Zaloguj się aby komentować
Owoce morza już w lodówce
Wege znajomi będą zachwyceni ze świnki morskiej ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Po raz wtóry karkówka z tego przepisu się szykuje:
https://youtu.be/ERymjLi4QVk?si=5ZqoglGFlNCLrjI-
#bbq #grill #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Dużo w ogrodzie zrobione to można coś zjeść.
Biała ostatniego dnia świąt nadziewana. 😊
#upomidora #grill #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Znowu te święta. 😒
Tak serio to w weekend ma być ponad 20 st. I wiosenny sezon grillowy trzeba zacząć.
#gotujzhejto #wedzenie #wedlinydomowe #grill #upomidora

Zaloguj się aby komentować
Protip: jak się trafi za tłusty boczek to paski robią za⁎⁎⁎⁎stą robotę do smarowania rusztów na bieżąco. A jak boczuś był prawilnie ze skórą, to skórka poleży sobie na innych potrawach, zmięknie i przegryzka do grillowego piwerka jak się patrzy.
#gotujzhejto #grill

Zaloguj się aby komentować
#grill #grillowanie
jakie grile gazowe aktualnie sa najlepsze? chodzi mi o trwałość/palniki, budżet 10k.
mam regala z broill kinga od 10 lat i czas na cos nowego, a nie wiem co teraz trzyma jakość?
Zaloguj się aby komentować
OSTRZEŻENIE
Chciałbym przestrzec wszystkich użytkowników poszukujących grilla ogrodowego przed BUDŻETOWYM rozwiązaniem namolnie lansowanym przez jednego z użytkowników.
Użytkownik ten poleca zakup grilla marki Broil King. Sam posiadam od kilku lat grilla tej marki i jest w porządku. Wystrzegajcie się jednak BUDŻETOWEGO rusztu z ŻELIWA EMALIOWANEGO. No chyba, że po jednym sezonie chcecie jeść rdzę, albo cały wolny czas poświęcać na konserwację rusztu xD (przykładowe zdjęcie poniżej). Warto dopłacić do wyższego modelu rusztu, bo różnica jest KOLOSALNA.
Co do obudowy grilla, to nie muszę tu nic tłumaczyć. Każdy wybierze linię PREMIUM z nierdzewnej stali szczotkowanej, zamiast BUDŻETOWEJ blachy pomalowanej czarną farbką. No chyba, że ma specyficzny gust i woli plastikowe kołpaki z marketu zamiast alufelg
Jak mówi stare polskie powiedzenie: "Tanie mięso psy jedzą", także nie idźcie tą drogą, bo po czasie na bank będziecie żałować!
W razie pytań o doświadczonego użytkownika, który ma większe pojęcie, niż usmażenie jednego kotleta, służę pomocą i pozdrawiam!
#grill #grillowanie #gotowanie#gotujzhejto #grillujzhejto



I to tak od leżenia się stało? Mam Broil Kinga z żeliwnym rusztem, nic z nim nie robię tylko szczotkuję, śladów korozji nie ma nawet po całej zimie.
Inna sprawa, że jeden ruszt wymieniałem na gwarancji gdyż sam z siebie jeden szczebelek odpadł. Niestety to nie było nawet pierwsze zgłoszenie gwarancyjne tego grilla...
@ColonelWalterKurtz
Może ktoś go j⁎⁎⁎ął gdzieś na całą zimę w trawie XD
Raczej nie, bo takich wątków jest kilka.
Ja takich jaj nie miałem.
Myślę, że generalnie wykonanie jest w porządku. Nie jest to nie wiadomo co, ale też nie musi być. Coś się zużyje, coś przerdzewieje, to się wymieni. Bardzo fajne jest, że mają katalog wszystkich części i można łatwo różne elementy zamówić i wymienić. Jak po gwarancji w marketowcu coś j⁎⁎⁎ie, to it's over dla chuopa.
Jak oglądałem Napoleona, to sprawiał wrażenie gorzej wykonanego.
Weber podobny poziom, może nawet trochę lepiej zrobiony, ale nie miał wszystkich funkcji, jakie chciałem, np. nie było rożna.
Campingaz poziom niżej, a jakieś marketowce, to już szkoda gadać.
Zaloguj się aby komentować
Grill przepalony, ruszty zakonserwowane no i.... burgery zrobione.
Smashburgery w klasycznej odsłonie:
maślana bułka (piekarnia Michalski/Kato)
sałata lodowa
pikle do burgerów
ser cheddar
2x 100g wołowiny mielonej (w wersji dla mnie mięso było grillowane z białą cebulą)
sos hamburgerowy "domowy" (majo, keczup, musztarda, pokrojone pikle, pokrojona w kostkę cebula, papryka i czsonek w proszku i wreszcie trochę wody z pikli)
Wyszło pysznie - na poziomie dobrej burgerowni. Kolejne to zrobienia są Patty Melt i klasyczny burger z bekonem z sosem bbq-whisky-wiśnia.
A sam grill - za⁎⁎⁎⁎sty!
#gotujzhejto #jedzenie #grill #grillujzhejto #gotowanie



Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pochwalę się, bo prawie rok przekonywałem się, że to nie będzie overkill i będę z niego korzystał
Dzis przyjechał, dziś zmontowany, ale brakło czasu na testy. Pewnie jutro sprawdzę czy gaz działa, a w sobotę lub niedzielę pierwsze smashe !
Model to Broil King Baron 490 z rożnem elektrycznym, planchą do steków, dwustronnymi rusztami, dodatkowym palnikiem na półce bocznej i standardowymi akcesoriami
efektami grillowania na pewno będę się dzielił
#gotujzhejto #grillujzhejto #grill

Zaloguj się aby komentować
To już ten czas!
#heheszki #humorobrazkowy #grill

Zaloguj się aby komentować
Ten moj schab z wczorajszego wpisu:
Temperature utrzymywalem tak pomiedzy 160-180 stopni C. Piekl sie jakies 3 godziny dokladnie nie wiem, najpierw zostawilem go na 1.5h a potem co jakis czas sprawdzalem termometrem. Wyjelem jak mial 67C.
Efekt zadowalajacy
#jedzenie #gotowanie #gotujzhejto #grill #nietylkomielonka



Zaloguj się aby komentować
Tradycyjny grill chłopski na zakończenie sezonu 2023.
#grill #chlopskakuchnia #gotujzhejto #steak


Zaloguj się aby komentować
Tradycyjny okuratny sobotni grill chłopski.
#gotujzhejto #grill #steak #chlopskakuchnia




Zaloguj się aby komentować
Tradycyjny okuratny sobotni grill chłopski - edycja poniedziałkowa.
Gdyż chłop był przez weekend zarobiony sprawami różnymi, sobotni grill odbył się dziś, jako posiłek potreningowy po najdłuższym i jednym z najcięższych w życiu 2,5 godzinnym treningu. Dziś miał ochotę do życia i na ciężki trening.
Steak to antrykot ze sklepu specjalistycznego, szkocka jałówka rasy Heretford 345g, o niebo smaczniejsze i delikatniejsze mięso niż biedronkowe.
Ps.
Chop napisał do swojej byłej dziewczyny i chyba się na randkę umówi na przyszły tydzień bo już nie wytrzymuje tej samotności. Dziewczyna o dziwo się zgodziła od razu przyjechać do chłopa na obiad tylko jeszcze termin nieustalony.
#gotujzhejto #grill #steak #randkujzhejto #wychodzimyzprzegrywu



Zaloguj się aby komentować
Tradycyjny sobotni grill chłopski.
#grill #chlopskakuchnia #gotujzhejto



Zaloguj się aby komentować
Obserwuj mnie na #MadeInChina lub na FB
https://www.facebook.com/Made_In_China-100505779100368
https://www.facebook.com/groups/369624776916851
Na FB dostępne wszystkie okazje.
Wysyłka z magazynu: PL
Severin grill elektryczny wyświetlacz OLED moc 3000 W PG 8118
Cena z VAT: 416,43 zł
Link ---> https://amzn.to/3EG4wgX
Darmowa wysyłka Prime
Najtaniej w PL ---> https://fas.st/OWoQy
#aliexpress
#promocje #MadeInChina #amazon #amazonprime #grill #gotowanie #ogrod

Zaloguj się aby komentować