@zed123 jest to niszczenie infrastruktury publicznej, czasem wręcz stwarzające poważne zagrożenie, na zdjęciu część linki odgradzającej szlak od przepaści, która skorodowała właśnie przez taką kłódkę, widziałem jak ludzie nie widząc że linka trzyma się na kawałku sznurka chwytali się jej i opierali o nią.


Zaloguj się aby komentować
jak myslicie, czy to dobry pomysl napisac do byłej „stęskniłem się, spotkajmy się” i „prima aprilis” jak odpisze?
#heheszki #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Pisze sobie z koleżanką od jakiegoś czasu, którą poznałem X czasu temu. Pewnego razu z góry zaznaczyła, że my to tylko kumple. Wtedy znaliśmy się słabo i byliśmy tak raz na kolacji i trochę gadaliśmy. To jest rodzina mojego przyjaciela. No, ale potem wyszliśmy ze 3 razy, nagle kontakt codziennie, z jej inicjatywy rozmowy, a teraz z jej inicjatywy są propozycje jakichś spotkań (ale zawsze czuję, że czeka jak ja zapodam termin, ona tylko mówi, że chce iść i patrzy co napiszę), pojawiły się jakieś komplementy, tu tamto między wierszami jakieś odnoszenie się bezosobowo do jakichś sytuacji "co powinien zrobić chłop".
W normalnych okolicznościach to bym przycisnął temat i zobaczył co dalej, jak taki małolat co sobie spróbuje poderwać i jak się nie uda to c⁎⁎j, ale autentycznie po prostu się boję. Ciut ponad rok temu zakończył mi się długoletni związek, potem miałem vibe na randki i raz się wkręciłem w jedną laskę i srogo przejechałem, po tym jak na finiszu mnie zghostowała, kilka dni wcześniej zachowując się wręcz jak zakochana. To potem wszystkie inne próby to takie jak jazda na hamulcu, często się wycofywałem w jakimś momencie lub nie chciałem pociągnąć fabuły.
A teraz to nawet szczerze nie wiem, czy oczekiwania się zmieniły, czy to jakieś zalążki przyjacielskiej relacji. Bo na ten moment przyjaciółki to mam dwie, w tym jedna to rodzina mojej rodziny, a druga to kumpela z byłej roboty (o niej niżej).
No tak po prostu. Czuję się, jakbym miał mało czasu w życiu, jedną szansę na coś trwałego (28 lvl) i bał się podjąć ryzyka. Boje się też zranienia, niezrozumienia. Najchętniej bym doszedł do jakiegoś momentu i się wycofał. Nie wiem, coś sobie udowodnić? Sprawdzć? Krytykowałem jedną moją dobrą kumpelę, że robi tak samo z różnymi chłopami i jej to wytykałem, a mam to samo. Podłoże identyczne - długoletni związek i jakieś traumy.
Mam ochotę spojrzeć sobie w lustro i zadać pytanie "po co sobie to robisz chłopie i co chcesz sobie udowodnić". Bo problemów z kobietami nie mam, a wręcz odwrotnie, jak złapię kontakt, to wychodzi. Tyle, że to trochę tak, jak w meczu piłkarskim. 15 minut szarży i zdobywasz prowadzenie, ale potem jak masz to utrzymać i przejść do defensywy, to najchętniej byś zszedł z boiska i zamknął się w szatni i popłakał jak ostatnia p⁎⁎da. No ale w sumie czemu? Przecież wygrywałeś i szło dobrze, a na porażkę nic nie wskazywało. A oddajesz walkowera.
Mam takie wrażenie, że czułbym presję. Jakiś stres i tak dalej. W sumie nie wiem dlaczego...Mam pracę, poukładane w głowie, fajne perspektywy i plany na siebie, do wyremontowania własne mieszkanie, auto, grupę przyjaciół od kilkunastu lat na dobre i na złe (wychodzimy co weekend ekipą od małolata). I po co ja sobie to robię? Dlaczego nie czuję się pewnie?
W sumie to nie wiem, powyłażę se z nią i dam się temu potoczyć samodzielnie. Niby mi się podoba, ale mam pełno obaw. Czasem mam taką huśtawkę, że jak mam "poczucie" w rozmowie, że jesteśmy tylko ziomki, to jest mix. Albo odetchnięcie z ulgą, albo takie "szkoda". A jak czuję, że jednak coś na rzeczy, to albo endorfiny, albo "o k⁎⁎wa co teraz".
#zwiazki #randkujzhejto #gownowpis #psychologia #przemyslenia
Zaloguj się aby komentować
Wyznam Wam, że mam poważny problem, który może zachwiać przyszłością mojego małzeństwa. Pytam kobity jakie ciasto chce na wielkanoc. Ona na to, że sernik, no to ja pytam a z rodzynkami czy bez a ona, że jej to obojętne a mi też obojętne.
To rodzi potężny kryzys, stąd pytanie do Was hejtusie.
#zwiazki #motoryzacja #gotowanie #plebiscytnanajlepszegopolskiegosportowcamilionlecia
#pytanie

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Gdy, nie ma w domu dzieci, to jesteśmy...
...to starzy mogą się ponapierdalać w #tf2
....Trasa bardzo dobrze znana, od jednego respa do respa!
Poznaje się tych albo owych, wiadomo komu dać bana!
Jutro i po pojutrze,
pozwól nocy kochana, n00bom nosa utrzeć!
#teamfortress2 #gry #zwiazki #rodzicielstwo #kazik


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
czy na wieczorach kawalerskich som dziwki? #zwiazki
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zemsta najlepiej smakuje na zimno 😈
#heheszki #zwiazki #kobiety #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować
Skoro kobiety to świnki, to czy panowie to warchlaczki? :)
#heheszki #zwiazki #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować
Trzy dni temu ją poznałem,
dwa dni temu się spotkaliśmy.
Ona emanuje energią, uśmiechem, radością, pozytywnym myśleniem,
Dobrze mi się z nią rozmawia, ma specyficzne jajcarskie poczucie humoru, lubię!
Pociąga mnie fizycznie.
Ale, ale coś jest nie tak!
W pewnym sensie się jej boję....
Opowiedziała mi o sobie co nieco, kilka historii których na starcie raczej nikt by nie wyjawił, co też mnie lekko zszokowało,
Z przytoczonych historii wynika że w podbramkowych sytuacjach zachowuje się irracjonalnie, niebezpiecznie dla siebie i otoczenia,
Świeci się WIELKA czerwona latania, prosto w moją twarz,
Serce mówi TAK!
Rozum bije pałką teleskopową abym uciekał,
Zakończyłem znajomość.
Strasznie mi teraz źle, szczególnie że z powodzeniem w randkowaniu jest tragicznie, a samotność narasta po korek.
#randkujzhejto #randki #zwiazki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
-Mężusiu kochany?
-co
-a zatankujesz mi auto?
-mogę jutro?
-wolałabym dzisiaj
#zwiazki #motoryzacja


Zaloguj się aby komentować
Żona szuka hotelu w Angli na krótki wypad nad morze.
Znalazła hotel i jej opis hotelu, uświadomił mi, że to miejsce w stylu “możesz to powiedzieć o hotelu i swojej -ex”
Wygląda ślicznie, tylko ma kiepskie recenzje.
#zwiazki #heheszki #uk
Zaloguj się aby komentować
Biedny facet... XD
#heheszki #zwiazki #kobiety #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować
Sorry za język, ale jest tłumaczenie, więc mam nadzieję że nie będzie bana :)
#heheszki #zwiazki #boogiecontent #latonapierdalaj
Zaloguj się aby komentować
Wieczorem dam znać, czy u mnie też tak to działa xD
#heheszki #zwiazki #boogiecontent #ps5
Zaloguj się aby komentować