kurde
zaraz będzie gryll
#dziendobry #grill

kurde
zaraz będzie gryll
#dziendobry #grill

Zaloguj się aby komentować
To chyba moja pierwsza majówka z grillem pomimo trzech krzyży na karku. A na pewno pierwsza podczas której to JA odpalałem
#majowka #gotowanie #grill #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Grillowania ciąg dalszy - dziś przede wszystkim warzywa i mięsa z uda kurczaka
ten grill to bestia - polecam wszystkim. A konserwacja rusztów jest banalna, żeby nie umieć sobie z nią poradzić i doprowadzić do rdzy to trzeba mieć absolutnie lewe ręce
#gotujzhejto #grill #grillujzhejto #jedzenie

Zaloguj się aby komentować
W końcu dorobiłem się czegoś lepszego, niż grill z beczki po oleju... Tylko jeszcze czeka mnie składanie 😉
#grill #majsterkowanie

Zaloguj się aby komentować
#wykop #ai #majowka #grill #heheszki #bedziebanczyniebedzie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
grillujemy!
dziś z teściami, więc bez szaleństw - klasyczne szaszłyki z polędwiczka wieprzowa i kurczakiem oraz warzywami, własnej roboty kiełbasa biała i ogniskowa i do tego ziemniaki z masłem
#gotujzhejto #grill #majowka #jedzenie #wypoczynek


Zaloguj się aby komentować
Przygotowania do narodowego świeta grilla czas zacząć:
Karczek klasycznie jak za każdym razem - ja na to patrzeć nie mogę, a goście wciąż tylko o jednym. 2.5kg
Trochę powiewu świeżości - żeberka metodą 2-1-1
Jak zwykle, na wejściu bramkarz wyrzucający kiełbasę śląską z marketu i wege zamienniki mięsa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#grill #bbq #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować

Zaczynamy sezon na grillowanie. W tym celu musimy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Zwykle jest to grill węglowy, który ma jednak pewne minusy. Czy jedzenie z niego jest zdrowe? Przekonajmy się.
Jeszcze kilkanaście, a nawet kilka lat temu wybór grilla był prosty. Standardowy grill z paleniskiem...
Jak tam zaopatrzenie na majówkę?
Ja jak co roku sprawdzam czy się nikt kiełbaską z dzika nie zatruje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale chyba cholera za wcześnie zrobiłem zakupy bo nie wiem czy straczy…
Btw. Polecam wyroby jeśli ktoś z południa #warminskomazurskie lub północy #kujawskopomorskie ja jeżdże 30km - warto - https://www.facebook.com/profile.php?id=100065194612838
#majoweczka #grill #chill


Zaloguj się aby komentować
Jakis czas temu na tagu #gotujzhejto ludzie pokazywali swoje nowe blyszczace grille. Przy czym zawsze byla dyskusja co lepsze grill gazowy czy na wegiel.
Co powiecie na moje 7 letnie bbq z marketu. Lewa komora na wegiel, prawa gazowa, dodatkowy palnik na patelnie, zeliwny ruszt. Kosztowal £199.
A zanim kupilem instant pota to kilka lat uzywalem go praktycznie codziennie, niezaleznie od pogody.
Nawet czyscic nie trzeba, tylko porzadnie przepalic poskrobac druciana szczotka i gotowe
#nietylkomielonka #gotujzhejto #jedzenie #uk #grill #bbq


Zaloguj się aby komentować
No i weekend minął. A szkoda, bo fajny był
Sobota 32 km
Niedziela 37km + grill
#rower #grill #gownowpis



Zaloguj się aby komentować
No to szamamy na poczet majówkowego wypoczynku. Będzie grillowanie i będzie wędkowanie.
#grill #grillowanie #grillujzhejto #majowka #wypoczynek #pijzhejto

Zaloguj się aby komentować
Moi drodzy. Ostatnio zostałem tutaj skrytykowany że nie umiem ciąć kiełbasy na grilla. Poczułem się dogłębnie urażony albowiem mam aspiracje być kiełbasianym artystą amatorem i zgłębiać tajniki sztuki kiełbasianej.
oto jedno z moich pierwszych dzieł.
nazwałem je „zew Cthulhu”. Smacznego dla mnie.
#grill #gotowanie #gotowanietomojapasja

Zaloguj się aby komentować
Widzę tutaj wielu biegaczy, część z Was ma niesamowite wyniki. Jak sobie radzicie w sezonie grillowym kiedy co tydzień kumple zapraszają na grilla, piwo, wódeczkę itp. a Wy macie w głowię że jutro trzeba zrobić trening a poza tym to takie uchlanie się to jakby tydzień treningów w plecy:
#bieganie #sztafeta #trening #alkoholizm #grill
Zaloguj się aby komentować
mój stary fanatyk grillowania, pół altany zajebane weberami, najgorzej.
Dopiero po postawieniu mniejszego brata widac jaką "krową" jest 57cm xD
#rod #grill #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Czy kupiłem drugi grill z Webera?
Czy znowu kupiłem na pierwszy rzut oka trupa, który wymaga 2h pracy by wyglądał jak nowy?
Czy żona zastanawia się, czy jestem zdrowy na umyśle?
3 xTAK
Na początek Clinex Grill i minimalna ilość pasty aluchrom od K2.
Koszt grilla 200zł + KW
Pastę miałem
Clinex 16zł/l
Nowy rożen OEM - 99zł [cebuladeals]
Nowy? 10lat temu w okolicach 1000zł, aktualnie 47cm z systemem one-touch nie jest produkowany, więc trochę rarytas.
Szykuje się świetna zabawka wspomagająca, bowiem przy imprezach na 10+ ludzi trochę brakowało skrzydłowego na szybkie karczki czy inne udka.
Reasumując, lepiej kupić używany grill premium niż paździerz z marketu z uwagi na emaliowaną mise i pokrywę. Rożen, który waży niejednokrotnie więcej niż cały grill typu-markeciak.
#grill #bbq #hobby


Zaloguj się aby komentować
Ech, życie na wsi.
człowiek zmęczony po całym dniu (konserwacja kosiarki, wiosenny serwis rowerów, koszenie trawy, wymiana spryskiwacza który ściąłem kosiarka na jesień i wymiana kranika ogrodowego - oczywiście kupiłem zły rozmiar i musiałem kombinować z nyplami i migami), ale smaszować trzeba!
dziś była kompozycja a’la Kuba z Burgi w Katowicach:
bułka maślana
200g wołowiny
belon
pikle
jalapeño
cheddar
sos własnej roboty miodowo musztardowy
zdjęcia takie sobie - nie było czasu na lepsze
#gotujzhejto #grill #grillujzhejto #jedzenie #zycienawsi




Zaloguj się aby komentować
Pierwszy raz na grillu i wyszło znakomicie!
zdecydowanie lepsza niż z piekarnika - szczególnie świetną sprawą jest palnik z rożna, który dopieka brzegi
teraz już na 100% kupię sobie broilkingowy kamień do pizzy (wchodzi zamiast rusztu)
#gotujzhejto #pizza #jedzenie #grill

Zaloguj się aby komentować
Sezon rozpoczęty xD
#grill #gownowpis #gotujzhejto


Zaloguj się aby komentować