Zaloguj się aby komentować
Margherita za 23 zł, zawsze jak tu jem to czuję się jak bym ich okradał #pdk
Pizza z polecenia od Tomeczka, zawsze zajeżdżam jak bywam w okolicy #olkusz ʕ•ᴥ•ʔ


Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry Hejto,
Zagrajmy w grę!
Pewnie część z Was lubi czasami sobie pochodzić po Google mapsach, większość pewnie słyszała też o Geoguesserze.
Niestety, pewne rzeczy w Geoguesserze są płatne, ale są też darmowe klony.
To do czego chciałem Was zaprosić, to taka mała zabawa - 1 szybka rundka, w komentarze wklejamy swoje wyniki.
Zasady:
Kliknij w linka poniżej, zarejestruj się i bzikaj #pdk
Będę wrzucać 1 mapkę codziennie - całość jest automatycznie generowana.
Mapki są zwykle proste, całość ograniczona do Europy (+UK xD), zwykle są to miasta.
Disclaimer:
Nie mam żadnego związku z tą stroną, używam bo jest za darmo i można tworzyć swoje czelendże.
Gorąco zapraszam:
#glupiehejtozabawy #gra #geoguessr #codziennygeotastic
eu-oneround82 by ri7h
https://geotastic.net/play-challenge/b50vHezF7hjipZBY
Total: 5928 1
3.71 km
Round 1: 5928 13.71 km

Zaloguj się aby komentować
#ogrod najbardziej w tej robocie nie lubię zakładać tego homonta #pdk

@PlatynowyBazant ech, jak jestem w robocie to muszę nosić szelki do pracy na wysokościach, do tego pas monterski: racza, klucz nastawny, poziomica, młotek, miary nie noszę xd, a jak ci wymyślą robotę nad wodą to jeszcze kamizelkę ratunkową xD
Idzie się zagotować a najgorzej zimą jak masz to na kurtkę zimową albo jak pada to masz to na sztormiak.
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Siedzę sobie w tunelu z 65ma pomidorami, woda leje sie kropelkami, jakiś bąk albo gza mnie gryzie w palca u nogi, odrostów w pomidorach tyle tyle że jebla idzie dostac, trzymajcie się tam na dzialeczkach
#gownowpis #ogrodnictwo #rosliny #ogrod #chlopakizdzialeczek #heheszki #pdk #jeblaidziedostac #pasjonaciubogiegozartu


Zaloguj się aby komentować
Bądź mną, oddaj ukochanego sedana do blacharki, bo jakiś dzban we mnie wjechał.
Dostaję w zastępstwie jakiegoś ulepa - wielkie, bezduszne kombi (albo co gorsza SUVa, jedno i drugie to ta sama krowa).
Kurba, wsiadam do tego czołgu... O boże, jak wysoko, czuję się jak kierowca autobusu miejskiego, kierowca traktoru i emeryta na grzybobraniu jednocześnie, zero czucia drogi.
Gdzie ten sportowy, niski profil, gdzie ten prestiż?
To wypierdek_mamuta_i_koleby.jpg
Dobra, jedziemy. Chcę wrzucić bieg, a tu gałka wielkości i kształtu głowicy od kaloryfera, cała konsola wygląda jak skrzyżowanie meblościanki z promem kosmicznym - tragedia, ale dobra, jakoś to to toczy się do przodu.
Już pod domem -> próba parkowania.
Ojjj nie czuje dobrze człowiek. Promień skrętu jak w Titanicu, a ten tył ciągnie się za mną w nieskończoność. Czuję się, jakbym manewrował przegubowcem, lusterka wielkie jak patelnie, a i tak nic nie widać, bo ta buda zasłania pół świata.
Pojedź na zakupy, otwieraj ten "wspaniały" bagażnik. No tak, stodoła. Można tam wstawić lodówkę, zasiać ziemniaki, dorzucić dwie krowy + świnię i jeszcze zostanie miejsce na wesele na 50 osób. Po co to komu na co dzień? Rzucam jedną reklamówkę biedrony z zakupami, a ta leci na sam przód, pod oparcie tylnej kanapy. No nie sięgnę tak po prostu.
Wczołguję się tam do połowy, tyłek mi wystaje na zewnątrz jak u mechanika naprawiającego kocioł albo jak u hydraulika nurkującego pod zlewem, pakuję się w tę otchłań, żeby wyłowić nieszczęsne parówki besos... <jeb> rozbrzmiał głuchy huk.
Jak nie przygwoździłem plecami i łbem o tę wielką, ciężką klapę, która unosi się na wysokość drugiego piętra i akurat zaczęła opadać, bo siłownik stwierdził, że ma dość. Aż mi się ciemno przed oczami zrobiło, kręgosłup strzelił w trzech miejscach, kurba aż gwiazdy zobaczyłem.
Cholerne stodoły na kołach.
Jak widać, nie trzeba mieć małego bagażnika, żeby zostać kaleką we własnym aucie zastępczym.
#gownowpis #motoryzacja #pdk i na pewno #heheszki
@meciasek wara ci od kombi. To najlepszy rodzaj nadwozia dla rodziny z 1 lub 2 dzieci. Chcesz pojechać z rodziną na wakacje - no problem. Chcesz wziąć 3 rowery i z kumplami pojechać na wypad rowerowy - no problemo. Trzeba przewieźć szafę z Ikei - spoko, wejdą dwie.
Cx gorszy od sedana o maks 10%, waga wyższa o jakieś 50 kg, więc dynamika i spalanie praktycznie takie samo. Pozycja za kierownicą tak samo niska, prowadzenie prawie takie samo, chociaż wiadomo przy belce z tyłu tył trochę taczkowaty.
To na suvy trzeba pluć. Ha tfu
Zaloguj się aby komentować
Drugi mecz, jaki włączyłem podczas tego mundialu. Anglia Chorwacja na drugą połowę. 1 minuta i gol. No świetny jest ten mundial.
#mecz #mundial #pdk ale po co, ten mundial jest serio świetny przecież tej
Zaloguj się aby komentować
Dzisiaj będzie bonus w Geotastica
Zasady:
Kliknij w linka poniżej, zarejestruj się i bzikaj #pdk
Zgadnij gdzie na Google Street View Cię wyrzuciło.
Disclaimer:
Nie mam żadnego związku z tą stroną, używam bo jest za darmo i można tworzyć swoje czelendże.
Gorąco zapraszam:
#glupiehejtozabawy #gra #geoguessr #codziennygeotastic
eu-oneround81 by ri7h
https://geotastic.net/play-challenge/Ph6kzD3cTL7WVyjR
Total:
Round 1:

Zaloguj się aby komentować
Kiedy wracając z pracy spotkałeś znajomego z hejto.pl
#heheszki #hejtopejto #pdk

Zaloguj się aby komentować
Rozbiłem trasę na 3 dni i w końcu udało się! Co prawda z tlenem ale zaliczam.
#pdk #heheszki #wspinaczka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#heheszki #humorobrazkowy #pdk #rower @TwojStaryJeSuchary

@Skawarotka wczoraj jechałem ścieżką rowerową typu namalowana na jezdni. Chcę skręcić w lewo, oglądam się za siebie, lewa ręka w bok, zbliżam się do środka jezdni bo za mną auto daleko. Zwalniam stopniowo dojeżdżając do miejsca skrętu bo z naprzeciwka jadą pojazdy i w tym momencie przez szybę auta wyprzedzającego mnie prawą stroną słyszę że mam "wypierdalać na ścieżkę rowerową". Aż mi zadzwonił w uszach post starego od sucharów który czytałem kilka godzin wcześniej. Wracając do domu zastanawiałem się czy z tej okazji nie poczynić wpisu, że zarówno rowerzyści jak i kierowcy w swoich grupach mają pewien odsetek debili (najcześciej to ten najbardziej widoczny odsetek). Stwierdziłem jednak że mi się nie chce.
Zamiast się dzielić to wartałoby spróbować zrozumieć drugą stronę. Nie usprawiedliwiam jeżdżenia jezdnią wzdłuż której prowadzi ścieżka rowerowa. Nie usprawiedliwiam kierowców przekraczających 50km/h na pięćdziesiątce.
A gość od "wypierdalania na ścieżkę" w łapie telefon trzymał XD

Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry Hejto,
Zagrajmy w grę!
Pewnie część z Was lubi czasami sobie pochodzić po Google mapsach, większość pewnie słyszała też o Geoguesserze.
Niestety, pewne rzeczy w Geoguesserze są płatne, ale są też darmowe klony.
To do czego chciałem Was zaprosić, to taka mała zabawa - 1 szybka rundka, w komentarze wklejamy swoje wyniki.
Zasady:
Kliknij w linka poniżej, zarejestruj się i bzikaj #pdk
Będę wrzucać 1 mapkę codziennie - całość jest automatycznie generowana.
Mapki są zwykle proste, całość ograniczona do Europy (+UK xD), zwykle są to miasta.
Disclaimer:
Nie mam żadnego związku z tą stroną, używam bo jest za darmo i można tworzyć swoje czelendże.
Gorąco zapraszam:
#glupiehejtozabawy #gra #geoguessr #codziennygeotastic
eu-oneround80 by ri7h
https://geotastic.net/play-challenge/krc9Bn6uWtF4X2Rj
Total:
Round 1:

Zaloguj się aby komentować
Kilka dni temu, RZUŁTE AUDI #pdk dostało masę plusów. Dziś w tym miejscu stała ikona motoryzacji i obiekt westchnień ludzi z mojego rocznika, gdy Kwaśniewski nas wprowadzał do NATO. Przed państwem Golf3 w kombi, z prawilnym 1.8 w benzynie. #uk #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
W końcu znalazłem czas na ostatnią część tryptyku wyjściowego. Może i jest 4:40 rano ale to w niczym nie przeszkadza.
Do sedna - nie będzie to żaden ckliwy wpis a raczej małe podsumowanie. Generalnie portal od strony technicznej przeszedł zmianę na plus…po czterech latach zaczęły działać powiadomienia i nie wylogowuje co chwilę. To wymaga docenienia.
Portal to tylko narzędzie - reszta czyli całą otoczkę tworzą ludzie - społeczność.
Przewinęło się tu trochę ludzi,bywało zabawnie ale jak już pisałem wcześniej bez nowych użytkowników wrzucających ciekawe rzeczy zrobiło się tu „Hejto w sosie własnym” a wiadomym jest,że migracje z Wykopu w pierwszej kolejności i najbardziej liczna część użytkowników to osoby o lewicowej wrażliwości. Jakby światopoglądowo nic do tego nie mam każdy wierzy w co chce ale liczyłem,że w związku z tym będzie trochę ciekawych treści i rozważań,które pozwolą mi spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy. Ale niewiele tego było i raczej poszło to w kierunku zamknięcia bańki z wygodnymi,miłymi treściami powtarzanymi w mainstreamie tudzież powstania loży szyderców pokroju „Soku z Buraka”.
Jeśli chodzi o samych użytkowników i standardy to już z negatywnej strony rozpisałem się dotychczas wystarczająco. Ale nie jestem smutasem i jest tu trochę spoko ludzi,którzy są funny a nie tylko wannabe funny i trzeba to zauważyć. Nie będę wymieniał i wołał poszczególnych użytkowników jak zrobił to AndrzejZupa z prostego powodu - moja pamięć robocza jest słaba a nie chcę nikogo pominąć #pdk. W każdym razie pozdrawiam wszystkich,z którymi miałem owocne rozmowy i dobry vibe. Dobrym Tomeczkom i Kasiom niech się wiedzie i dzięki za wszystko. Muszę z tego miejsca pozdrowić jeszcze ekipę z Zello - fajnie było pogadać może się jeszcze zdarzy.
Słów kilka o powodach mojego odejścia - nie będę się powtarzał co do kwestii moralnej,wybiórczości treści i podwójnych standardów. Może niektórzy stwierdzą „a zrobił ragequita bo się odpalił” ale nie będzie to prawda. Pierwsza i najważniejsza rzecz - nie jestem zupą pomidorową czy inną cebulą z rosołu,żeby wszyscy mnie lubili - w związku z tym staje po stronie moralnie właściwej z mojego punktu widzenia bez kalkulacji czy mi się to opłaca/czy przestanę być lubiany. Mam to w pompie bo nigdy nie zależało mi na poklasku czy uznaniu zwłaszcza,że w sumie to jest bardzo mało ludzi z których zdaniem się liczę i je szanuję. Jeśli mnie kiedykolwiek obraziłeś to i tak po mnie to spłynęło - zbyt długo żyje na tym świecie żeby mnie ruszało co jakiś Anon napisał. Jeśli ja ciebie obraziłem bez twojego wcześniejszego nazwania mnie X czy Y to przepraszam - pracuję nad tym i to nic osobistego. Z odejściem nosiłem się conajmniej od kilku miesięcy jak nie dłużej - to spokojna przekalkulowana decyzja.
Kolejny trochę bardziej prozaiczny powód - mam co robić w życiu IRL. Hejto jak każde social media to złodziej czasu. Idą wakacje i chcę spędzić je dobrze. A ogólnie to szerszy trend w moim życiu - poświęcać więcej czasu i skupienia na rzeczach korzystnych dla mnie.Hejto pod wieloma względami już od dłuższego czasu takie nie jest.Do tego od kiedy doszły wyzwania to ludziom siadło na głowę. Ciekawych treści,które można przeczytać do kawki jak na lekarstwo. Do tego wiem,że jak tu wejdę to przeczytam o wszystkim tym samym co tarabani w radio czy gadają w TV lecącym w tle.
Są książki do przeczytania,projekty do zrobienia w warsztacie ,FreeCad do nauki,strzelnica do odwiedzenia,rower i tenis do sportu,przyjaciele i znajomi,rodzina… wolę poświęcić się czemuś co jest pożyteczne a Hejto już od dawna takie dla mnie nie jest.
No to by było chyba na tyle. Z ogłoszeń parafialnych to jeśli ktoś bardzo by chciał lub miał potrzebę skontaktować się ze mną to @Taxidriver ma do mnie kontakt.
Czekam jeszcze aż moderacja rozpatrzy moje zgłoszenie i powiedzmy maksymalnie do środy klikam ten przycisk samounicestwienia #usunkonto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W Łodzi byłem o 9:00 rano, A wizytę u lekarza miałem dopiero na 13:40, więc pomyślałem że zrobię sobie większy spacerek.
W połowie trasy musiałem zresetować tel. więc Strava niczego nie zapisała, to pomyślałem sobie poproszę a ja żeby mi wygenerował mapkę w oparciu o punkty które mu podam, dla człowieka nic skomplikowanego.
Srogo bekłem jak zobaczyłem co mi wygenerował.
To takie trochę #pdk które tylko łodzianinie zrozumieją.
Sam się potem przyznał że nazmyślał.
#spacer #lodz #ai #chatgpt #bekazai


Zaloguj się aby komentować
Kogo by tu...
@Eber @kopytakonia pakujcie się szybko do żuka, bo zara owca się obudzi i mi zacznie implikować, że podbieram ludzi z hejto, a to nieprawda. XD
#pdk #perypetiedziwena

Zaloguj się aby komentować
Wy w robocie
A Ja na rodos
#pdk #dzialka #hejtojointclub

Zaloguj się aby komentować