Zdjęcie w tle
ZmiksowanaFretka

ZmiksowanaFretka

Wirtuoz

Dołączył/a: 10.10.2022

  • 30Wpisy
  • 645Komentarzy
  • 2Obserwujących

@sullaf jak zależy to i jest miło Jakbyś się tam miał źle czuć to byś drugi raz nie poszedł

@ZmiksowanaFretka I tak trzeba żyć. Ja wczoraj oddałam krew po raz drugi, mała Heidi jest mi wdzięczna

10ee2ffe-6bf4-40c8-a9d6-95695a611af9

@ZmiksowanaFretka i tak trzeba zyc. Tylko pamietaj, wstrzykuj dawkami, potem 2/3h body load i dopiero dodawaj jesli jeszcze nie kopie. Nie bierz za duzo na zaraz, bo sie przekrecisz. Trzeba znac umiar.

Zaloguj się aby komentować

Banowanie #przegryw to nie tylko przyjemność ale i obowiązek. Trzymaj się @lubieplackijohn i oby tak dalej. Wykopowej hołocie mówimy wracajcie do siebie.

 

#afera #oswiadczeniezdupy

@ZmiksowanaFretka Chłop przyszedł z wykopu i kilka tygodni wcześniej i oto wielki Pan patrzy na plebs, który ma czelność odwiedzać inny portal niż wykop xD
Ego wyjebało widzę

@Ciastko z odwiedzinami nikt nie ma problemu. Ale wystarczy poczytać wcześniejsze wypowiedzi administracji żeby zrozumieć, że jak nasrasz na środku lokalu to cie z niego wyrzucą ¯\_(ツ)_/¯ Miejsce gówna jest w kiblu którym jest wykop. I jak już to bądź dokładny - kilka miesięcy a nie tygodni

@ZmiksowanaFretka Jeśli miejce gówna jest na wykopie to co ty tutaj właściwie robisz?

Zaloguj się aby komentować

@ZmiksowanaFretka ej bralbym to Audi, za swojego forda Kuga place niewiele mniej (ale mam hybrydę więc i tak w sumie wychodzi taniej biorąc pod uwagę koszty paliwa)

@maximilianan Ford Kuga imo bardziej wygodny i tańszy w eksploatacji niż klasa premium.

@BlackSoul no mi się mega podoba, ale spalanie bez hybrydy w zimie trochę boli

Zaloguj się aby komentować

Pogoda dopisuje to dziś znowu pozjeżdżane, wspaniały i niespodziewany to był weekend ale liczę jeszcze na jakieś narty w tym sezonie.

#rower #mtb #enduro #rowerowehejto #canyonclub

5b43025d-2dbf-45a3-879b-3ea7ef96c108
a4929b5d-8e6b-4166-9cf2-6b26979ad090

@ZmiksowanaFretka jak to Twoim zdaniem wypada w porównaniu z Bielskiem na przykład?

@Jajco do bielska niestety jeszcze nie dotarłem ale wyjątkowa miejscówka i wszyscy zazwyczaj wyjeżdżają zachwyceni jeśli nie ma kolejek do tarpanów. Chyba jedyna na ta chwile czynna miejscówka nie licząc podjazdowek.

Zaloguj się aby komentować

Awantura w saunarium wrocławskiego aquaparku. Interweniowała policja.

Wraz z kilkunastoma ex-mirkami od ładnych już kilku lat tworzyliśmy społeczność Wykopowego Konwoju w grze Euro Truck Simulator 2. Gramy też oczywiście w inne gry, głównie symulatory (Farming, SIMRAIL) ale znajdą się też u nas fani GTA V, CSa, Minecrafta czy LoLa - ważne żeby mieć z kim pograć.

Aktualnie z wiadomych przyczyn, odchodzimy od wykopu i planujemy rebranding, w związku z tym poszukujemy nowej nazwy dla naszej społeczności i Discorda - macie jakieś pomysły?

Zapraszamy do dołączania: https://discord.gg/BZh7rWe

7b8b3e36-8a5c-4156-a909-7b79d9f9c9a7

@ZmiksowanaFretka Żadna baba na pasach was nie powstrzyma!

@ZmiksowanaFretka doszedłem do discorda jak coś

Zaloguj się aby komentować

mmm klimacik jak na mirko, 30 postów o tym samym XD

b9e1e894-1e0b-4bf3-b605-335380597e23

@Rozpierpapierduchacz Limit piorunów sprawiłby, że wybijałyby się najbardziej wartościowe treści. A tak, to wybijają się najbardziej "neutralne". Napisz, dlaczego uważasz ten pomysł za "najgorszy". Limit głosów jest obecny w wielu systemach, ot chociażby większość systemów wyborczych, gdzie możesz oddać jeden głos.

@SteveJohnny hejto to social media a nie karta wyborcza w pcimiu mniejszym. Co to w ogóle jest za porównanie? W systemach wyborczych masz x stałych kandydatów, na hejto przewija się kilkanaście do kilkudziesięciu postów na godzinę. I co? Jak pojawi się nowy fajny to mam się cofać, zabierać plusa żeby go dać gdzie indziej? Czy nie dawać żadnego przez cały dzień, bo się coś jeszcze może pojawić? No to powodzenia w gorących, jak będą posty z jednym piorunem albo z żadnym, bo nie ma czego zaciągać.

 

Zresztą jakim prawem ktoś mi będzie dyktował ile rzeczy mi się może podobać?

 

Ograniczając możiwość doceniania treści wywalasz do kosza całą ideę hejto i social mediów w ogóle.

 

Najgorszy pomysł.

@Rozpierpapierduchacz "Ograniczając możiwość doceniania treści..."
W tej chwili i tak nie masz ich jak docenić, bo "Pioruny ogólnie nie mają znaczenia".
Może rozwiązaniem byłyby 2 rodzaje reakcji - nielimitowana (np albo ) oraz limitowana (np ).

Zaloguj się aby komentować

Polecam wszystkim korzystanie z portalu i aplikacji UporzejmieDonosze.net w celu zgłaszania nieprawidłowo zaparkowanych samochodów. To od nas zależy jak wygląda nasze otoczenie i to my musimy przypomnieć niektórym kierowcom, że ich też obowiązują przepisy.

 

O co chodzi?

Każdy z nas chce swobodnie i bezpiecznie poruszać się po mieście. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Zbyt często, jako piesi, zmuszeni jesteśmy do przeciskania się, chodzenia gęsiego, omijania, wkraczania na jezdnię zza zaparkowanych pojazdów, a nawet ustępowania jeżdżącym po chodnikach samochodom. Do tego dochodzi również niszczenie infrastruktury takiej jak chodniki, trawniki, parki czy ścieżki rowerowe.

Próbowałaś/eś dzwonić do Straży Miejskiej w swoim mieście? Wiemy jak to działa. Funkcjonariusze SM odwiedzają miejsce zgłoszenia po kilkunastu godzinach (źródło) i "nie stwierdzają naruszenia". Podobną skuteczność mają aplikacje miejskie w rodzaju warszawskiej 19115 czy szczecińskiej aplikacji Alert Szczecin .

 

Czym jest Uprzejmie Donoszę?

Uprzejmie Donoszę jest ogólnopolskim rozwiązaniem, pomagającym mieszkańcom w nierównej walce z recydywistami parkowania.

Wystarczy zrobić dwa zdjęcia, sprawdzić automatycznie pobrany adres i numer rejestracyjny oraz określić rodzaj naruszenia. Tylko tyle. Straż Miejska nie musi odwiedzać tego miejsca żeby stwierdzić to naruszenie naocznie. Dowód ze zdjęcia wraz twoim oświadczeniem jest wystarczający.

86a36053-ced0-4e58-bb06-2e395ea4c068

Ja korzystam z 19115. Do tej pory 8 zgłoszeń, w tym 4 dotyczyło dziur w jezdni, 2 głośna muzyka (nie warto zgłaszać z tego powodu), 2 złe parkowanie na skrzyżowaniu typu T, gdzie auta blokowały widok na nadjeżdżające auta i stwarzało to niebezpieczeństwo stłuczki

@ZmiksowanaFretka jak widzę kogoś, kto używa określeń z lewackiej nowomowy typu "samochodoza", to wiem, że mam przed sobą zielonego rowerowego oszołoma a.k.a pedalarza. W sytuacji, gdzie parkingi są stale likwidowane w imię ekofanaberii w pełni tych ludzi rozumiem, bo gdzieś parkować trzeba, więc co ci szkodzi, że ktoś auto w krzakach postawił? Ja taką postawę wręcz pochwalam, jako obywatelskie nieposłuszeństwo i przykład, że ludzie sobie jakoś z opresyjnymi władzami miasta radzą. I do przejścia nie jest 100m, tylko kilka kilometrów, bo 100m dalej też jest strefa, parking zlikwidowany i MIEJSCA BRAK. Przerabiam to czasem w Poznaniu i muszę niejednokrotnie dygać po kilka km, bo nigdzie nie da się zaparkować bliżej, więc brednie o 100m w buty sobie wsadź.

Jak straż gminna nie ma maila to ta apka coś zdziała, czy nie ma raczej sensu coś tam tworzyć. Mój poziom wku+++ na matołów parkujących wzgłuż wysepek spowalniających (strefa D40) przy szkole i blokujących ruch osiągnął apogeum i od poniedziałku zacząłem kolekcjonować zdjęcia. Miałem wysyłać na stopagresjidrogowej a tu jakieś uprzejmiedonoszę

Zaloguj się aby komentować