Przed Wami ziemnioryt lisełka.
Nie tak wysublimowany jak pozostałe prace, bo jeno w 2D.
Taka mnie #nostalgia naszła na pieczątkę z ziemniaka
#konkursnanajpiekniejszarzezbezziemniakanahejto
#glupiehejtozabawy



Przed Wami ziemnioryt lisełka.
Nie tak wysublimowany jak pozostałe prace, bo jeno w 2D.
Taka mnie #nostalgia naszła na pieczątkę z ziemniaka
#konkursnanajpiekniejszarzezbezziemniakanahejto
#glupiehejtozabawy



Zaloguj się aby komentować
Pod tagiem #niecodziennymatchbox wrzucam po kawałku katalog matchboxa z lat dziewięćdziesiątych. Dzisiaj na sportowo i bez dachu. Zignorujcie tego okularnika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nostalgia #hejto30plus #hobby

Zaloguj się aby komentować
W nawiązaniu do tego posta mała podróż nostalgiczna do lat 90tych:
#komputery #windows #nostalgia #kiedystobylo


Zaloguj się aby komentować
Gazetka z Geant'a z 1999 roku.
Przeciętne miesięczne wynagrodzenie wynosiło wtedy ok. 1450zł, a minimalna krajowa 650zł.
#polska #gospodarka #nostalgia #smakidziecinstwa #ciekawostki





Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W maju Canal Plus nagrał reportaż o znaczeniu fenomenu Olisadebe dla polskiej piłki. Zapewne z uwagi na prawa autorskie materiał w dużej mierze skupia się na jego karierze w Polonii Warszawa. Warto go również obejrzeć z uwagi na przemiany jako nastąpiły w naszym kraju (marki, których już niema - Era, Wizja TV; kartofliskowate boiska).
#pilkanozna #poloniawarszawa #ekstraklasa #reprezentacja #nostalgia #polska
Zaloguj się aby komentować
Przeżyjmy to jeszcze raz - z okazji 24. rocznicy debiutu Emmanuela Olisadebe w reprezentacji - jego wszystkie 11 goli strzelone dla Polski.
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=FB_TjCYf0Vw
#pilkanozna #reprezentacja #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie napój Lift? Smakował tak
#ciekawostki #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
(obecnie gdyby taki tytuł pojawił się w Przeglądzie Sportowym - patrz załącznik, czy w ogóle w polskiej prasie trzask pękających tyłków poprawnych politycznie odklejeńców byłoby słychać od Brukseli po Władywostok xD )
Murzyn potrafi!
Dziś mijają 24 lata od debiutu Emmanuela Olisadebe w reprezentacji Polskie w towarzyskim spotkaniu z Rumunią (1:1), w którym wówczas niespełna 22-letni napastnik Polonii Warszawa strzelił swoją pierwszą bramkę. Nigeryjczyk z polskim paszportem był autorskim pomysłem Jerzego Engela na bolączki Polski ze strzelaniem bramek (Andrzej „13” Juskowiak pozdrawia) okazał się rewelacją eliminacji do MŚ w Korei i Japonii,...
dzisiaj swoje 24. urodziny obchodzi Gadu-Gadu.
nie używam tyle lat, ale nadal pamiętam swój numer
#gadugadu #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Na antenaHD leci wlasnie druga część podróży Pana Kleksa. Miałem te piosenki na vinylu i szpulach. Ah dzieciństwo
#nostalgia #filmy

Zaloguj się aby komentować
Chyba zacznę jakiś tag typu złote myśli klientów.
-dzień dobry, o pani Moralnesalto, o jak panią dobrze widzieć
-dzień dobry panie Kliencie, pana też mi miło widzieć, rodziców dziś nie ma, więc zapraszam do siebie
-i dobrze, że rodziców nie ma. ja wolę u Pani.
-a czemu, przecież tyle lat się Pan z rodzicami zna?
-no właśnie, przychodzę tu do nich od 32 lat i widok Pani rodziców przypomina mi tylko o tym, jaki jestem stary.
nie wiem czy to bardziej pasuje pod #heheszki czy #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Dziś FC Barcelona oficjalnie pożegnała Sergiego Roberto. Po wygaśnięciu z końcem minionego sezonu 32-latek opuszcza Camp Nou po 18 latach. W barwach pierwszego zespołu zadebiutował w listopadzie 2010 r., ale dopiero od sezonu 2013/14 pojawił się w niej na stałe. Łącznie rozegrał dla "Dumy Katalonii" w 373 meczach strzelając 19 bramek (w rezerwach wystąpił w 106 meczach i zaliczył 7 trafień) występując głównie w roli środkowego pomocnika i prawego obrońcy.
Fabrizio Romano sugeruje, że na oku maja go Ajax i Fiorentina.
#pilkanozna #transfery #fcbarcelona #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Adidas wykorzystał dawne gwiazdy Juventusu Turyn, Manchesteru United, Realu Madryt, Arsenalu Londyn oraz Bayernu Monachium, aby promować koszulki z trzeciego kompletu strojów na nadchodzący sezon. Pamiętacie jeszcze tych grajków?
#pilkanozna #nostalgia #juventus #manchesterunited #realmadryt #arsenal #bayern #adidas

Zaloguj się aby komentować
Dają radę, IMO blisko oryginału.
Pani z chórków ma "to coś"
#pinkfloyd #muzyka #nostalgia #muzykaklasyczna #cover
oryginał
Zaloguj się aby komentować
Dla lTomkow i Tomkiń urodzonych w latach 70 i 80 ubiegłego wieku i akurat będących w #berlin polecam z calego serca wizytę w muzeum DDR. Nieduże, ale ma Za⁎⁎⁎⁎sty klimat.
#nostalgia




Zaloguj się aby komentować
W sumie dobre #pytanie , bo podobno hejto to portal starych ludzi.
#nostalgia #seriale

Zaloguj się aby komentować
Ja w wieku 16 lat patrzącą na Windows media player. Teraz tak mieliście?
#windows #nostalgia

@KochanekJaroslawaKaczynskiego jednocześnie najmniej i najbardziej użyteczna aplikacja Microsoft, mi głównie kojarzy się z win xp https://pl.wikipedia.org/wiki/Windows_Media_Player

Zaloguj się aby komentować
Jest sobota rano, wakacje. No to zapraszam do nostalgii
Denver ostatni dinozaur
https://youtu.be/brhND0OH7iM?si=cfXcHsJFvkmPFGTe
#nostalgia #kreskowki
Zaloguj się aby komentować
#kulinaria nietypowe połączenie.
Wynalazek mojej Mamy także #nostalgia
Nie gryzie się nic a nic!
femur gallinacei coctum, oryza commune, persicum in suo liquamine.


Zaloguj się aby komentować