Ale zaraz j⁎⁎⁎ie 😃 #burza #dajpioruna #pogoda

Ale zaraz j⁎⁎⁎ie 😃 #burza #dajpioruna #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Ale dzisiaj fajne ciepełko fajnie
#pogoda
Zaloguj się aby komentować

W najbliższych dniach czekają nas gwałtowne zmiany w pogodzie. Nad Polskę nadciągają upały z temperaturą dochodzącą do 37 stopni Celsjusza. Synoptycy ostrzegają jednak, że pojawią się także burze i silne wichury.
#pogoda #wiadomoscipolska #lato #upały
Jest taki fajny chłodek teraz że można udawać że się jest smokiem uwu
#warszawa #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Oesu nie może iść w dół zamiast w górę?
34? Kyrie elejson
#pogoda #warszawa

Zaloguj się aby komentować
#pogoda #emigracja #anglia #uk #gownowpis
Anglicy są tak agresywni a to dlatego że nie ma słońca
Nieomal przez dwanaście miesięcy w roku a lato nie jest gorące
Tylko zimno i pada zimno i pada na to miejsce w zachodniej Europie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
7 lat temu, przez krótką chwilę, byłem posiadaczem alfibii
#motoryzacja #alfaromeo #pogoda


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Uchwycenie błyskawicy z drona nie należy do najłatwiejszych, ale w końcu się udało.
#wroclaw #tworczoscwlasna #fotografia #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Prognoza pogody w środę rano: najbliższy dzień bez deszczu - wtorek.
#pogoda #dania #deszcz

Zaloguj się aby komentować
Skurwysyńska pogoda, miało padać za godzinę, chwilę temu świeciło słońce i było duszno, ale burza z ulewą z minuty na minutę zaskoczyła i jestem mokry jak szmata
#poznan #pogoda #rower

Zaloguj się aby komentować
Ale sobie pięknie pada.
Człowiek stary już jest, cieszy się z deszczu bo mu roślinki będą rosły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pogoda #ogrodnictwo
Zaloguj się aby komentować
Hahaha w końcu pada deszcz!
#pogoda
Zaloguj się aby komentować
Już 3 dzień armagedonu xD A wczoraj na rowerku pykałem. Mam silną psychikę xD
#alertrcb #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Ja już straciłem nadzieję, że kiedykolwiek będzie jeszcze u mnie padał deszcz...
Już nawet wczoraj auto umyłem (i to kurde porządnie za 3 dyszki) żeby przyciągnąć ulewę i d⁎⁎a Jasio pierdzi Stasio...
#zalesie #pogoda

Zaloguj się aby komentować
Już wypiłem dzisiaj 2 litry wody, jest taki upał, proszę, czestujcie się, to początek lata dopiero.
#zalesie #latowypierdalaj #pogoda

Zaloguj się aby komentować
A jak wam podoba się upalna wiosna? (° ͜ʖ °)
#pogoda #polska #europa #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Jakość z d⁎⁎y, ale gradziny na oko wielkości spuchniętego groszku.
Województwo lubuskie...
#pogoda #grad

Zaloguj się aby komentować