Zaloguj się aby komentować
C'mon do something.
Jakby ktoś nie wiedział, to moll założyła społeczność „Szukam Ludzia”, gdzie można się ogłaszać, żeby znaleźć swojego człowieka.
https://www.hejto.pl/wpis/zgodnie-z-zapowiedziami-w-hejtoswatki-utworzylam-spolecznosc-do-poznawania-innyc
A że ja bardzo lubię czytać opisy ludzi (taka tam moja grzeszna przyjemność), to gorąco zachęcam do skorzystania. :')
PS. Gdyby ktoś wątpił, czy to działa - potwierdzam, że tak. :')
#heheszki #memy #humorobrazkowy #zwiazki #tinder

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
I tak się żyje w świecie poniżej 7 metrów wzrostu
#zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
K⁎⁎wa co się odjebało xD Piszę tu czasem o koleżance no i wczoraj se wyszliśmy zjeść, zachowywała się jakoś tak luźniej niż do tej pory, puszczała muzykę, śpiewała piosenki w aucie, pojechaliśmy se na widok nad jezioro, ogólnie wyszła niepomalowana i ubrana w dresy i sam straciłem trochę ten vibe, który sobie chyba sam wkręciłem (bo do tej pory zawsze odjebana) więc ja też total na luzie. Stwierdziłem, że po prostu gdybym jej się podobał, to by się pewnie wystroiła i już przestałem o niej myślec inaczej niż jako kumpeli od tego spotkania.
I dziś mi pisze "śniłeś mi się w nocy" pytam co i jak a ona "tak w skrócie że wyznałeś mi uczucia" XD Wydaje mi się to trochę dziecinne jak na laskę, która ma 24 lata, ale nawet nie wiem jak to interpretować. Czy to próba zakpienia ze mnie czy co. Ni c⁎⁎j nie umiem odczytywać takich sygnałów. Dodam, że ja to na pewno nie dawałem takich sygnałów by mogła tak pomyśleć, bo jak mi na początku roku powiedziała, że relacja tylko koleżeńska, to włączyłem sobie inny tryb w głowie i nawet jak mi się coś tam podobała, to trzymałem dystans i traktowałem ją jako koleżankę. Nie flirtowałem, nie próbowałem, generalnie nic. Nawet nie wiem co jej odpisać.
#zwiazki #randkujzhejto #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Koledzy, polecam. Już testowałem :)
#heheszki #boogiecontent #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Który pierwszy idzie uświadamiać żonę? :)
#heheszki #zwiazki #boogiecontent

Zaloguj się aby komentować
Panowie, już wiecie co robić :)
#heheszki #zwiazki #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czy znasz kogoś, kto wziął ślub tylko dla pieniędzy? Jak im się żyje?
#zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#zwiazki
Szybko poszło.
Zaloguj się aby komentować
Kobieta vs mężczyzna :)
#zwiazki :) #famemma #heheszki #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować
Żona mówi, że dzisiaj mija 8 lat jak mieszkamy ze sobą razem.
Ale ten czas leci
W kawalerce 22m2 mieszkaliśmy na początku :p
Teraz to się chyba apartament nazywa :D
#czasprzemija #gownowpis #zwiazki
Zaloguj się aby komentować