Dobranoc #hejto
Jeszcze tylko czekam na ten jeden, jedyny komentarz #pdk (° ͜ʖ °)
#gownowpis




Dobranoc #hejto
Jeszcze tylko czekam na ten jeden, jedyny komentarz #pdk (° ͜ʖ °)
#gownowpis




Zaloguj się aby komentować
207 176 + 42 = 207 218
#rowerowyrownik #rower
Ot i wczorajsze jeżdżenie z @Zielonywewszystkim
Idealny przebieg, odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania #pdk
Na dwóch zjazdach udało nam się osiągnąć 48km/h co jak na nasze rowery jest pierwszą prędkością kosmiczną. Mi już brakowało przełożenia, bo bym więcej wykręcił. Chyba czas na zmianę przedniego suportu
Średnia prędkość słaba wyszła bo zajechaliśmy do sklepu i po paczki do allegromatu.

Zaloguj się aby komentować
Zajecie wymagajace krzepy
#pdk #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
A Wy jak tam? Dalej McRoyale z serem? Tylko ćwierćfunciaki!
#pdk #heheszki


Zaloguj się aby komentować
#memy #bekazhejto #heheszkipolityczne #propaganda #pdk
Znacie tego mema? Trzeba tu dopisać
"Ich wstrętna propaganda"
vs
"nasze treści ku pokrzepieniu serc"
xDD

Zaloguj się aby komentować
Trafione w punkt. Przy Pyro prychłem tak głośno że dostałem opierdol ( #pdk ).
https://www.youtube.com/watch?v=IZNbYkhmfZs
#gry #teamfortress2 #heheszki #animacja #casvanderpol #tf2

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Możecie nalać Kowalskiemu Dom Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Kowalski wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Wyślecie Kowalskiego na omakase do 3 gwiazdek to powie, że porcje małe i poprosi o sos sojowy z boku, który pomiesza ze świeżo startym wasabi. Dacie mu białą truflę to powie, że w telewizji widział inną i co to za podróba. Zaparzycie Kowalskiemu dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i dziwnie smakuje.
Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z Was, szkaluje OKI.
Nie dziwi mnie to, ponieważ wiem, że gdy tylko klikacie przycisk "kup" już myślicie o stracie. Wizja, gdzie będziecie musieli coś jeszcze zapłacić obok prowizji i faktu odnotowania straty sprawia, że wasza perystaltyka jelit przyspiesza szybciej niż bolid F1 na prostej startowej.
Nie znacie życia, Wasze pomysły inwestycyjne sprowadzają się do tego co jakiś Dividendguru_Shakalaka69 albo przypadkowy sprzedawca abonamentów napisze na X albo zamkniętej grupie. Nigdy nie mieliście okazji sami czegoś wymyślić. Najwyższy wysiłek intelektualny na jaki jesteście zdolni to wyszukanie spółek rosnących danego dnia, historycznego P/E albo ETF który ciekawie brzmi, ale którego składu nie rozumiecie.
Na widok lokaty w banku, której oprocentowanie wynosi 4,5% i trzeba pojawić się 3 x dziennie w oddziale, żeby je utrzymać byście pewnie skakali i darli mordę jak te małpy w zoo. Jak jakaś gówno spółka ogłasza dywidendę ze stopą 1% to tańczycie szybciej niż wujek po kabanosie i 8 kieliszkach bimbru na weselu.
W cywilizowanej i rozwiniętej Japonii, kiedy córka przyprowadza i przedstawia swojego wybranka rodzicom, ci wykonują test. Dają mu milion jenów i każą coś z nimi zrobić. Kiedy chłopak zaczyna otwierać konta i spełniać warunki żeby dostać 1% w skali roku, albo zaczyna kupować altcoiny, to wiadomo że pochodzi z patologicznej rodziny. Test działa z dokładnością 100% i stwierdzono, że u rodzin w których dominuje alkoholizm albo narkomaństwo zawsze pojawia się niechęć do inwestowania w akcje na rodzimym rynku.
#heheszki #gielda #finanse #finanseosobiste #pdk

Zaloguj się aby komentować
Zawsze grałem w Europę Universalis, ale ok. 2 lata (albo rok) temu kupiłem Crusaders Kings 3. To mój pierwszy kontakt z serią.
Na początku było... dziwnie. Inaczej. Ale jednocześnie super! Pokochałem te elementy RPG, które sprawiają, że jest to unikalne połączenie strategii i roleplaya. Bardzo to dodaje smaku grze, a ile jest tych rzeczy! Statystyki, cechy charakteru, nastawienie postaci, interakcje, rozwój postaci na wiele sposobów.
I dziedziczenie i przekazywanie władzy.
Fajnie, że sojusznicy zawsze ci pomagają, zamiast zasłaniać się, że to "distant war"
Zrobiłem sobie jednak roczną przerwę i ostatnio powróciłem.
Fajniej się teraz gra z oficjalnym spolszczeniem. Kupiłem też DLC Wandering coś tam i Wards and Wardens oraz oczywiście Fate of Iberia, bo wiadomo, że chciałem pograć Kastylią
Dzisiaj natomiast dokupiłem Tours and Tournaments oraz Royal Court i będę testował
Generalnie polecam mocno gierkę
#gry #ck3


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Co za pedalarze, mają obok DDR, ale muszą po jezdni jechać.
#heheszki #pdk #kolarstwo #rower

Zaloguj się aby komentować
I’m sorry, can I clean here?
#pdk #hejtokoksy #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Po "Interstellar" myślałem, że największą fizyczną siłą we wszechświecie jest siła miłości, ale jestem właśnie w trakcie "Żniwa" Neala Shustermana i wychodzi na to, że na pierwsze miejsce wskakuje siła kokosów.
#ksiazki #pdk
Zaloguj się aby komentować
kupuj akcje byku mówili
będzie fajnie mówili
#gielda #pdk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
https://youtu.be/XuRo04tdiCg?si=9hFLmXpwRAlFmoUo
Czyli o tym mówił Tiger bonzo #pdk
#komputery #cybersecurity #hardware
Zaloguj się aby komentować
Przeglądam sobie fejsa, dla memów i ciekawych rzeczy @eloyard #pdk i widzę, że ładna gównoburza się rozpętała pod proponowanym postem.
Łukasz Litewka, Polityk LSD wstawił to co jest widoczne na zdjęciach.
W komentarzach:
"łoooooo, ale za⁎⁎⁎⁎ście, wspierajmy młodych"
"ale piękne rzeczy, jest coś ze sznaucerem/owczarkiem/corgi/chiuaua"
"nie siedzą nad grami, tylko coś robio"...
i tak dalej.
Może ja jestem zgred, ale...
jest coś takiego jak własność intelektualna i wpadłbym w szał, jakbym zobaczył, że ktoś sprzedaje moje pomysły, na których sprzedaż nie wyraziłem zgody (pomijam część projektów, którę taką zgodę mają).
Większość z tych druków jest ogólnie dostępna i widywałem je na necie (thingiverse/stlfinder) i można z nimi robić co się chce. Jednak nie ze wszystkimi.
Ja nie mam nic do tego, że oni coś robią, bo jednak 10% to projekt, a reszta to ustawianie druarki (tak było w komentarzu i się zgadzam).
Tylko wydaję mi się, że młodych ktoś powinien przygotować. Teraz będą spory, kto ma racje. Ktoś taki jak ja, mówiący, że to jednak czyjaś praca, czy ten co będzie mówił - wyluzuj dziadu, to tylko dzieci... #druk3d #dylemat
https://www.facebook.com/photo?fbid=1373761104755701&set=a.168362741962216


10% to projekt, a reszta to ustawianie druarki
No nie wiem, mam drukarkę od Bambu Lab. Ściągam rzeczy do druku z ich strony https://makerworld.com/en - ludzie tam wrzucają nie tylko pliki stl a całe sceny z BambuStudio z ustawieniami. Otwierasz, klikasz potnij, drukuj i gotowe. W 90% przypadków nie musisz nic zmieniać.
Mieć ból d⁎⁎y że jakiś Janusz sprzedaje w ilościach hurtowych rzeczy wydrukowane na drukarce 3D z twojego projektu - ok
Mieć ból d⁎⁎y, bo gówniarze sobie dorabiają w wakacje - XD
Żeby to było coś poważnego, a to proste kształty zwierząt. Taki projekt to ci AI zrobi w kilka sekund.
Ciągnąc temat własności intelektualnej, z tego co się orientuję nie wszystkie projekty są darmowe. Podejrzewam że można dostarczać jakąś licencję, jak to w projektach open source, a takie licencje mogą zastrzec, że firmy nie mogą za darmo używać tego "darmowego" dzieła.
@ZohanTSW ja nie mam bólu dupy, po prostu uważam, że ktoś tam powinien im coś wspomnieć, jak to działa. Cześć projektów jest darmowa, ale nie wszystkie pozwalają na zarabianie na nich. Prawo, to prawo. Na chu i później jakieś wizyty straży miejskiej, bo przyjdzie jakiś wrazliwiec. Juz wystarczy afera z zeszłego roku z dziewczynkami i lemoniadą. Tam się chyba nawet sanepid odpalił.
No masz rację. 99,9% tych gotowych modeli z Thingiverse itd ma licencję,która pozwala tylko na użytek osobisty. Chociaż w Polsce na fejsie są grupy druku 3D gdzie goście wrzucają te darmowe projekty i proszą o wycenę i ludzie im to za hajs drukują na sprzedaż także podwójnie łamana jest licencja i nikt się tym nie przejmuje a jak jeden gość odmówił wydruku to go wyśmiali bo taki uczciwy XD
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejsze #wrosty
Hyundai Klaus Maria GRAndaŁeR i 1!!111!!! #pdk
Egzotyk u nas, stoi około 3 lat. Obok niego bohater kolejnego wpisu Combo Maxi też stojące okolo 3 lat. W pobliżu dworca Katowice Piotrowice przy plocie ogródków działkowych.
Łoba zamknięte : /
#motoryzacja




@Ten_koles_od_bialego_psa Ten model, szczególnie w tej generacji, mógłby śmiało wystąpić w jednym z tych gównohorrorów amerykańskich, gdzie grupa nastolatków jedzie na biwak, znajdują jakieś pudełko/otwierają piwnicę/studnię i wypuszczają zło najczystszej postaci. W wersji z autem, oczywiście grupa kumpli jedzie do Wypiździejewa Małego kupić takiego Hyundaia.
Nie podchodz do niego tak blisko, bo moze sie skusisz na zakup. Zawsze przechodz na drugą stronę ulicy.
Zaloguj się aby komentować