Nareszcie deszczyk, już nie było czym oddychać
#burza #pogoda


Nareszcie deszczyk, już nie było czym oddychać
#burza #pogoda


Zaloguj się aby komentować
30 stopni ma być a ludzie wariują jakby z 50 było. Wszędzie ostrzeżenia o upałach...
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Ciepło redundatne przemiany fazowej ma wyjebane na te wasze upały ( ͡o ͜ʖ ͡o)
#pogoda #klimatyzacja #upały #latowypierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Abu dhabi w tym momencie 41C, wczoraj dobiło do 43C a odczuwalna była 50C. Tu nie jest tak, że żar leje się z nieba, tu żar otacza człowieka z każdej strony...
#pogoda #emigracja #lato #praca
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#krakow burza za jakieś 15-30 minut z bardzo silnymi porywami wiatru, nawalnymi opadami deszczu i być może gradem. Widoczna sygnatura bow echo na radarze
#burza #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest taki gorunc i tak porno, że się spać się nie da się… choć bez tego i tak się ciężko śpi się, a to nie jescze bardziej nie pomaga w jakiś sposób. A jescze od upału łeb boli, ja nie wiem czy to te upały są inne niż kiedyś czy po prostu ja z biegiem czasu gorzej je znoszę. Boże jakbym chciał mieszkać na wsi (nawet z komarami - i tak mnie nie lubią)… a nie w mieście menelskim w wielkiej płycie, w przechowalni z ludźmi nieokuratnymi, gdzie nawet przeciągu nie można se zrobić ni nic i jest teraz 26,7*C w pokoju (na zewnątrz 20,5*C) bo m.in. ostatnie piętro i usytuowanie na końcówce bloku - strop i ściana szczytowa nagrzane za dnia oddają ciepło, ściany ciepłe wewnątrz, że asz asz... tak mi się zdaje, że chyba od tego albo od tej temperatury pie%*$le kocopoły, farmazony tutaj je*%e jakieś. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #pogoda
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować

Zima lat 1739/1740 jest znana jako jedna z najzimniejszych w Europie od czasu wykonywania pomiarów. Rozpoczęła się w październiku 1739 roku, a zakończyła w czerwcu 1740. Fale zimna i opady śniegu pojawiły się w listopadzie, następnie w styczniu, lutym i marcu. Najtrudniejsze warunki panowały w...
Najkrwawsze tornado w historii na uspokojenie przed burzą
https://youtu.be/iYhuZuGHPp8?si=bnpNpIc4oe6yvO-u
#burza #pogoda #katastrofa #usa
Zaloguj się aby komentować
Zachód Polski, a szczególnie południowy zachód: trzymajcie się, bo to nie będzie miły wieczór.
Aktualna sytuacja burzowa do obserwacji na:
https://radar-opadow.pl/ (dane radarowe)
https://meteo.imgw.pl/dyn/index.html#group=radar¶m=cmax (dane radarowe + na przykład mapa gradu)
https://www.lightningmaps.org (aktualne wyładowania atmosferyczne)
Na południe od aktualnych burz jeszcze dziś przyjdzie czas, w Czechach już się czają kolejne komórki burzowe
#burze #pogoda #polska

Zaloguj się aby komentować
Przeglądarka chrome przestała reagować na mysz/klawisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pogoda #burza

Zaloguj się aby komentować
Trzymajcie się tam na południowym zachodzie ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#pogoda #burza #polscylowcyburz #prognozapogody

Zaloguj się aby komentować
Rybnik jest proszony o udanie się do schronów przeciwatomowych najpóźniej do godziny 20:40
#pogoda #rybnik

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#pogoda znowu wariuje z amplitudami
z 17° w zeszłym tygodniu, do 32° upału w połowie polski na circa pół dnia, bo już się chłodniejszy front pcha na pd-wsch
stabilne 20-25°C jest zbyt piękne aby zagościło w polsce ( ̄︿ ̄ °)
#gorzkiezale
o, ten fajniejszy #gorzkiezalestarychmarud (´・ᴗ・ ` )

Zaloguj się aby komentować