Zaloguj się aby komentować

W rozmowie z Aleksandrą Lewandowską, dziennikarką Wirtualnej Polski, psycholożka Dorota Minta zwraca uwagę na rosnące zjawisko „singlozy” w Polsce. Około ośmiu milionów Polaków żyje obecnie w pojedynkę, a prognozy wskazują, że do 2030 roku liczba ta może wzrosnąć do 36% wszystkich dorosłych. Ale...
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pracbaza #zwiazki
Uuuuu....będę musiał dużo popcornu do pracy kupić.
Zanim mój meksykanski kolega przeprowadził się do uk przeprowadziła się pewna laska z Meksyku i zaczęła pracować jako technolog w innym teamie. Oni oboje robili w tym samym zakładzie w Meksyku. Od razu mi powiedział, żebym na nią uważał bo jest wredną i mściwą suką.
W ostatnim miesiącu kilka razy widziałem jak przyjeżdżała do roboty ze swoim szefem. Gosc ma na oko 45 lat, od roku rozwodnik. Ona 30. Wydawało mi się nieco podejrzane i skumałem ocb ale stwierdziłem, że lepiej nie oceniać, bo ona nie ma auta i może ja tylko podwozi (xDxD).
2 Tygodnie temu mój meksykanski zdradził mi plotkę i okazało się że miałem rację. R⁎⁎ha ja sobie po pracy. W ich zespole jako technik robi Brytyjka. Od momentu kiedy powstała zakochana parka, ta meksykanka zmieniła o 180 stopni swoje nastawienie do niej. Zaczal się gaslighting, ignorowanie, krytykowanie itp. Wzięła ja nawet na prywatna rozmowę i zasugerowała, żeby porzuciła jakiekolwiek plany co do Andrew (których nie było xD laska se ubzdurala xD). On też zaczal być strasznie dla technik niemily
Zakochani dobrze wiedzą, że ten romansik średnio dobrze wypada w kwestii relacji w pracy, więc dosc mocno to ukrywają. Ona wysiada z auta kilka minut po tym jak on wyjdzie z niego. Raz podobno spędziła tak 30' bo akurat jakiś robotnicy się kręcili i jedna babka z recepcji (sprawdzili na kamerach xD xd j⁎⁎⁎na leżała na tylnej kanapie 30' xD)
Typek nie zdaje sobie sprawy w co się wpierdala chyba, bo patrząc na to jaka ona jest suka w wypadku jakiejś klotni ma przejebane po calosci
Dzisiaj Brytyjka jebla wypowiedzenie i na feedbacku przed odejściem z roboty ma zamiar w hr powiedzieć o tym jak była traktowana . Zapowiada się ciekawie xD
Szkoda mi trochę tej Brytyjka, młoda dziewczyna, 25 lat, ale z drugiej strony na początku była dla mnie straszna suką jak zaczynałem tam pracować (miałem konflikt z laska ode mnie z teamu a one były przyjaciolkami). Karma wraca
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
"odjebać mankament cygaństwa"
XD
#heheszki #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
#zwiazki
Ehh, no to chyba ja też będę musiał wziąć #rozwod
Zaloguj się aby komentować
Nie bede ukrywał, trochje jezdem romantyk.
#wiosenneporzadki #sprzatanie #piwnica #zwiazki #opornikcontent


Zaloguj się aby komentować
- te, pa, Sauron!
- ta k⁎⁎wa... Srauron (odrzekła czule, sprzątając kocie gówna z kuwety)
#koty #sauron #opornikcontent #lotr #zwiazki



Zaloguj się aby komentować
Z waszym obserwacji z jakiego powodu najczęściej ludzie się rozwodzą?
#zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Moja małżonka ostatnio czyta książki związane z pewnym specyficznym tematem. Trochę zaczynam się niepokoić.
Jakbym przestał pisać to proszę uczynnego Tomka o kontakt z powiatową komendą policji w Śremie.
#zwiazki #ksiazki #seryjnimordercy




Zaloguj się aby komentować
Czy często jest tak, że partnerka nie docenia chłopa do czasu jak nie zakręci się wokół niego inna kobieta?
#zwiazki
Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do tego wpisu:
https://www.hejto.pl/wpis/pisze-sobie-z-kolezanka-od-jakiegos-czasu-ktora-poznalem-x-czasu-temu-pewnego-ra?commentId=12b8d154-4c2f-4455-a879-2e225dee8acc
Próbowałem z koleżanką trochę rozluźnić kontakt, nieco go urwać, ale ni c⁎⁎ja. Jak pisaliśmy z 2 miesiące sporadycznie i widzieliśmy się raz, to nie pisała pierwsza, rzadko gadaliśmy. I tam padły słowa, że jesteśmy tylko kolegami. Potem spotkaliśmy się drugi raz (tak z grzeczności, by się spłacić, bo pierwszy raz ja zaprosiłem na obiad i płaciłem), no ale potem nagle trzeci, czwarty raz i teraz zaplanowany piąty (nie wiem jak się wywinąć) i sytuacja trochę odwrócona. Staram się nie pisać pierwszy, to ona pisze. Np od rana wysyła głosówki.
Często mówi, jak to mężczyzna powinien się trochę postarać o babę, jak gadamy już o jakichś tam dotychczasowych relacjach. Tylko według mnie tak się nie powinno pisać znajomym (nie znamy się jakoś długo, ale sporo tematów przegadaliśmy). Ostatnio 2-3 dni po wizycie w jednym fastfoodzie powiedziała "A mówiłeś, że będziesz się po tym źle czuć i założyliśmy się o obiad, to teraz...może mnie zabierzesz?". Potem jeszcze przez ostatnie 2-3 dni dowiedziałem się, że mam super podejście do życia, że mnie lubi i jestem super.
Ni c⁎⁎j nie akceptuje bliskiej przyjaźni damsko-męskiej, ale jestem zbyt empatyczny powiedzieć to dosadnie. Z drugiej strony, nie chcę jej przyatakować i pójść ofensywnie, skoro padła kiedyś taka deklaracja (z 2,5 miesiąca temu i od tego czasu kontakt z jej strony mocno do przodu). Ale dla mnie coś jest albo nie. Czarne albo białe.
Rozmawiałem z jedną znajomą, starszą dobre kilka lat ode mnie, ale taka ciocia-dobra rada (pracowaliśmy razem w jednej firmie, była moim managerem i do dziś czasem gadfamy) to powiedziała mi, że chyba głupi jestem, że nie rozumiem kobiet i że powinienem jak najszybciej cisnąć do przodu, ale według mnie baby to atencjuszki z potrzebą bycia adorowanymi i generalnie nie ma co poświęcać temu uwagi.
Baby, czy wy musicie być takimi atencjuszkami? Jesteście jakieś niedowartościowane czy ki c⁎⁎j? Po co wam takie coś? XD Jeszcze trochę i mój pasek cierpliwości się skończy i wtedy zacznę ignorować typiarę.
To takie zabawne, że w ostatnim roku spotykałem się/miałem kontakt jakoś z 7 dziewczynami. Wszystkie były ładne, ale nie wszystkie z fajną osobowością. No to akurat jak się taka trafi, to jest friendzone i lubi mnie jako przyjaciela XD Statystycznie w 80 % to ja olewałem dalszą relację (bo liczy się dla mnie mocno osobowość poza wyglądem), a w tych 20 % jak ja już chciałem, to jest jak wyżej. Co ciekawe - biorąc pod uwagę samą urodę, to nie one były najlepsze. Idź pan w c⁎⁎j.
#logikarozowychpaskow #p0lka #zwiazki #randkujzhejto #blackpill
@FriendGatherArena @Rozpierpapierduchacz
Zważywszy na to, że mało piszę o Mentzenie w taki sposób, jaki sobie wyobrażacie, tj chwalenie go i promowanie jego programu, mogę uznać, że jesteście idealnymi osobami do zakładania się o cokolwiek, ponieważ myślenie, a tym bardziej jakakolwiek analiza wam nie służy.
To co, może jakiś zakładzik, Panowie?
Zaloguj się aby komentować
Znacie znajomych w związkach, którzy są samotni?
#zwiazki
@jmuhha Panowie, którzy znacie takie osoby. Nie musi tak być. Nie musicie żyć w ten sposób. Możecie to zmienić.
Mit, że facet ma sobie sam radzić z trudnościami jest szkodliwy i nie na miejscu, nieprawdziwy. Sami się wpędzamy w tę samotność. Jeżeli nie jesteście w stanie otworzyć się przed partnerką to może zamiast umierać wewnętrznie, to warto pójść na terapię? Jeżeli zaś to partnerka jest do luftu - to po co z nią jesteście?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować