Kolacja chłopska: Stek z jajem
#chlopskadyscyplina #gotujzhejto #silownia

Kolacja chłopska: Stek z jajem
#chlopskadyscyplina #gotujzhejto #silownia

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry pierwszego dnia nowego miesiąca!
Jak tam cele? Zmalały? Urosły?
Czy wasze siłownie zrobiły się trochę luźniejsze?
Moje podsumowanie:
Waga zeszła do 86,9 (start ponad 91, ale głównie to była woda, realnie start 89)
Klatka trochę poszła do przodu, bywały dni że robiłem serię 6x80kg. Niestety ten element mam bardzo nierówny i czasami np ledwo 2razy podniosę ten ciężar, nie mam pojęcia dlaczego.
Martwy trochę do przodu, najwięcej co zrobiłem to 120x3 w ostatniej serii.
Zacząłem też robić na dolnym uchwycie (bo używam trapbara) i nawet jakoś wychodzi, bardzo mi się poprawił zakres przez ostatni rok.
W ohp dorzuciłem 5kg i mam zawrotne 40kg na serię (xD). Powoli się przyzwyczajam do tego ćwiczenia.
Jak Wasz progres?
#silownia #hejtokoksy

Byku, nie spodziewaj sie przyrostow sily na redukcji. Normalnie robiac redukcje ludzie ciesza sie, jesli utrzymaja wyniki, a ty jeszcze progresujesz. Weri najs, oby tak dalej. Mi dzisiaj waga wkoncu drgnela do przodu, ale tez wczoraj mialem dzien nietreningowy i troche luzniej na budowie, 97,30 na czczo. Piateczka
Zaloguj się aby komentować
Nic dziwnego, ze chlop 3800 kcal zre i waga leci w dol… sie budowy zachcialo…
#hejtokoksy #dieta #silownia

Zaloguj się aby komentować
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (38 JUŻ) DLA JEGO
Tag do obserwowania/czarnolisto - #huopwsiowy
UGUEM (XD) nie piję nadal. Troszkę mnie tutaj nie było bo zostałem skazany na wygnanie przez banicję (XD). Było to oczywiście umyślne, bo postanowiłem zrobić sobie odwyk od wykopu. Czułem, że spędzam za dużo czasu na shitpostingu i scrollowaniu gówna więc wrzuciłem post, który zapewnił mi ten odwyk XD. Co przez ten czas się u mnie działo? Przerwa od ELITY INTERNETU (XDD) bardzo dobrze mi zrobiła i poukładałem sobie w głowie, że o ile warto dzielić się swoimi postępami i ciekawymi rzeczami z życia, to nie warto przesadzać z czasem tu spędzanym.
AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA
Siłownia trwa dalej, napierdalam żelastwem jak po⁎⁎⁎⁎ny mimo dosyć słabego progresu XD. Nie zamierzam być BODIBILDEREM jakimś, więc nie mam ciśnienia. Poza tym dieta ostatnio była co prawda zdrowa, ale jednak czasami jadłem za mało, a czasami za dużo. Kolejna sprawa to sen, który ostatnio u mnie… leży. Dochodzimy teraz do momentu…
POGODA BANDYCKA
K⁎⁎wa mać, mam taki zjazd psychiczny ostatnio, że masakra. Samopoczucie u mnie leży na dnie, śpię słabo, zarywam nocki, odsypiam w dzień. Wpadłem w jakąś pułapkę rutyny w stylu praca>siłownia>sen. Nie miałem motywacji by zmontować nowego vloga i ogólnie moje samopoczucie psychiczne odbiło się na fizycznym, bo czułem się styrany jak wół.
Wracam powoli jednak do żywych co widać po tym, że na spodzie postu jest kolejny vlog z ostatnich dni a w nim spierdotripy, siłownia oraz wyprawa do MIASTA POWIATOWEGO gdzie prawie się zgubiłem (XD).
Obecnie wróciła mi trochę motywacja i chęć do działania co też poskutkowało pomysłem na nowe aktywności w następnych vlogach. Mogę zdradzić jedynie, że będą one związane z wyprawami rowerowymi, ogólnie mocny outdoor, eksploracja (nie urbex), oraz… pozyskiwanie dóbr natury? (ALE GEJOWSKO TO BRZMI XD).
KARIERA HUOPSKA
Moja obecna praca polega na pojechaniu do Hansa na robotę jak jest i wyciągam jakieś ochłapy za pickowanie na magazynie kilka razy w tygodniu. Lepsze to niż nic i w ostateczności zostanę, ale szukam roboty. Ostatnio byłem na rozmowie o pracę w BANKU XD. Ja pi⁎⁎⁎⁎le szefowa tam to taka sztuka, wbijam a ta w krótkiej sukience, taka typowa #korpobitch XD. Dobrze, że rozmowę miałem nie tylko z nią ale też z gościem jakimś z wyższego szczebla. Wrażenie dobre wywarłem, tylko że jak mnie przyjmą to ja tam będę siedział z trzema babami, nie wiem czy psychicznie wytrzymam XD. No ale c⁎⁎j, kolejne wyzwanie więc jak coś to tam idę.
KWESTIA OLKOHOLU
Na koniec najmniej problematyczna rzecz ostatnio. Olkoholu w moim życiu dalej nie ma. Owszem, są chwile słabości, myśli o jednym piwku (taa.. JEDNYM OŚMIOPAKU CHYBA XD), ale są one mało odczuwalne. W sensie to tak samo, jak przychodzi wam losowo w ciągu dnia myśl o… no k⁎⁎wa nie mam porównania XD. Wiecie o co chodzi.. nie jest to mocno uciążliwe i sobie daję radę. Nie piję i nie zamierzam.
Dzięki też za wsparcie zarówno pod postami, jak i na PW.
#huopwsiowy #przegryw #alkoholizm #gymcel #hejtokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu
Zaloguj się aby komentować
Ćwiczone. Nie chciało mi się okrutnie.. Ogólnie ćwiczenia to jakiś scam. W internetach obiecują, że pierwsze efekty będą widoczne już po 2 tygodniach, a po 2 miesiącach już można starać się o kartę IFBB Pro. No chyba ty.
Apka = Strong
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Hejo! Był tydzień w delegacji i zaczynamy od nowa to samo xD dziś ragu bolognese. Waga zatrzymała się na 70kg jakoś nie mam na tyle apetytu żeby jeść więcej. Jest sens żreć na siłę i powiedzmy dobić 73-75 kg i czy zdążę później to zredukować powiedzmy do czerwca?
Z ciekawszych rzeczy byłem pierwszy raz na morsowaniu, organizowali z WOŚP u mnie w okolicy. Mega przeżycie i chyba jeszcze kiedyś się przejdę 😅
Załapałem też robotę na kuchni w weekendy, zbieram na nowego gruza.
Miłego tygodnia 😁
#silownia #chlopskadyscyplina #morsowanie #gotujzhejto


Ja raz w życiu zaliczyłem morsowanie. Podobało mi się i stwierdziłem, że chciałbym to powtórzyć, albo i robić to regularnie. I nigdy więcej już tego nie zrobiłem xd
Czemu chcesz zrobić 73-75 a później redukować? Przecież jak Ci wejdzie te powiedzmy 3 kilo masy mięśniowej to chcesz ją później stracić? Chyba nie jesteś zalany tłuszczem przy takiej wadze, żeby coś poprawiać w dół? A jak będziesz jadł więcej i ćwiczył to powinna Ci wejść czyste mięśnie, jeśli pomyślisz nad odpowiednią ilością białka w diecie
Zaloguj się aby komentować
Dziennik pokładowy z dnia 29.01.2024. W piątek miałem iść z panną z tindera na spacer więc nie poszedłem na trening ale ostatecznie nie było spaceru ani treningu. W sobotę go odrobiłem, ale nie wrzuciłem bo resztę dnia spędziłem ze znajomymi. No i trening z dziś. Nawet spoko było, postanowiłem zmienić strategię w wyciskaniu na płaskiej i zwiększyłem o 10 kg pierwszą serię a ostatnią i przedostatnią zmniejszyłem o 5. No i nie zatrzymywałem się na 10 powtórzeniach tylko do momentu aż miałem zapas siły na max 3 dodatkowe powtórzenia. Więc w sumie podniosłem łącznie więcej kilogramów. Jak robiłem młotki to pomiędzy seriami zagadywali mnie inni koksiarze i więcej czasu spędziłem odpoczywając. Dzięki temu wycisnąłem trochę więcej powtórzeń niż poprzednio i się teraz zastanawiam czy nie robię za krótkich przerw między seriami. Reszta bez zmian. Miłego tygodnia!
Appa - Strong
#silownia #trening #hejtokoksy


Zaloguj się aby komentować
Jakieś knify na dobijanie kalorii na masie? Obecnie 4200 kcal, ale waga powoli zaczyna się zatrzymywać, więc trzeba będzie dorzucić do pieca więcej żarcia. Obecnie katuję makaron z sosem pomidorowym, ale takie bąki-niszczyciele mi od tego się porobiły, że aż trochę głupio. 300 g to ponad 1000 kcal, a łatwo wchodzi, więc jestem generalnie jestem zadowolony. Jeszcze z miesiąc masy chciałbym pociągnąć.
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Kolejny wpis do dzienniczka
#dieta
Przy 183cm waga 28.01.2024 to 78,6kg (w grudniu zakończyłem na 81,4kg)
Z rana piję tylko kawę i czasami dodatkowo kilka kostek gorzkiej czekolady. Od 9 do 13 przy pracy zdalnej takie "śniadanie" mi wystarcza.
Później w ciągu dnia jest różnie, ale raczej się nie przejadam
Suple codzienne to: ADEK + Magnez. Cytrynian magnezu muszę rozpuszczać w ciepłej wodzie i dodawać trochę soku z cytryny, bo jego smak to 1/10 i bełt gwarantowany.. może tabsy by były jednak lepszym pomysłem niż proszek..
Ah, no i ostatnio mam fazę na cytrusy. Są smaczne, (jeszcze) tanie, zdrowe i kilka mandarynek/pomarańczy dziennie wcinam.
#silownia #hejtokoksy
W styczniu 9 wyjść pasowało w sam raz. Szczególnie tryb środa od 20 i w niedzielę w południe (mało osób). Z kilku powodów raczej zostanę na jakiś czas właśnie z takim planem środa/niedziela. Treningi siłowe i wygibasy to 1:40h + najczęściej na koniec kardio z odcinkiem serialu 0:40h.
Moje ulubione ćwiczenie w tym miesiącu to (nadal):
- ATG Split Squat
#sen
Chyba największy progres w ciągu mojej rocznej analizy ze smartwatchem i tym akurat mogę się pochwalić. Na początku zastanawiałem się dlaczego mam teraz lepsze wyniki (wcześniej średnio jakość snu wynosiła +- 70 a np. w ostatnich 7 dniach średnia 85). Nie było aktualizacji softu a jedyną zmianą którą po świętach dodałem było.. czytanie książek przed spaniem xD Chyba działa
#zdrowie
Teraz jest 9/10 a do szczęścia brakuje mi tylko rozmasowania przedramienia.
W każdym razie, na początku stycznia raz musiałem źle się ułożyć do spania (krzyż), bo na drugi dzień mnie poskładało
Przypomniał mi się też event rowerowy 2 lata temu na 150km. Przed eventem też musiałem źle spać i ogromny ból szyi + nie mogłem jej mocno wykręcać. Czasami bywa i tak.
Ostatnio bardziej się koncentruję na mobilności/elastyczności/ogólnej sprawności i pomijając epizod "kaczka" w codziennym życiu czuję ogromną różnicę na + przy losowych ruchach.
Dłuży mi się już zima (jak chyba większości osób), ale urlop zostawiam sobie na miesiące z dłuższymi dniami i będzie można podbijać świat, czy tam jakieś góry i pagórki, heh
Ogólnie chcąc nie chcąc będę musiał w tym roku zacząć biegać. Na święta dostałem coś, czego się nie spodziewałem (chociaż miało nie być prezentów
Z takich planów w następnym miesiącu na pewno chciałbym zrobić sobie kilka podstawowych badań krwi.
Wątek dodaję trochę z sentymentu, bo nie wiem, czy będę kontynuował jeszcze dzienniczek w takiej formie



Zaloguj się aby komentować
Jako postanowienie noworoczne wrzuciłem sobie w tym roku, zrobić press z KB 48 kg.
Słowo się rzekło. Trening rozpisany przez top team instruktor, jedziemy już 2 tydzień.
Nadszedł jednak dzień przytachać z garażu nowa miłość.
Waży tylko 48 kg.
Na razie to zimna suka dla mnie, jednak musimy się polubić. Powoli stopniowo będę wpuszczał ja do mojego życia.
Nie wiem co na to żona, że nowa baba w domu się rozgościła. No ale muszą się jakoś dogadać.
Teraz tylko ogarnąć redukcję i będzie dobrze. Cel 95 kg.
#silownia
#kettlebell
#trening
#redukcja

Zaloguj się aby komentować
Czuje dobrze człowiek.
W nawiązaniu do tego wpisu: https://www.hejto.pl/wpis/wrocilem-na-silke-po-13-latach-przerwy-za-mna-trzeci-trening-wspaniale-uczucie-z informuję, że ciągle działam a motywacją z dnia na dzień rośnie jeszcze bardziej.
W zeszłym tygodniu dwa treningi na siłce i trzy przebieżki. W tym tygodniu dwa treningi i jedna przebieżka ale porządna - pierwszy raz od dawna 10km. Jeszcze na koniec pomogłem starszej pani wypchnąć zakopany samochód.
Tak jak pisałem nie chodzi o przypakowaną sylwetkę a ogólne wysportowanie. Z wymiernych i realnych celów: do końca roku 120kg na płaskiej. Marzenia: 130kg na płaskiej i start w półmaratonie.
Wciąż nie dołączam do #sztafeta bo biegam bez telefonu. Dzisiejszy dystans to moja sprawdzona trasa sprzed lat.
#chwalesie #bieganie #silownia

Zaloguj się aby komentować
Kilka miesiecy temu mowilem, ze zaczynam prace z trenerem. Zrobilem minicut 3 tyg, na statku w miare utrzymalem wage i teraz zaczalem mase. Jakos tam powoli idzie. 187cm i 98kg.
#hejtokoksy #pokazforme #silownia

Zaloguj się aby komentować
Weekendowo-treningowo. Starałam się dziś robić superserie, żeby trochę skrócić trening, a i tak wyszło 1h 15min. Przysiady nadal robię w formie piramidki 40-45-50-45-40, ale dziś na 7 powtórzeń, poprzednio było 6.
Wyciskanie na ławce bez zmian - ostatnie powtórzenia w serii to już może nie walka o życie, jak poprzednio, ale dalej jest ciężko. 5kg więcej w wiosłowaniu, po 2.5kg więcej w wyciskaniu na łydki i w odwodzicielach. W obu ćwiczeniach czuć było ciężar, więc go na trochę zostawię na tym poziomie. Podobnie jak te 70kg w HT.
Apka = Strong
Miłego dnia!
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy długaśny trening. Kurcze, chciałabym żeby zajmowało mi to mniej czasu, ale niestety przy cięższych ćwiczeniach trudno jest mi robić przerwę np. długości tylko minuty. Z postępów - w OHP wszystkie serie były na 7 powtórzeń, nie zaś na 6 jak ostatnio. Podciągnięcia - przedtem było -26 kg, teraz -19. HT +5 kg, a reszta w zasadzie tak samo. Nie chciało mi się dziś robić zakroków (nienawidzę ich z wzajemnością), więc zrobiłam (chyba trochę nieopłacalną) zamianę na step up z kettlem na ławkę. Pierwsze serie z 10kg, pozostałe z 14 kg.
Miłego dnia!
Apka = Strong.
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Dziennik pokładowy z dnia 24.01.2024. Ogólnie średnio, redukcja nie pomaga ale spadki też nie są ogromne. Potraciłem po powtórzeniu w niektórych ćwiczeniach ale za to w bułgarach wziąłem 20kg hantle. Nauczony doświadczeniem z poprzedniego treningu poprosiłem już o asekurację od przedostatniej serii xD Dziś sporo się też porozciągałem i zaczynam widzieć progres w zakresie swojego ruchu.
#silownia #trening #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ten trening miał być wczoraj, ale bezsenność weszła na pełnej i nie byłam w stanie iść na siłownię. Anyways - znów robiłam "piramidkę" z przysiadami: 40 - 45 - 50 - 45 - 40kg na tym razem 6 powtórzeń. Poszło ok. Wszystkie pozostałe ćwiczenia, w których 3 seria mnie nie zmechaciła zrobiłam na 4 serie
Swoją drogą - widziałam dziś chłopaka, który wyciskał 70kg, a nie miał nawet jakoś wyraźnie zarysowanych mięśni (nie był też ulany) i trochę mnie to zdziwiło. Chyba taki ciężar powinien jakoś zbudować mięśnie, no nie?
Muszę dokonać modyfikacji i wrzucić do planu trochę więcej ćwiczeń na dół ciała (choć nie lubię ich...) no bo inne kobiety, które widuję na tej siłowni niemal w ogóle nie trenują góry. Co najwyżej robią lat pull down, albo wiosłowanie na maszynie.
Miłego dnia!
Apka = Strong.
#silownia #hejtokoksy

Swoją drogą - widziałam dziś chłopaka, który wyciskał 70kg, a nie miał nawet jakoś wyraźnie zarysowanych mięśni (nie był też ulany) i trochę mnie to zdziwiło. Chyba taki ciężar powinien jakoś zbudować mięśnie, no nie?
@rain mięśnie buduje praca, a nie ciężar. To raz. A dwa, że geny też mają znaczenie. Już stówę wyciskałem na 1rm (przy wadze 70-kilka), a klatę dalej miałem słabą i dopiero po kilku latach zaczęło to sensowniej wyglądać, mimo tego że w międzyczasie nie stałem się znacząco silniejszy.
Muszę dokonać modyfikacji i wrzucić do planu trochę więcej ćwiczeń na dół ciała (choć nie lubię ich...) no bo inne kobiety, które widuję na tej siłowni niemal w ogóle nie trenują góry
E tam xD. Moja żona ćwiczy prawie takim planem, jak ja, bo tak się wyklarowało przez lata. Na dół tylko bułgary (no i trochę martwy, ale to jednak nie typowo dół), do tego ja mam klasyczne przysiady, a ona hip thrusty. Trening ma sprawiać przyjemność i satysfakcję.
Zaloguj się aby komentować
Siema byczki
Dzisiaj mam dla was martwe ciągi. Ujęcie kiepskie bo sporo ludzi było i wstydziłem się. Wyszło trochę lepiej niż się spodziewałem bo jakiś czas nie robiłem tego ćwiczenia.Ognia nie było a z własnych obserwacji zauważyłem, że lewa dłoń ma słabszy chwyt.
Nie wiem jaki mieć cel krótko terminowy do lata bo wyglądam jak ciota a siłowo jeszcze gorzej. Długoterminowy cel to osiągnąć maks z swoich możliwości genetycznych.
#hejtokoksy #silownia
@Dudleus wow! Stary chyba dobrze to wygląda! Ej 30% BF?! Nie no nie wkręcaj sobie poza tym komu potrzebna taka statystyka, na przestrzeni czasu przestaniesz się nad tym zastanawiać ;) Twój wpis to chyba najbardziej pozytywna rzecz jaką dzisiaj zobaczyłem, morda się cieszy, że Ci fajnie idzie, keep going!
Brawo Byku. Nie będę się powtarzał, że jesteś bardzo przystojny, więc może o samej technice: ujęcie słabe, idealnie byłoby mieć telefon w osi sztangi, na lekkim podwyższeniu, ale widać i tak, że jest nieźle. Jedna uwaga - zaczynając opuszczać od razu uginasz kolana, przez co musisz "obchodzić" je sztangą i lądujesz z nią trochę za daleko przed siebie. Zaczynaj każdy negatyw od cofnięcia tyłka jak w rumuńskim ciągu i ugnij kolana dopiero pod sam koniec, jak będziesz miał na nie miejsce. Chcesz, żeby sztanga chodziła tylko góra-dół. Jakbym się miał czepiać, to bym jeszcze powiedział, że trochę wypinasz tyłek jak na drugim obrazku, a mógłbyś dopiąć bardziej miednicę i spiąć bardziej brzuch na samej górze ruchu, ale to tak minimalnie, może nawet ujęcie to przekłamuje.
Pozdro i powodzenia!

Zaloguj się aby komentować
Zawsze talie mierzyłem na wysokosci pepka czyli najszerszego miejsca a dzis sie dowiedzialem ze talia jest troche nad pepkiem, w najwęższym miejscu. Mierzac talie na pępku wg. kalkulatora bf mam 27% bf a na talii tej prawidłowej czyli nad pępkiem (w najwęższym miejscu) mam 15%. Ja wiem że kalkulatory tluszczu są nic nie warte. Ale teraz jestem pogubiony. Jestem skinny fat i nie wiem w którą wartość mam wierzyć.
#silownia
@kajman ale jeśli chodzi o tłuszcz brzuszny to przecież poniżej talii, w pasie dalej możesz mieć dużo tłuczczu, albo w biodrach, w klatce piersiowej, w bickach. Raczej się porządnie pomierz i do tego odnoś rezultaty. Nie wierz w fitness influencerów - żaden nie wygląda w realu tak jak się prezentują na filmach, czy na insta.
Zaloguj się aby komentować
Dziś miało być lajtowo, bo oczywiście leń ze mnie wielki, więc skończyło się na 4 zamiast 3 seriach wszystkiego. Ale w MC obniżyłam ciężar z 60 do 50 kg. 60 to nadal za dużo dla mnie, więc będę powoli dochodzić do niego z niższego ciężaru. Dorzuciłam po 5 kg w: HT, wyciskaniu na łydki i ćwiczeniu na odwodziciele. W OHP tylko pierwsza seria była na 7 powtórzeń, pozostałe na 6.
Miłego dnia!
Apka = Strong
#silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować