ErwinoRommelo★2024-09-30T21:13:39+02:004Ehhh problowalem ekipę ściągnąć na venta, albo chociaż swojego teamspeaka postawić . Ale to już nie te czasy, zakolaki stare czasu nie maja discord szybciej się odpala.
Michumi2024-09-30T23:06:46+02:005@bartek555 k⁎⁎wa poruszyłeś jakiś nerw Wiem że było ale nie wiem gdzie xdd