj czy cos", to polecam zadbac o dobry poziom tryptofanu i witaminy B2. Jezeli Twoj dostawca jedzenia oferuje np watrobke albo indyka to polecam sobie zamowic. Do tego szpinak/pieczarki/pestki dyni + duzo parmezanu.
Masz moze problemy ze spaniem albo laknieniem weglowodanow?
Zaloguj się aby komentować
Czy znowu sobie kupiłam lnianą sukienkę, ten sam model, tylko w innym kolorze, znowu za 20 pln, znowu z pachami do zaszycia? Być może XD
A mowią, że nic dwa razy się nie zdarza.
#diy

@GazelkaFarelka W epoce wiktoriańskiej byś się dała zabić za taki kolor sukienki
I to dosłownie.
Niezwykle modne odcienie zieleni - zieleń Scheelego (szwedzka) oraz zieleń paryska, były barwione związkiem miedzi i silnie trującego arszeniku.
Barwnik pylił i osiadał na skórze. Kobiety noszące modne zielone suknie, rękawiczki, a nawet pończochy cierpiały z powodu owrzodzeń, problemów neurologicznych i uszkodzeń narządów wewnętrznych, co nierzadko prowadziło do śmierci.
Zaloguj się aby komentować