No to dziś klateczka.
https://youtu.be/TKBDk6V8s2A?si=Zb4e2l0lOjibGdsS
#silownia #hejtokoksy #heheszki
No to dziś klateczka.
https://youtu.be/TKBDk6V8s2A?si=Zb4e2l0lOjibGdsS
#silownia #hejtokoksy #heheszki
Zaloguj się aby komentować
Znacie i polecacie jakieś aplikacje do śledzenia kalorii? Albo wszystko zapisujecie ręcznie? Jestem zielony w temacie, ale nie wierzę że mam takie deficyty, przecież już bym zniknął xD
#silownia #dieta #shakeodieta
Zaloguj się aby komentować
Waga 83kg wzrost 180cm. Tłuszcz wg. kalkulatora i zdjęć jakieś 27%. Cel około 15%. Ile realnie muszę schudnąć do tego celu? Teoretycznie mam 22kg tłuszczu wiec ok. 11kg ale wiadomo że pali się tłuszcz wraz z mięśniami itd. Nie chodzę na siłownie, jedyne kalorie jakie pale to te z pracy (czasem duża aktywność, idzie się napocić a czasem praca stojąca bez dzwigania).
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #hejtokoksy #dieta
Chcesz osiągnąć lepszy wynik procentowy w jakimś arbitralnym pomiarze czy lepiej wyglądać w koszulce i bez? Moim zdaniem bez siłki po schudnięciu będziesz skinny fat i rozczarujesz się, ale przy 2-3 treningach w tygodniu masz szansę nawet coś dobudować w najsłabszych partiach i wszystko będzie Ci się lepiej "układać".
Zaloguj się aby komentować
Waga 83kg/180cm wzrostu. Teoretycznie tłuszcz ~27% wg. kalkulatora i zdjęć pomiarowych. Chciałbym zejść do +/- 15% tłuszczu. Tłuszcz w moim ciele to 22kg. Ile realnie musiałbym schudnąć aby mieć te 15%? Wiadomo, że tłuszcz spala się wraz z mieśniami itd. Dodam, że nie chodzę na siłownie a jedyne palone kcal to te z pracy (czasem jest cieżko czasem prawie nic nie robie).
#mirkokoksy #mikrokoksy #silownia #dieta
Zaloguj się aby komentować
Aktualny poziom tłuszczu wg. kalkulatora BF i po zdjeciach pogladowych to mam jakieś 27%. Gdybym chciał zejsć do 15% to czysto teoretycznie musiałbym zjechać 11kg. Dodam, że nie chodzę na siłownie a jedyne palone przeze mnie kcal to te w pracy. Wiadomo że tłuszcz się nie spala sam ale razem z mięśniami i innymi rzeczami. Da się pi razy oko powiedzieć ile realnie musiałbym schudnąć kilogramów aby zejść do ok.15% bf? 83kg/180cm
#mirkokoksy #mikrokoksy #hejtokoksy #silownia #dieta
Zaloguj się aby komentować
Hej sportowe świry xD
Nie było czasu wrzucić nic w poniedziałek, bo sporo pracy. Przyszły tydzień "delegacja" także cały tydzień bez siłki. Wagowo bez wielkich zmian 70-71 kg. Kiedyś nie chodziłem w t-shirtach S bo bebech, teraz nie ubiorę bo za bardzo poszło w bary i klatę xD dziś klasyczny kurczak z ryżem na szybko i również dziś przypada mi rocznica na hejto 🥰 w rok udzieliłem się tu więcej razy niż na wykopie przez 7 lat xDDD bardzo się cieszę, że tu jestem i dziękuję wszystkim z którymi wchodzę w jakakolwiek interakcję. Jesteście super ❤️
#chlopskadyscyplina #silownia #hejtokoksy #rocznicanadzis

Zaloguj się aby komentować
Przesłuchałem podcastu I Wodyn straszny sztywniak się wydaje, wiedzę ma wiadomo jednak brakuje mi luzu u niego, Grzesiek za niego przynajmniej robił atmosferę. Najważniejsze co z tego wyciągnąłem jest fakt, że nie mam postępów przez spożywanie alkoholu i jakbym przestał spożywać to będą postępy. #hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (27 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
UGUEM (XD) nie piję dalej. 27 dni dla 27 letniego huopa. Ostatnio przeglądałem sobie oferty nad Polskim morzem i w tej samej cenie można lecieć na OLINKLUZIW do Egiptu XD. Jak kiedyś uzbieram to polecę. Dodatkowo jak już każdy wie, zabrałem się za VLOGOWANIE XD, oraz w trakcie montażu jest MITYCZNY DOKUMENT O UFO. Jak się uda to na weekend będziecie mieli seans o #ufo w Polsce.
ŻAPPKOWA KOMPROMITACJA
Dzisiejszy trening standardowo – rozpoczął się w żabce XD. Uzbierało mi się troszkę ŻAPPSÓW i postanowiłem na coś je wydać. Przeglądałem aplikację, a tam sam syf – hot dog (430kcal k⁎⁎wa XD), jakieś „oskarkowe” energole itp. Moje oczy przykuła woda, którą potrzebowałem na siłownie, oraz KOMBUCZA HUOPSKA XD. Udałem się do kasy i Pani pokazuję aplikację I zapomniałem, że mam nazwę KUTASEK102 XD. Babka bez słowa zeskanowała, ale na 1000% widziała.
Poszedłem na siłownie i już po drodze odczułem działanie KOMBUCZY. W jelitach mi tak bulgotało, że obawiałem się najgorszego – PO RZADKIEMU. Nie odczułem jednak ciśnienia w odbytnicy a bulgotanie ustało, więc poszedłem się przebrać. Przywitałem się mówiąc każdemu słynne „SIEMA” obniżonym tonem XD. Pierwszy był martwy ciąg i po skończeniu 4 serii skończyłem martwy na kiblu. Sraczka taka, że wypiłem całą wodę, którą kupiłem w obawie o odwodnienie. Następnym razem znowu kupuję KOMBUCZE XD.
PODCIĄGANIE HUOPSKIEGO CIAŁA
Mam w planie treningowym podciąganie. O ile podciąganie napletka czy spodenek idzie mi wspaniale (mam za luźne i na siłowni mi trochę spadają odsłaniając moje majtki marki FRUITY XD) to podciąganie swojego ciała już słabo. W zasadzie nie jestem w stanie zrobić nawet jednego, ale robię „negatywy” i inne wygibasy na drążku.
Dzisiaj również pajacowałem, aż nagle oczom nie wierzę. SAM SULEK we własnej osobie! Jak śledzicie moje posty to pamiętacie go z wcześniejszych wpisów. Gościu jest teraz JESZCZE WIĘKSZY, nie wiem k⁎⁎wa, on na śniadanie chyba wpierdala rosół z testosteronu XD. INTRUDER BOŻY to przy nim dziecko i mam wrażenie, że jak bym zjadł palca tego gościa, to by mnie rozjebało od przyrostów. Podbija do mnie, uśmiecha się, graba, i mówi „weź sobie gumę załóż to będzie Ci łatwiej.
Myślę sobie „jakie gumy, ja nie #gumcel !” i po chwili skojarzyłem, że mamy na siłowni gumy oporowe. Założyłem jedną, zaczepiłem o nogę i JAK MI PO JAJKACH STRZELIŁO to myślałem, że umrę XD. No nic, drugie podejście, tym razem o kolano zaczepiłem i się udało zrobić JEDNO PODCIĄGNIECIE XD. Jest progres.
Bicepsy musiałem zrobić. Ostatnio robiłem hantlami 7kg i było ledwo. Niestety wbiły jakieś julczyska i zajęły połowę hantli by robić wykroki. NO TO JA ZROBIŁEM K⁎⁎WA WYKROCZENIE PRAWA. Zapierdoliłem hantle 8kg i nie wiem co się stało, ale zrobiłem wszystkie serie na luzie i do⁎⁎⁎⁎łem troszkę „w zapasie” XD.
MISTYCZNY CHŁUT
Po siłowni wbiłem na stację paliw by zatankować a tam jakaś baba ze swoją „Julką” nagle do mnie podbija i pyta się, czy jej płynu do chłodnicy nie. Ja uprzejmie odpowiadam „nie” i tankuje dalej. I ta baba w furie, ta Juleczka też jakieś sapy do mnie, z 20 sekund stoją i pi⁎⁎⁎⁎lą a ja tankuję. W końcu nie wytrzymałem, zmęczony też byłem, to odpowiadam do niej „Jak otworzycie ten korek na gorącym silniku, to wam będą z d⁎⁎y na twarz przeszczep skóry robić, bo gorąca para wyleci”. Zamknęły mordę i poszły w pizdu.
NIE ODWIEDZAJCIE BYŁYCH KOŁCHOZÓW
Takie przykazanie na koniec. Musiałem kupić wycieraczki to zajechałem po tankowaniu. Wybrałem i do kasy a tam babsztyl, taka karyna j⁎⁎⁎na siedzi i do mnie z ryjem, że kiedyś jej obiecałem, że jej auto na myjni umyję. Ja ogólnie nigdy w życiu niczego kobiecie nie obiecałem bo wiem, jak one to wykorzystują, ba, ja od kobiet od lat się odcinam. Mówię jej, że się śpieszę a ona do mnie „Mhm jak zawsze k⁎⁎wa”. Wkurwiłem się, bo obok mnie ludzie w kolejce, wcześniej jakaś p⁎⁎da na stacji, i mówię do niej, że pi⁎⁎⁎⁎lę, z neta sobie zamówię te wycieraczki. I poszedłem w pizdu XD. Tak się składa, że w tej samej cenie to sobie kozackie wycieraczki z BOSCHA zamówiłem.
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #hejtokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu

Zaloguj się aby komentować
Dziennik pokładowy z dnia 17.01.2024. Dziś jako tako, o jedno powtórzenie więcej w DL niż ostatnio, za to mniej w Over Head Press, tricki lepiej wleciały. Wyrzuciłem z treningu dziś wiosłowanie sztangą bo miałem ku temu ważny powód - nie cierpię tego ćwiczenia i nie chciałem go robić. Pięknie bym prosił o propozycje co zamiast tego mógłbym wrzucić w ten trening. Kalorie na dziś to 2500 w tym 220g białka :D.
Appka - Strong
#silownia #trening #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Ćwiczone
Miłego dnia!
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
I po co ten organizm tyle tłuszczu zbiera? Mózg widzi że ćwiczę i chcę się go pozbyć tyle czasu to mógłby już sobie dać spokój z tym magazynowaniem... xD (Szkoda że jedzenie wciąż takie smaczne)
#silownia #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Dziennik pokładowy z dnia 15.01.2024. Dziś po raz pierwszy się przeceniłem na siłowni i przy wyciskaniu na klatę ciężar mnie przygniótł xD Plusem stycznia i tłumów na siłce było to, że szybko zostało to zauważone i sztanga została ze mnie zdjęta i dostałem zjebę od starego wyjadacza z mojej siłki, że nie prosiłem o asekurację. Nie prosiłem bo to była przedostatnia seria i zazwyczaj spokojnie daję radę a na ostatnią zawsze kogoś wołam. No nic, lesson learned. Dziś chyba nic spektakularnego, jestem chyba najbardziej zadowolony z bicków na łamanej bo może w ostatniej serii to samo, ale w trzeciej o dwa powtórzenia więcej niż w zeszłym tygodniu. No a na koniec rozciąganie. Kalorie na dziś to 2115 a w tym 170g białka
Appka -> Strong
#silownia #trening #hejtokoksy

@bartek555 @BoJaProszePaniMamTuPrimaSorta No jest mało. Nadal powyżej PPM według kalkulatora ale drastyczne obcięcie. Teraz jestem na etapie eksperymentowania z dietą, testuje post przerywany i staram się dostarczać minimum 1.6g białka na kg masy. No ale jak będzie mi to bardzo dawało w kość to będę sobie to podnosił kalorie.
Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (24 JUŻ) DLA JEGO
UGUEM (XD) nie piję dalej. 24 dni już, szybko to leci troszkę, głównie przez to, że mam sporo zajęć pobocznych. Wiadomo, że siłownia, ale też staram się spędzać czas wolny w fajny sposób jak czytanie książek, oglądanie filmów czy… NO WŁAŚNIE XD. Już jakiś czas temu mówiłem o HUOPSKIM VLOGU i dzisiaj go skończyłem montować, więc zamiast obrazka na końcu postu macie… link do CHŁOPSKIEJ DYSCYPLINY. Proszę o szczere opinię, bo nie robię tego by być sławnym vlogerem, od zawsze po prostu interesowałem się nagrywaniem/montażem no to się powygłupiałem i są tego efekty XD.
CZAS WOLNY DLA JEGO
Tak jak wspomniałem w ostatnim poście, zabrałem się za ograniczenie czasu spędzanego na wykopie/reddicie/youtube. Jednocześnie też troszkę zwolniłem, bo wiele osób radziło mi, że ja k⁎⁎wa się zabieram za 20 rzeczy na raz i po tygodniu się wypalę jak kiep żula XD. Dlatego postanowiłem nie robić sobie wielu „postanowień” w stylu: nauka C#, czytanie książek i milion innych rzeczy.
Zrobiłem jedno postanowienie. Ograniczenie czasu spędzanego na bezsensownym scrollowaniu internetu. Nieważne czy zamiast tego będę się uczył C#, Duolingo czy czytał książkę. Na ten moment cel był w ograniczeniu tego nawyku i się udało. W sumie to mimowolnie też zabrałem się za jedną rzecz a nie 20 różnych, i po prostu czytałem książkę o kosmosie (Błękitna Kropka – Carl Sagan). Nie przesadzałem też, tylko robiłem to wieczorem, i w weekend nad ranem.
DIETA I SIŁOWNIA
HUOP JEST DEBILEM XD. No co tu dużo mówić, ostatnio spojrzałem na siebie w lustrze i kurde… morda brzydka, norwood straszny, ale chyba coś tam się sylwetka zmieniła lekko, brzuch jakby mniejszy. Wskoczyłem na wagę a tam bez zmian więc napisałem posta na #mikrokoksy i mi poradziły chłopy, żebym obwody mierzył a nie k⁎⁎wa, wagę XD
OFICJALNY POMIAR XDD:
- BICEPS BOŻY – 31 cm
- ŁYDKA NIELUDZKA – 36cm
- UDO KUSZĄCE – 57
- BEBZON - 93/89 (spoczynek/spięty)
- KLATA OKURATNA – 92
Pomiary bez pompy xD. Sprawdzę za 3 miesiące jak się zmienią. No i w sumie to tyle. Zapraszam chętnych na seans boży a sam idę opierdolić rybkę. A no i zabieram się za montowanie dokumentu o #ufo który kiedyś zacząłem i nie skończyłem, może tym razem się uda XDD.
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #hejtokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu
@WiejskiHuop ogólnie to wiedz, że mocno Cię szanuje i dzięki tobie też zaczalem zyc dyspyplina chlopska. Moje spostrzezenia. Niezla chata jak na obraz, który tu sobie namalowałeś. Ja myślałem, że ty żyjesz w jakieś melinie pod ziemią a nie w ładnym domu z ładnym podwórkiem. Nieźle jak na menela
@WiejskiHuop słychać bardzo wyraźnie w Twoim głosie więcej siły, taki wigor chłopski, o! wiem co pasuje po chłopsku. Taki krzepki głos Ci się zrobił. Fajny vlog, zazdro jak masz przestrzeń życiową poogarnianą w sensie że w izbie poukładane itd. Upływające dni chyba dobrze Ci służą 😊
Nie byłbym sobą jakbym nie napisał nieproszonej rady 😆: filety z biedro umyj sobie pod bierzącą zimną wodą po wyjęciu z pudełka. Szlam problem solved.
Zaloguj się aby komentować
6/100 #silownia
3/52 #rozciąganie
Dzisiaj poczęłam pierwsze ćwiczenia pod stanie na rękach - pompki gdzie ręce są na ziemi, a nogi na skrzyni. Mam nagranie i chyba trzeba aplikować do cyrku xD
Zaloguj się aby komentować
Mieszkasz z rodzicami i masz siłownię w garażu/piwnicy = oski
A jak masz własny dom nie mieszkanie i w nim swoją własną siłownie = gogachad
nie ma nic gorszego niż publiczna siłownia.
#hejtokoksy #silownia #ankieta

Zaloguj się aby komentować
Dziwnie się chodzi na siłownię jak jest ktoś znajomy. Dzisiaj do mnie fryzjer podchodzi gdy robiłem biceps hantlami i mnie opierdzielał, że macham jak głupi bo duży zapas jest i nic z tego nie będzie, oraz mam wziąć cięższe. #hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
W światowy dzień robienia klaty i trica wypadło mi robienie DL.
Miłego dnia wszystkim!
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Wróciłem na siłkę po 13 latach przerwy, za mną trzeci trening. Wspaniałe uczucie znowu poczuć gryf w dłoni. W połączeniu z regularnym bieganiem i poprawą nawyków żywieniowych liczę na dobre efekty. Cele: być zdrowym i wysportowanym człowiekiem. No i może przebić na płaskiej swoją życiówkę.
#oswiadczenie #silownia
Zaloguj się aby komentować
Dziennik pokładowy z dnia 13.01.2023. Jednym z moich postanowień w nowym roku jest więcej ćwiczeń z własnym ciężarem więc zacząłem jakieś takie małe przygotowania w stronę stania na rękach. Wyszło dziś jako tako. Elevated Pike Push Up nawet elegancko wyszło, wziąłem sobie na siłowni taką skrzynkę drewnianą z jej pomocą to robiłem. Drugie już nie było takie łatwe xD Jak już udało mi się złapać spoko pozycję pod ścianą na rękach to miałem wrażenie, że zakres ruchu ramion jest bardzo mały ale muszę to jeszcze wyczuć. Trzecie to dramat, musiało to wyglądać komicznie jak stary chłop sobie hopsa i ogólnie było dość męczące. W 3 seriach może udało mi się dwa razy odbić sensownie, że mogło to przez ułamek sekundy przypominać stanie na rękach xD Ale zabawa fajna. A plank wleciał jeszcze i się sam zdziwiłem, że wytrzymywałem po minucie.
Wrzucam filmik z którego wziąłem ćwiczenia przygotowawcze do stania na rękach jakby ktoś też chciał próbować.
https://www.youtube.com/watch?v=voEYcTozuso
No i appka to Strong.
#silownia #trening #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Trenowane
Ogólnie więc trening był dość przyzwoity. Oprócz tego, że jestem śmiesznie słaba.
Miłego dnia wszystkim!
#silownia #hejtokoksy

Z tym porównywaniem się do innych bywa różnie, wiesz ja nie zrobiłem z ciężarami progresu przez rok zbytnio, a zrobiłem progres w sylwetce jak diabli, zależy na czym Ci zależy.
Poza wolnymi ciężarami możesz sobie w innych dyscyplinach progresować jak z czymś utkniesz.
Np. Przy dużym obciążeniu ja się mniej pilnowałem i później mnie lędźwia bolały, więc zacząłem trzaskać body pumpy tylko z większymi obciążeniami, np te przysiady sobie robiłem z 20, 25, 27.5, teraz czasem z 30 trzaskam, chest pressy też 10,12.5,15,17.5 i teraz 20 robię i ewidentnie jak zrobię taką serię + połączę z większymi ciężarami to na kolejny dzień ślicznie czuję.
Na dodatek z czasem troszkę Ci efektywność wykonywania ćwiczeń wzrasta, np. te same ruchy nawet przy mniejszym obciążeniu możesz sobie na "górze" i "dole" zakresu ładnie "zatrzymać", by "poczuć pieczenie", co moim zdaniem jest super bo pomaga uniknąć kontuzji.
To wgl mi się podoba z treningiem, można sobie połączyć, np trening interwałowy, pliometryczny, wytrzymałościowy i siłowy, by w każdym wymiarze co jakiś czas mieć postępy + 1h rozciągania w tygodniu gorąco polecam (Co ciekawe u mnie poprawiło ładnie zakres "tyłka w przysiadzie" :), znowu z tym samym ciężarem, ale głębiej, więc ciężej podnieść, więc lepiej tyłek czuć...)
@rain no zdecydowanie nie!
Jako analityk: żeby porównać cokolwiek dane muszą być ułożone w sposób usystematyzowany, muszą mieć te same parametry żeby w ogóle mój siadać o rozmyślaniu o porównaniu dwóch baz danych
Wiesz, inaczej się ćwiczy jeżeli masz total priorytet na duży poślad, a inaczej jeżeli zależy Ci na dobrej kondycji / mocnych plecach / dużej klacie / wielkim bicepsie.
Inne ciężary będzie brała osoba, która buduje masę od zera, a inna która schodzi z masy.
A dieta? Może babeczka jest na masie? Może ma dużą nadwyżkę i dużą siłę?
I jeszcze na pewno wieje innych zmiennych. Nie ma co się porównywać
Zaloguj się aby komentować