Komunia komunią ale w heroski trzeba popykać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #nostalgia #kiedystobylo
Nie to nie ja, zdjęcie z neta :p

Komunia komunią ale w heroski trzeba popykać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heroes3 #nostalgia #kiedystobylo
Nie to nie ja, zdjęcie z neta :p

Zaloguj się aby komentować
Zabiere cię w przeszłość jedną grafiką. Siadaj na karuzelę, bo będziemy kręcić. ༼ ͡° ͜ʖ ͡° ༽
#czerstwyhumor #memy #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Siemka po 23:00
Który dźwięk najlepszy?
#windowsxp #nostalgia


Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz robilem kaszane na grillu, i wyszla calkiem spoko. A zapach przetransportowal mnie do lat 90, na gielde samochodowa
#gotujzhejto #nietylkomielonka #jedzenie #feels #kiedystobylo #nostalgia




Zaloguj się aby komentować
Zapraszam was w nostalgiczną podróż.
https://www.youtube.com/watch?v=6o-ppv72CkI
PS: Od 25:2 do 37:21 polecam przewinąć.
#memy #muzyka #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
No dobra, znalazłem na YT pierwszą grę edukacyjną, która męczyłem i chyba w ogóle pierwszą, jaką miałem na nośniku CD.
https://www.youtube.com/watch?v=7hmdZcnjgy0
#staregry #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest rok 2009, odpalasz sobie nowego Need For Speeda, spiraconego, bo wiadomo, że jesteś biedakiem cebulakiem, co hajs widział tylko, jak stary wymieniał antyczną Skodę na jakiego Forda u Mirka, co sprowadzał auta z Niemiec. Myślisz, no słabe, bo to NFS Shift i nielegalne ściganie zastąpili jakimś klonem Gran Turismo, czy coś po torach. Nuda, ale w pewnym momencie słyszysz znajome Łooo o o o. I zdajesz sobie sprawę, że Polska Sktonk, bo w NFS'ie jest Jamal . Nawet jakiś taki mniej ... był ten NFS przez moment.
#grykomputerowe #nostalgia #needforspeed
Śmiesznie, bo wczoraj oglądałem jakaś topke gier na xp i koles m.in. wstawił tam Underground 2.
I naszła mnie ochota i nostalgia, chciałem kupić, ale nie dało się nigdzie, chyba EA ma już wywalone na tak stara grę. Więc pobrałem sobie z jakiegoś portalu o starych grach xD. Myślałem że może być kłopot na win11, ale działa legitnie. Pół nocki zarwane, ledwo wstałem do roboty,ale było warto xD
Zaloguj się aby komentować
3 dni temu była 7 rocznica śmierci Chestera Benningtona. Z tej okazji wrzucam kawałek od którego dla mnie wszystko się zaczęło na początku 2003 r. gdy miałem 17 lat. Wówczas w radiu (była to chyba Eska choć pamięć może mnie mylić) usłyszałem pierwszy singiel promujący nadchodzący album Meteorę, który co prawda nie sprzedał się aż w takim nakładzie jak debiut Hybrid Theory . Natomiast jest to ciągle 9 miejsce wśród najlepiej sprzedających się płyt w XXI wieku.
Podobno z nu metalu i z zespołów słuchanych w okresie nastoletnim się wyrasta ale ja jestem wyjątkiem. Minęło 21 lat a Linkin Park to dla mnie wciąż zespół numer 1 a przecież są jeszcze poboczne projekty Chestera zarówno sprzed powstania Linkin Park (grunge'owy Grey Daze) jak i te w trakcie kariery LP (rockowe Dead by Sunrise, Stone Temple Pilots) oraz pojedyncze piosenki jak choćby pośmiertnie wydany metalowy Cross Off z gitarzystą Lamb of God. Do tego dochodzą ciekawe dema i b-side'y oraz działalność Mike'a Shinody. To wszystko razem składa się na zespół, który odcisnął ogromne piętno na muzyce XXI wieku czemu nie można zaprzeczyć nawet jeśli nie jest się fanem LP.
Somewhere I Belong to klasyczne brzmienie Linkin Park, więc nic dziwnego że praktycznie od razu podbił listy przebojów i stał się przebojem granym na większości koncertów w tym na ostatnim koncercie LP 6 lipca 2017 r., czyli na 2 tygodnie przed samobójstwem Chestera.
Cieszę się że zdążyłem (dwukrotnie) zobaczyć ich na żywo zanim było już za późno.
#muzyka #numetal #linkinpark #nostalgia
@Gnojokok No do metalu, nawet tego nu - to trochę ostrości im brakowało..
Ja to bardziej hip-hopowcem byłem, ale już nawet Limp Bizkit ostrzej grał i od nich ewentualnie bym z tym nu zaczął, włączająć w to wspominane powyżej SOAD przez Korn po prawdziwych poyebów ze Slipknota.
Linkin to taka upopowiona komercja dla mnie była, jakiś rodzaj poprocka czy rocka alternatywnego w każdym razie - nie metalu
Ale to oczywiście poboczne dywagacje, specem nie jestem - na "In the End" każdy swego czasu gardło zdzierał
EDIT:
Somewhere i belong - tyle było katowane wszędzie, że do teraz mnie nudzi jak sobie włączyłem Twój link mimo, że człowiek niemal każdą nutkę zna, a od Numb/Encore mi się ciarki żenady robią jak tylko w polecanych zobaczyłem xD
Wszystko powyższe oczywiście nie zmienia faktu, że byli fenomenem w skali światowej - ot nie mój styl totalnie.
Zaloguj się aby komentować
Wracając do starych reklam samochodów.
Ps: kiedyś z ziomkiem, jadąc takim Matizem rozpędzilismy się do 150 na obwodnicy Garwolina, kierownica się telepala, auto miotało jakby szatan nim miotał, normalnie jeszcze trochę to oderwali byśmy się od asfaltu :D
Wiele razy później jeździłem autami szybciej ale już żadna taka jazda nie zapadła mi w pamięci jak ta :)
Pozdrawiam Matiego i jego srebrnego Matiza 0.8l
https://youtu.be/PbVAP7-B33Q?si=OS-nT9taE5ZGT1Tx
#reklama #kiedystobylo #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To ja z ziomkiem @vredo , jedziemy moja cliówką na melinę do @Dalmierz_Ploza ,
Z tyłu 3 du⁎⁎⁎⁎ki poznane w remizie na dysce
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#kiedystobylo #reklama #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Właśnie trwa oficjalna prezentacja Kyliana Mbappé na Santiago Bernabeu. Tymczasem Fabrizio Romano zamieścił na swoim TT fotografię przedstawiającą 13-letniego Mbappé trenującego w kompleksie treningowym Valdebebas pod czujnym okiem Zizou.
#pilkanozna #realmadryt #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Cartoon Network zakończył działalność.
Pamiętam jak PTK podłączył się u nas na osiedlu i aż miło było mieć w 96 katarz nie iść do szkoły, tylko pościel brało do dużego ppkoju i oglądało na przemian Cartoon Network i Viva zwei.
W szkole pamiętam był podział na CN i FoxKids
#telewizja #nostalgia

@polutt skąd informacja o zakończeniu działalności? W internecie jest sporo plotek, ale CN zaprzeczyło:
"Cartoon Network would like to clarify that there is no truth to the speculation that the network or the studio is shutting down. With a number of recently announced greenlights, we remain committed to continually investing in innovative content that entertains and inspires our viewers across the globe."
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Jest rok 2006.
#kiedystobylo #memy #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#nostalgia #podroze #gownowpis #bieszczady
Miałem niezwykłą okazję zobaczyć pole namiotowe z moich lat młodości. Aż mi się łza w oku zakręciła. Spędziłem w tym miejscu wiele tygodni wakacji ze wspaniałymi ludźmi pijąc tanie wino i robiąc to co nastolatki robią...
Na moment zwróciłem do tamtych czasów.

Zaloguj się aby komentować
Godzina 21, moment, kiedy stary zabierał pilota i przejmował telewizor
https://www.youtube.com/watch?v=BW-mWgXzHBA&t
#nostalgia #hejto30plus #cartoonnetwork #tcm #telewizja2000s #starebajki #staratelewizja
@Czarnoksieznik_z_Angmaru Mi co prawda ojciec pilota nie zabierał, bo miałem swój telewizor, ale dobrze to pamiętam z jednego powodu...
Wkurzałem się, że nie obejrzę już dzisiaj fajnych kreskówek (a wtedy były za⁎⁎⁎⁎ste) i zostawało skakanie po różnych kanałach aż do snu. Wtedy do diskawery fajnie było oglądać
@Half_NEET_Half_Amazing Pamiętam, miało to swój klimat, ale to rzadko, jak stary robił na nocki😄 Tam pierwszy raz obejrzałem "Czarnoksiężnika z krainy Oz", wtedy bałem się tego filmu i tych stworów, lwa, robota xD
@cweliat Widząc w ramówce np. Chojraka, Krowę i Kurczaka, Jam Łasicę robiło się maratony.
@roadie Toonami nie widziałem na oczy, ale brzmi znajomo, a jestem z pokolenia wczesny CN, Fox Kids, Mini Max, początki Jetix. Samuraj Jack do dziś ścisły top.
@FoxtrotLima Pamiętam, że TNT zastąpiło TCM, dzisiaj to funkcjonuje jako Warner TV. W okrągłą rocznicę CN by to uczcić puszczali złote klasyki z tamtych lat.
@tegie Cóż, wygrywał ten kto płacił za satelitę 😄 Pamiętam jeszcze pasmo Kino Cartoon Network, gdzie puszczali pełnometrażowe filmy z np. Z Tomem i Jerrym. Najlepsze były crossovery Flintstonów z Jetsonami.
@HardyKosciej To byłeś jednym z niewielu takich szczęśliwców w tamtych czasach. Tak, Discovery było super, bardzo treściwe. Tak samo Animal Planet, zielone logo z białym słoniem czy jakoś tak.
A to tylko CN, Fox Kids też był kopalnią złota. X-Men w kilku wersjach (dorosłej, licealnej), Ludwiczek, Gęsia Skórka. Może ktoś pamięta jeszcze creepy Erie Indiana (czy jakoś tak). Coś pięknego dla dzieciaka 😏
Potem bardziej chyba jak Jetix zastąpiło FK, Ach ten Andy, Bliźniaki Cramp (ten kurdupel z bagien xD).
Zaloguj się aby komentować
Dokładnie 10 lat temu Niemcy w półfinale MŚ rozgromili gospodarzy - Brazylię 7:1 (5:0).
#nostalgia #pilkanozna #mundial #niemcy #brazylia

Zaloguj się aby komentować