Hejto.pl
KOLEJNY DZIEŃ TRZEŹWOŚCI (11 JUŻ) DLA JEGO UGUEM (XD) nie piłem. Sylwester upłynął mi kompletnie nijako. Z rana - WiejskiHuop - Hejto.pl