Zaloguj się aby komentować
jakoś wytrwamy do 22
ale jest fajnie, wreszcie słońce, ciepło, a nie pieprzone chmury i deszcze nieustannie przez 2-3 tygodnie z temperaturą na zmianę albo +3 albo +15 z wiglotnością 100% rozpieprzającą zatoki jak koparka przewody sieciowe <_<
tak się tylko marzy żeby wilgotność spadła do 30%, no ale to nie dla areczków :<

Zaloguj się aby komentować
Ten tydzień jeśli chodzi o pogodę 10/10
#pogoda #lato
Zaloguj się aby komentować
16 stopni za oknem, ale wilgotność 94% i robię to co zawsze o tej porze a jestem cały mokry. Nawet gacie mokre. Głowę już 3 razy myłem w ciągu godziny więc jest tragedia z tą pogodą.
#pogoda #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
No chyba nie.
Zimo wróć. 470 za prąd bez klimy już boli, a teraz z klimą...
#ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #pogoda #warszawa

Zaloguj się aby komentować

Klimatolodzy od lat spierają się z denialistami klimatycznymi na temat globalnego ocieplenia. Kiedy jedni podają dowody i powołują się na niezliczone badania, drudzy temu zaprzeczają, twierdząc, że działalność człowieka nie ma z tym nic wspólnego. A przemieszczający się nad Atlantykiem huragan...
Zdjęcia alertów RCB z ostatniego okresu. Zgadnijcie ile razy się sprawdziły? Można się pomylić o jeden 🤫
#pogoda #alertrcb


Zaloguj się aby komentować
Pełne zachmurzenie, wiatr się zerwał. Błyski widzę. Na termometrze 28 st. Tymczasem meteo ICM.
#pogoda #burza

Zaloguj się aby komentować
#pogoda #zima #lato
Kilka dni ciepłego a Wy już o zimie gadacie. Spokojnie, tak koniecznie chcecie taplać się w pośniegowej brei?
Mimo wszystko #latonapierdalaj


Zaloguj się aby komentować
Wyszedłem z pokoju i poczułem się jakbym wchodził do auta stojącego na słońcu. Czy to lato już do końca pojednało z papieżem?
ZIMO WRÓĆ
#ehhhhhhhhhhhhhhhhhh #zimonapierdalaj #latowypierdalaj #pogoda
Lato - od zarania dziejow okres rozkwitu, swiatla, dobrobytu, zbiorow, ale tez odpoczynku, odbudowy i celebrowania zycia.
Zima - c⁎⁎j d⁎⁎a i kamieni kupa, czas walki o przetrwanie, zaciskania pasa, ciemnosci i strachu.
I mi tu beda jakies miękkiszony narzekac, ze ojoj, ze goraco, ze ciezko, ze pot kapie i jeszcze zaklinaja zime zeby jak najszybciej wrocila, ha tfu
LATO NAPIERDALAJ
Zaloguj się aby komentować
#gdansk już z nami nie ma, spłonął żywcem xD
#pogoda #latowypierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Gepard_z_Libii Tak, ale tylko, gdy chodzi o miłość francuską 😉 https://youtu.be/5jTmbqzM1gk?feature=shared
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Przyszły silne podmuchy wiatru związane z ochłodzeniem. Bardzo przyjemna ulga.
#pogoda #deszcz #burza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pogoda #klimat #zboze #rolnictwo
Jedne z najszybszych żniw jakie pamiętam.
Wczoraj wieczorem widziałem pierwszy kombajn zbożowy.

Zaloguj się aby komentować
#pogoda #pogodaiklimat #prognozapogody #gownowpis
od zawsze uzywałem icm-a 48h do progonozy pogody
ich "multiwykres" jest kozacki i nie ma co z tym nawet handlowac, wszystko co chcesz wiedziec na jednym obrazku
niestety z roku na rok skutecznosc malala i na chwile obecna zrobilo sie badziewie
od poczatku wiosny wg icm-a burza niby co 3 dzien - skutecznosc przewidywania ~10%
z bólem przechodze na ventusky


@bucz ale burze nie przewidzi żadna pogoda. Popatrz na radar masz czyste niebo i nagle gdzieś tworzy sie komórka burzowa. Jak idzie duży front to meteo na prawdę się sprawdza, jest to najlepsza pogoda. Ale fronty burzowe są nie do przewidzenia, ba popatrz na radar +10 minut, nawet wg aktualnego stanu chmur wiatru etc przewiduje gdzie się przesunie ta komórka burzowa, patrzysz za 10 minut już realny odbicie z radarów i się czesto okazuje że jest w innym miejscu niż pogoda przewiduje tylko 10 minut do przodu.
Yr.no tez sie niezle sprawdza. A jak ktos smiga po gorach to polelcam ta prognoze: https://www.mountain-forecast.com/
@bucz ale wiesz że oglądasz meteogramy dla jakiegoś kwadracika w modelu? Przy ogólnej zgodzie z tym co napisali poniżej to należy popatrzeć też na mapę, bo ta burza która zniknęła z meteogramu może już być na sąsiednim o parę km dalej. Wiadomo że model się zmienia w czasie i jest coraz bardziej dokładny im bliższa prognoza ale biorę też poprawkę na ogół ybstan atmosfery, jeżeli nad całą polską jest mocno chwiejny, co dziennie przechodzą burze w różnych miejscach to spodziewam się że model może tego nie pokazać precyzyjnie. Co innego jednolity front idący przez pół Europy
Zaloguj się aby komentować