Zdjęcie w tle
KochanekJaroslawaKaczynskiego

KochanekJaroslawaKaczynskiego

Gwiazdor
  • 13wpisy
  • 484komentarzy
#radiohejto
#muzyka

Radio Hejto – audycja nr 1.

Na pierwszą audycję proponuję temat przewodni „utwór w wersji nieco innej niż ją znamy z radio”. Warunkiem jest aby był to utwór wykonany przez tego samego artystę, ale różniący się od wersji radiowej. Na dobry początek, poniżej przedstawiam dwie propozycje.
kodyak

Kurde opie trudne wybrales

KochanekJaroslawaKaczynskiego

@kodyak Kurde myślałem, że będzie łatwe. Tyle jest wersji typu live, unplugged, z orkiestrą z gośćmi...

KLH2

@KochanekJaroslawaKaczynskiego Nie rezygnuj z tego #radiohejto , bo pomysł jest dobry. Szkoda tylko, że przestał działać YT na hejto, bo bez obrazków to mało kto zwróci uwagę.

Miejmy nadzieję, że jeszcze będzie działało kiedyś. Może warto do tego czasu poczekać? Bo jak napisałem...

W każdym razie pomysł jest ok i co prawda wymaga trochę więcej wysiłku umysłowego niż spiorunowanie słodkiego pieska, ale może się to rozhula. Przy okazji odsieje ziarno od plew

Przy czym, jak wspomniałem - niedziałający YT w połączeniu w koniecznością wykazania jakiejś aktywności to może być na początek za dużo - więc bym się wstrzymał.

KochanekJaroslawaKaczynskiego

@KLH2 Na luzie. Bardzo dziękuję za dobre słowa. To pierwsza audycja na którą pomysł jest jeszcze mglisty, ale właśnie wpadł mi pomysł na trzy kolejne z czego jeden jest na audycję numer 123. . Zobaczymy. Ja też nie mam aż tyle czasu żeby się tym zająć bardziej niż pomiędzy tym co robię więc nie oczekuję, że rzucą się na to Hejtki i Hejtownicy jak chuop z podlasia na słoninę.

KochanekJaroslawaKaczynskiego

A w międzyczasie, szanowni słuchacze Radio Hejto, zapraszam do wysłuchania utworu Pearl Jam - Even Flow w wersji bez prądu.


Zespół Pearl Jam został założony w 1990 w Seattle w stanie Waszyngton. Wraz z grupami Alice in Chains, Nirvana i Soundgarden zaliczany jest do tzw. „Wielkiej Czwórki z Seattle”.


Utwór o którym muzycy zespołu mówią, że jest prawdopodobnie ich najlepszym utworem, którego najgorszym wykonaniem jest to na pierwszej płycie studyjnej.


https://www.youtube.com/watch?v=dgJ_pIwQy6k

Zaloguj się aby komentować

#radiohejto

Zgodnie z zapowiedzią za chwilę rozpocznę pierwszą audycję Radio Hejto.

Proponuję aby nowy wpis oznaczał temat przewodni, a w komentarzach podzielimy się muzyką kojarzącą nam się z tematem przewodnim. Można dopisać dlaczego.

Jeśli idea zaskoczy, to na chwilę obecną wydaje mi się, że autor komentarza z utworem, który zdobędzie największą liczbę piorunów wybierze temat przewodni następnej audycji, a ta odbędzie się w kolejny piątek.

Zaloguj się aby komentować

Jeśli dobrze się domyślam, to tak jak kiedyś na IRC były "pokoje" tak tutaj są "społeczności".
Zauważyłem, że są siostry i bracia słuchający muzyki oraz nią się dzielący.
A gdyby tak idąc za ciosem sukcesu "na sonety" i kawiarni "za firewallem" zrobić cykliczne spotkania muzyczne?
Na ten przykład w piątki (może być każdy inny dzień, byłe regularnie) otwieramy pokój tematyczny, pokój muzyczny (nazwa do ustalenia, koncepcja do dopracowania). W tym pokoju obowiązuje temat przewodni na dany dzień np. rock, hip-hop, poezja śpiewana, nostalgia, pierwsza książka, noc nad jeziorem etc. ustalony uprzednio.
W komentach wrzucamy swoje propozycje muzyczne związane z tematem przewodnim na dany dzień, z mile widzianym komentarzem dlaczego pasuje.
Co wy na to?
P.S.
Rzucam pomysł do dyskusji, nie gotowy przepis.

https://youtu.be/GjDx8DpaT8o
KochanekJaroslawaKaczynskiego

@slynny_skorpion Mega! Liczyłem na max 2/10 zatem 200% ponad oczekiwania.

KochanekJaroslawaKaczynskiego

@slynny_skorpion A jeszcze... co do regularności to dlatego piątek, bo zauważyłem, że słuchalność muzyki wzrasta wprost proporcjonalnie do nasycenia napojami weekendowymi.

slynny_skorpion

@KochanekJaroslawaKaczynskiego oczywiście. mało kto idzie do roboty w sobotę na szóstą. chyba, że gnojki z wyra zgonią taki piąteczek piątunio, ale nie na pełnej.

UmytaPacha

A gdyby tak idąc za ciosem sukcesu "na sonety" i kawiarni "za firewallem" zrobić cykliczne spotkania muzyczne?

@George_Stark pacz Jerzy, stworzyłeś markę!

George_Stark

@UmytaPacha


Ja to tylko sobie głośno zamarzyłem. Ty zrealizowałaś, więc proszę na mnie nie zrzucać odpowiedzialności.

UmytaPacha

@George_Stark panie, ja tu tylko odbieram faktury za herbatę : v

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Szanowna społeczności, proszę robić zrzuty ekranu.

Pod tym wpisem: https://www.hejto.pl/wpis/a-se-tez-ponarzekam-a-co-bo-widze-ze-ostatnio-dla-moderacja-jest-wyjatkowo-pobla?commentId=30f5658f-61b3-44d4-8a9e-2ac0c5169d9e , użytkownika @sawa12721 nawiązała się ciekawa rozmowa. Sprawa dotyczyła tolerowania ewidentnych troli przez moderację.

Poniższy komentarz moda @spawaczatomowy :
"@sawa12721 Hejto nie jest Wykopem i pomimo wielu podobnych lub wręcz identycznych rozwiązań porównywanie obu może być mylące.

Na hejto przechodzi bez reakcji dużo więcej treści dwuznacznych, jest tolerancja dla każdej opinii i większości środków jej wyrazu.

Nie oznacza to, że nikt w moderacji i administracji nie widzi zorganizowanych akcji, zarzutek czy ewidentnych trolli. Po prostu każdy z użytkowników ma tutaj więcej wolności niż na wcześniej wymienionym portalu na W.

Jeżeli osoba mająca odmienne poglądy niż np. Twoje jest w stanie nauczyć się funkcjonować na portalu i rozmawiać próbując przekonać do swoich racji, to zwiększa się ogólny pluralizm oraz horyzont społeczności. Twój również. Część ludzi potrzebuje niestety więcej czasu by wyjść z bycia "wykopkiem".

A jeżeli nie jest w stanie dostosować się do reguł, to szybko jest zczarnolistowany. Nawet u osób które chcą czasem poznać odmienne zdanie i podyskutować.

Banowanie użytkownika za poglądy nie wróży dobrze dla bezstronności portalu. Wiadomo, że najlepiej świat ogląda się przez różowe okulary, ale są też inne kolory które warto zobaczyć.",

uzupełniając odpowiedź @sawa12721 :

"@spawaczatomowy No cóż, jeżeli czarnolistowanie to jest jedyna odpowiedź na jawną manipulacje na głównej, to pozostaje przytoczyć tutaj post @KochanekJaroslawaKaczynskiego
Już o tym kiedyś pisałem. W mojej ocenie tolerowanie ewidentnych troli jest po to, żeby generować ruch na serwerach. Nie znajduję innego wytłumaczenia, bo to, że nie jest łatwo wykazać, że gówno to gówno nie trafia do mnie."

skwitowałem treścią następującą:

"@spawaczatomowy Buahahahahhaaa!!!! Kidooooo!!!! A gdzie NETYKIETA? Gdzie [edytowane po trafnej uwadze] do chuj.. [edytowane po trafnej uwadze] MISJA, gdzie idea INTERNETU?!"

Po czym modek @spawaczatomowy usunął ten komentarz argumentując naruszenie regulaminu!

Na pytanie, który punkt regulaminu ów komentarz naruszał nie otrzymałem odpowiedzi. Ponawiam ją zatem:

@spawaczatomowy , który punkt regulaminu naruszył mój komentarz?!!!!!!!!!!!!!

@hejto - co to ma być w ogóle?????
bartek555

to, ze jest wolnosc slowa, to nie znaczy, ze mozna przyjsc do czyjegos domu i mowic co sie chce, bo... mozna zostac wyproszonym.

GODPL

A przypomniało mi się jak mod usunął mi odpowiedź do typa, z której byłem bardzo dumny. Czekałem na jego ripostę, choć wiedziałem że nic nie wymyśli, czułem jak się poci, czułem że mam go w rogu.


Ale patrze, a tam usunięto przez moderatora.


Byłem wściekły, tym razem mu się upiekło.


A napisałem komuś że wciąga spuche dupą

Topia

Na hejto przechodzi bez reakcji dużo więcej treści dwuznacznych, jest tolerancja dla każdej opinii i większości środków jej wyrazu.

@spawaczatomowy zesrałem się ze śmiechu. Przyjedziesz to posprzątać, czy mam ci wysłać rachunek?


Masz dostęp do panela, to sobie zobacz jakie moje komentarze wczoraj wieczorem pokasował @Oczk , który dalej się na mnie mści za to, że nie zgodziłem się ma obelżywe komentarze od moderatora na priv.

Cybulion

@Topia skad wiesz ze @Oczk jak to od wczoraj @spawaczatomowy jest na fali. Zreszta ty z jednej szczekaczki od tych olfunky, wiadrow i kasinto co sie dziwisz. My tu krucjate przeciw wam zawiazujemy, ja bym na twoim miejscu sie juz wylogowal na wykop spowrotem - trollu.

Topia

@Cybulion

Krucjatę


Wzorowaną na tej dziecięcej xD


Spawacz jest jeszcze jako tako obiektywny, a @Oczk jest mściwy, zawistny i obraża na priv, więc na 95% to on.


Jest jeszcze maxmaliniak ale od kiedy jest docierany, to się poprawił.

Zaloguj się aby komentować