Zdjęcie w tle
AmbrozyKalarepa

AmbrozyKalarepa

Wirtuoz

Dołączył/a: 25.01.2023

Citoyen Souverain.

  • 14Wpisy
  • 653Komentarzy
  • 6Obserwujących

w polsce kupisz monety z gościem, który chował pedofili i im ułatwiał gwałcenie dzieci, co jest złego w podziękowaniu medykom?

@frk Podziękowaniu za machanie dupami przed kamerką i ciągnięciem kasy podatnika w dobie ubergroźnego i uberśmiertelnego świrusa.

@AmbrozyKalarepa U was nie machali i stąd zazdrość:

0bad22b2-2672-4f68-bfb9-3b1e1c9c030e

Zaloguj się aby komentować

Musimy tolerować ukraiński neonazizm, bo inaczej będziemy, o zgrozo, RUSKIMI ONUCAMI!

Ten cały pseudomakkartyzm jest równie żałosny co zarzucanie innym ile to niby ce o dwa wysrali, jakby to miało jakieś kurwa znaczenie.

#shitposting #rosja #ukraina #wojna

@Aquamen czy Ty w ogóle rozumiesz, co piszesz?

@FoxtrotLima no rozumiem ale raczej ty już używasz słów o których znaczeniu nie masz pojęcia jak terytorializm który edytowałeś bo wcześniej było tam słowo regionalny i tego pewnie znaczenia też nie znasz xd

@Aquamen nie edytowałem posta, bo nawet nie mogę jak ktoś już odpowie. Czemu kłamiesz?

Zaloguj się aby komentować

Kino PRLowskie to taki sam syf co współczesne "dzieła", aczkolwiek większość ma o nich pozytywne zdanie, bo patrzą na te produkcje przez pryzmat różowych okularów nostalgii.

Zwłaszcza te komedyjki z infantylnym, slapstickowym humorem.

 

#takaprawda #niepopularnaopinia #kino #prl

@JozefStalin To samo z Czterema Pancernymi. Toporna komunistyczna propagandówka.
Jeszcze jak boomerzy rzucają insajd dżołkami z tych opus mangum, Chryste.

@AmbrozyKalarepa Kogiel Mogiel: dziewczyna ze wsi chce studiować, ale świat szybko przypomina jej, gdzie jej miejsce xDDD

@AmbrozyKalarepa być może masz rację, ale obejrzałem scenę z baru mlecznego z Misia i skisłem po raz kolejny i nic na to nie poradzę

 

a boomerem raczej nie jestem

Zaloguj się aby komentować

Tzw. "zmiany klimatyczne" to zorganizowana operacja psychologiczna realizowana przy współpracy światowych rządów, globalnych koncernów naftowo-kopalinowych i pożytecznych idiotów/zawodowych aktywistów mająca na celu racjonalizację zwiększania podatkowego ciężaru, fiskalizmu, interwencjonizmu i rządowej inwigilacji oraz nadzoru nad każdym aspektem życia ludzi włącznie z upodleniem ich odgórnym zaniżaniem standardów życia oraz jeszcze głębszą monopolizację rynku kopalin i uwłaszczanie się na zasobach naturalnych narodów świata przez nietykalne, globalne molochy.

#nwo #revoltagainstmodernworld #antykapitalizm #ekopsychoza #klimat #takaprawda #wielkireset

a01d67ef-0016-41d3-bed3-db616d88bd75

O kurwa, szury. No ale co się dziwić, wszędzie gdzie nie ma moderacji takie coś się zalęgnie.

@qwlghm >wszędzie gdzie nie ma moderacji takie coś się zalęgnie.

 

Reżymowo-konformistyczno-systemowe poglądy droidów mogą wieść prym tylko tam, gdzie istnieje cenzura, bowiem większość nie traktuje poważnie doniesień mainstreamu.

@AmbrozyKalarepa Wyłoncz telewizor, włoncz myślenie.

Zaloguj się aby komentować

Ciechanów - "inteligentne śmietniki" nie otworzą się bez zeskanowania kodu QR, czyli ekopsychoza w natarciu.

@AmbrozyKalarepa W najgorszym możliwym wydaniu. Tam jednostka jest dosłownie niczym, a za wypowiadanie podobnych idei sam mnie krytykowałeś xD

@AmbrozyKalarepa tak to wolali niemcy do twojego dziadka jak szturmowali przedmioescia moskwy

@VoidOo Ciekawe w której wojnie, bo Niemcy nigdy Moskwy nie zajęli

Zaloguj się aby komentować

@AmbrozyKalarepa ok, czyli czas wrócić do niewolnictwa, które Arystoteles jak najbardziej popierał. Jeżeli niewolnictwo działało m. in. w starożytnym Rzymie i Grecji, dwa tysiące, tysiąc, pięćset czasu sto lat temu i funkcjonuje dziś, to za lat sto, pięćset czy tysiąc nadal powinno funkcjonować.

 

O ile szanuję Arystotelesa za wiele, tak trzeba pamiętać, że nie ma we wszystkim racji i jego opinie niekoniecznie są wywodem filozoficznym. Moralność itd. owszem nie są relatywne, ale są kontekstowe. W innym przypadku skończymy jak u Kanta, gdzie kłamstwo np. w obronie życia przyjaciela będzie niemoralne, bo przecież kłamstwo jest niemoralne.

@Roark Dzisiaj jesteś niewolnikiem nie będąc tego świadom i taki system jak widać sprawdza się świetnie.

@AmbrozyKalarepa no cóż, tu się ewidentnie rozmijamy. Ja nie popieram niewolnictwa tak jak Ty, żaden aksjomat mojej filozofii nie pozwala wyciągnąć wniosku, że niewolnictwo jest moralne.

Zaloguj się aby komentować