@zuchtomek W Toyotach CHR nie pamiętam czy w bieżącej czy w poprzedniej generacji jak za szybko wszedłeś do auta to przy próbie uruchomienia silnika wywalał błąd.
Jedynym rozwiązaniem było wyjście z auta, zamknięcie i ponowne otworzenie auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie by bardziej podchodziło coś na kształt Jarvisa z Iron Mana. Poniekąd już jest to możliwe z użyciem agentów AI, ale strasznie dużo danych o sobie trzeba by było oddać korporacji.
Kiedyś zalany telefon wsadzało się do ryżu i zamrażarki, żeby "wyciągnął" wodę. I w momencie jak znowu jest zalewany wodą jest efekt wtf, który trzyma się dalej
Może jest tutaj ktoś zainteresowany tematem zarządzania danymi w firmie produkcyjnej?
Jutro mój kumpel będzie prowadził webinar, który ma proste założenie → pokazać, jak zarządzać danymi w PDM tak, żeby nie tylko ułatwiło to pracę, ale było też PROSTE.
Bez obciążania zespołu skompilowanymi procedurami i kosztownych inwestycji. W roli głównej SOLIDWORKS PDM Standard.
Nie wiem na ile dokładnie Twoje rejony zawodowe, ale jeśli chcesz to mam jeszcze nagranie z ostatniego webinaru, ale o AI i automatyzacji pracy dla konstruktorów. Mogę Ci podesłać
Ciężarówki z billboardami jeżdżą tam gdzie kongresmeni chodzą, jedzą lunch i pracują
LOL
A o tym słyszeliście - General Motors sprzedawał informacje zbierane przez swoje auta zewnętrznym firmom, i np, ktoś sobie trochę szybciej chciał pojechać, bo ma dobre auto, i pyk! Podskoczyło mu ubezpieczenie!
Mają o to proces w Texasie:
Yes, General Motors was sued by Texas and the
Federal Trade Commissionfor allegedly selling customer driving data to insurance companies and data brokers, leading to increased premiums. The allegations state that GM used deceptive tactics to collect precise geolocation and driving behavior data from millions of drivers without their proper consent.
TLDW - ostrzegają przed prawem do naprawy, jako narzędziem, które pozwoli hakerom Kima i Puchatka przejmować najbardziej wrażliwe dane z waszych samochodów. Tylko, nie tłumaczą kuurwy, dlaczego nasze samochody zaczęły zbierać nasze najbardziej wrażliwe dane.
Chuuj im w duupę, i na imię! Stąd u mnie zmiana avka.
Lot 007 Korean Air – zestrzelenie samolotu pasażerskiego należącego do południowokoreańskich linii lotniczych Korean Air nad terytorium Związku Radzieckiego. 1 września 1983 roku samolot Boeing 747-200A (lot KAL 007 z Anchorage na Alasce do Seulu, stolicy Korei Południowej) z nieznanych przyczyn zboczył z kursu i wleciał na kilkadziesiąt kilometrów w głąb przestrzeni powietrznej Związku Radzieckiego, po czym został zestrzelony przez radzieckie myśliwce, co doprowadziło do śmierci wszystkich pasażerów znajdujących się na pokładzie – łącznie 269 osób.
16 września 1983 roku sekretarz prasowy Białego Domu odczytał oświadczenie dotyczące zestrzelenia samolotu Korean Air Lines lot 007. Ogłoszono, że system GPS powinien być dostępny dla lotnictwa cywilnego, a jego ukończenie planowane jest na rok 1988.[146] Komunikat ten bywał czasami rozumiany jako udostępnienie projektu wojskowego opinii publicznej. Jednak system GPS od początku był rozwijany zarówno na potrzeby nawigacji wojskowej, jak i cywilnej.[147]
@RogerThat trochę wprowadzający w błąd opis. Porno nie było do trenowania AI, tylko do przyspieszenia torrentów.
Torrenty dają szybciej ściągać tym, którzy też wysyłają. A porno ma najwięcej ściągających, więc meta ściągała porno, żeby je seedować i dzięki temu szybciej ściągać inne rzeczy.
#uber chyba pojebało. Nie dość, że zaczęli wysyłać milion powiadomień, to jeszcze nie dają opcji wyłączenia tylko tych bzdurnych. Trudno, będę sprawdzał w apce czy kierowca jest blisko.
@malkontenthejterzyna raz rakietowa przegapiłem i powiedzili ze mam 5 zeta za odwołanie zaplacic a ze nie udostepnilem im karty moga mnie cmoknac xD tylko bolt