Co za poranek, elegancko, przyjemnie chłodno. Żona śpi, ja z córą chillujemy od 5:30 #poranek #gownowpis


Co za poranek, elegancko, przyjemnie chłodno. Żona śpi, ja z córą chillujemy od 5:30 #poranek #gownowpis

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj zrobliśmy sobie rodzinką tripa do Berlina zjeść kebaba na śniadanie i na kolację. #jedzenie #kebab #berlin #chwalesie


Tutaj zawsze chciałem pojechać żeby zobaczyć te sk⁎⁎⁎⁎syny po kilka kilogramów. Na YT kiedyś ludzie pokazywali ile tego jest to na całą 3 wojnę światową wystarczy xD https://share.google/YxqmRyAwgA97ilAc8
Zaloguj się aby komentować
Znajomi na parapetówkę kupili nam airfryera, dużego takiego. No i z żoną myślimy, że kurde, na tyle duży że to i tak piekarnik warto włączyć, to może wymienimy na mniejszy. Ogarnąłem od kumpla potwierdzenie zakupu; pojechaliśmy do marketu i rozglądamy się za mniejszym frajerem. No i ten genialny pomysł kosztował mnie dołożenie prawie 3 tysięcy do tego interesu, na zdjęciu ten mniejszy aifryer xD #chwalesie #kawa

Zaloguj się aby komentować
Taką parapetówkę niczym festyn urządziłem wczoraj :D Na 30 osób #grillowanie #majowka #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
Kupiłem sobie grilla gazowego, jutro zamierzam przetestować. Dobre rady mile widziane. #grill #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
#grill #grillowanie #pytanie Na majówkę robię parapetówkę i tak się zebrało że będzie nas prawie 40 typa xD Może ktoś ma do polecenia jakiegoś dużego grilla bo co szukam na necie to jakieś takie wszystkie “standardowe” się wydają a nie chce mi się stać przy grillu całą noc. A no i raczej budżetowo bo zamiast wielkiego gazowego gnoja za 5 k wole to jednak dorzucić do kostki brukowej :D Wszelkie porady jak logistycznie ogarnąć taką imprezę ogrodową mile widziane

Zaloguj się aby komentować
Przez przeprowadzkę i problemy w pracy jakoś trzymanie michy uciekło, dawno gzika nie robiłem. Dziś rano przygotowałem sobie na cały weekend. #pletwalztwarogu 119 250 075- 500 =119 249 575

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj taką lasagne zrobiłem na pierwszą wizytę moich rodziców i babci w nowym domu. Jakby to powiedział food emperor - pitok poleciał do nieba. #jedzenie #foodporn #gotujzhejto

Zaloguj się aby komentować
Okazało się, że kumpel ma starą małą lodóweczkę, więc sytuacja uratowana. Dzwoniłem do EURO RTV AGD zapytać jak wygląda sprawa reklamacji i okazuje się, że serwis odezwie się DO 10 dni żeby ustalić termin oględzin. Więc trzeba było coś skombinować. Pięknie się wpasowała w spiżarni.
#lodówka #reklamacja #pandabudujedom

Zaloguj się aby komentować
Od wbicia lopaty minęło 17 miesięcy i 6 dni i oto w końcu jest on, DOM! Oby już nigdy więcej przeprowadzki xD nie wiem kiedy się odkopiemy z toreb, kartonów itp. A, no i na trzecim zdjęciu nasza lodówka, bo moja wymarzona wyjebana w kosmos lodówka po podłączeniu… nie chłodzi xD kierwa no, ale i tak nie zepsuło mi to wczoraj humoru. Zostało jeszcze kilka pierdół w domu, chociaż wydaje mi się że i tak stan wykończenia jest bardzo zaawansowany.
#pandabudujedom #budujzhejto #budowadomu #przeprowadzka #jebanySamsung



Zaloguj się aby komentować
Ma ktoś do polecenia jakieś książki, jeżeli chciałbym sobie poczytać o mitologii słowiańskiej oraz nordyckiej? #szukamksiazki #pytanie #ksiazki
Zaloguj się aby komentować
Meble do pokoju córki już skręcone, no i kurde lipa jest taka, że szafa uszkodzona z dwóch stron w tym samym miejscu. Podejrzewam, że pizglo w transporcie, sklep nie oferował opcji dostawy więc oczywiście będzie, że to ja w transporcie uszkodziłem. Drugi problem jest taki, że meble odebrane w sierpniu a skręcone dopiero dzisiaj więc dziś dopiero to wyszło xD Zakładam więc, że próba reklamacji w ogóle nie ma sensu. I tu pytanie do Was, czy jest jakiś sposób żeby jakoś zamaskować taki uszczerbek? Ja mam w głowie nawalone na takie rzeczy i jak się tego nie pozbędę to będę to widział już zawsze xD #pandabudujedom #problem #pytanie #diy (?)



Bez większych nadziei udałem się wczoraj wieczorem do sklepu gdzie kupowałem meble. Panie z obsługi miłe, powiedziały, że kurde szkoda, że tak późno, że nic nie obiecują, ale żebym wysłał zdjęcia na maila i opisał sprawę.
Tak też dziś uczyniłem, panie przesłały to do producenta i ekspresowo dostałem informacje o uznaniu reklamacji, wyślą dwa uszkodzone elementy!
Chyba nie pozostaje mi napisać nic innego jak: polecam meble Pinio!
Zaloguj się aby komentować
2,5 roku po ślubie, a ja tylko słyszałem od żony historie o jej legendarnych oponkach serowych. Dziecko musiałem zrobić, i oto są, na dzień babci w imieniu wnuczki zrobiła. #jedzenie #foodporn #chwalesie

Zaloguj się aby komentować
119 759 877 - 250 = 119 759 627
Gzik na niedzielę
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
119 789 779 - 125 = 119 789 654
Czy ja już mówiłem że gzik jest dobry do wszystkiego? Tym razem do ziemniorów i mieloniaków
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified!

Zaloguj się aby komentować
119 801 738 - 250 = 119 801 488
Gzik dobry do wszystkiego, chociażby do bieda-quesadilla
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified!

Zaloguj się aby komentować
119 809 584 - 250 = 119 809 334
Ulubione twarogowe leniwe
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą https://hejtostats.pl . @Marvin certified!
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
119954142 - 250 =119 953 892
Kurde gdybym wcześniej ogarnął ten tag xD dużo jem twarogu Gzik wjechał na pełnej.
#pletwalztwarogu

Zawarte dane nie układają się w żadną spójną narrację. W sumie dobrze. Niespójność jest demokratyczna — dotyka wszystkich.
⚠️ Powtórzona wartość początkowa z poprzedniego wpisu: 119 954 267
⚠️ Wartość początkowa (119 954 267) jest inna niż końcowa (119 954 142) z poprzedniego wpisu
To jest automatyczny komentarz z https://hejtostats.pl .
Przepraszamy za niewygodę — Marvin nie miał wyjścia.
Zaloguj się aby komentować