#pizza #gotujzhejto #kuchnia #gotowanie
To nie klawiatura taka duża tylko placek mały. Dzisiaj w lekkim blasku słońca jak jakiś superhero.

#pizza #gotujzhejto #kuchnia #gotowanie
To nie klawiatura taka duża tylko placek mały. Dzisiaj w lekkim blasku słońca jak jakiś superhero.

Zaloguj się aby komentować
Nie moge przegladac reklam urzadzen agd na glodnego. 2 dni temu kupilem grill elektryczny tefala optigrill (ale anulowalem zamowienie), a teraz prawie zamowilem airfryer, ktory do niczego mi potrzebny bo mam dobry piekarnik z termoobiegiem i opcja grill.
Dajcie jesc.
#gotowanie #dieta #jedzenie
Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto #gotowanie #kuchnia
Jak dla mnie to twarda mozzarella jest lepsza od tej płynnej co ją zawsze sprzedają z tą białą kulką.

Zaloguj się aby komentować
Co ja odjebałem (° ͜ʖ °)
Mam lenia, więc nawet mi się dzisiaj nie chciało iść do sklepu, obiad powstał z tego co było w lodówce. Przedstawiam kotlety z tuńczyka xD
Posiekana cebulka, czosnek, zmieszane z tuńczykiem z puszki, dwoma jajkami i odrobiną mąki kukurydzianej. W towarzystwie ziemniaczków, korniszonów, oliwek i kefiru.
Kotlet smakuje zaskakująco hmm… aksamitnie. Jest delikatny. W sumie to smaczny ten eksperyment.
#gotujzhejto #jedzenie #gotowanie #ciekawostki




Zaloguj się aby komentować
Poszarpałem świnkę.
#jedzenie #gotowanie #gotujzhejto #burger


Zaloguj się aby komentować
Trzeba wam wiedziec, ze odpuściłem to maslo orzechowe i robię kopytka szpinakowe wg przepisu z Thermomix xd
#gotowanie
Powodzenia for me


Zaloguj się aby komentować
Znacie jakieś fajne dania, w których występuje masło orzechowe?
#gotowanie

Zaloguj się aby komentować
I takie sosiwo dzisiaj kupiłem w Lidlu. Made in Japan nie byle kupa!
#gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Jakby ktoś się zastanawiał, to ajwar nie może sobie stać w lodówce tyle co majonez albo musztarda. Zaczął się psuć po dwóch tygodniach jakoś. Niby człowiek wiedział, bo nie ma w składzie nic konserwującego, ale musiał sprawdzić.
#gotowanie
Zaloguj się aby komentować
#gotujzhejto #jedzenie #gotowanie
Który tam ostatnio z ragu wyskoczył, bo nie mogę znaleźć??
Otóż ja też jeszcze nigdy nie robiłem i dziś jest pierwszy raz. Nieortodoksyjne, bo użyłem udek z kurczaka, oraz baraniny (lubię te miesa), ale jest tak w pytkę, że szok.
Pierwsze zdjęcie po redukcji winka, drugie już po dodaniu mleka. Razem 3,5 godzinki duszenia. Jeszcze pół godziny więc wstawiam makaron (fusilli - bo lubię).
EDIT: zapomniałem dodać, że mięso nie mielone, a drobno siekane. Trochę się namęczyłem, bo nie mam maszynki, a chciałem z takiego akurat materiału.


Zaloguj się aby komentować
Jeżeli inni nie mają odwagi zróbmy to my TOMKI. ZBIERZMY GRUPĘ 300 TOMKÓW POD WYKOPEM, W ŚRODKU TŁUMU KUCHARZE Z #gotowanie Z PODSTAWOWYMI PRZYPRAWAMI ŻEBY PRZENIEŚĆ @moll DO AUTA KTÓRE BĘDZIE STAŁO POD SERWEROWNIĄ. NIECH NA ZEWNĄTRZ CZEKA BARDZO DUŻO LAPTOPÓW ODPALONYCH Z UŻYTKOWNIKAMI. POKOJOWO WCHODZIMY IDZIEMY I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ. OTACZAMY SERWER Z @Felonious_Gru i @roadie . ADMINI ODPINAJĄ CIOCIĘ I PRZYGOTOWUJĄ DO WYNIESIENIA. I WYCHODZIMY. ONI W ŚRODKU OSlANIANI. IDZIEMY WSZYSCY PRZED I ZA ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ. I CIĄGLE BLOKUJEMY DOSTĘP BIAUKOWI DO @moll i @cebulaZrosolu . SŁUCHAJCIE WYKOP JĄ ZEPSUJE JAK BĘDZIEMY CZEKAĆ...
#hejto #uzytkownicy #pasta #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Darth Vader z folii.
#kebab #gotujzhejto #gotowanie


Zaloguj się aby komentować
Jaka jest twoja ulubiona część (lub 'cut') na smażony / grillowany stek wolowy?
Od razu dodam od siebie: antrykot zawsze i wszędzie.
Doceniam delikatność polędwicy lecz antrykot to dla mnie idealny balans smaku wołowego tłuszczu i mięsa.
W Kopenhadze na lotnisku w jednej (ja znam jedna) knajpie można było sobie wybierać co się chce mieć cięte i ile. Jadłem chyba wszystko co mieli lecz antrykot zawsze się dosłownie rozplywal w ryju.
W pl równie dobre jadłem jedynie w whisky in the jar. Ale ja dużo nie jeżdżę po knajpach.
Może też ktoś zna dobre steakhouse z polskimi mięsami poza słynna Warmia?
#jedzenie #kuchnia #gotowanie
Zaloguj się aby komentować
Łap Albercik, dla Ciebie #slowopieroze z twarogiem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Jedne ruskie, drugie z cieciorką, można się częstować.
#gotowanie #pierogi

Zaloguj się aby komentować
Polecicie mi jakiś blender kielichowy? Chodzi mi konkretnie o takie z odkręcanymi ostrzami coś jak na załączonym zdjęciu. Nie musi być super tani, ale zależy mi na tym żeby był dobry i mocny (żeby lód pokruszył też jakby co (sorbety i te sprawy)) i łatwo się to wszystko myło. A te blendery z dużymi kielichami to niestety takie upierdliwe w myciu. Szczególnie że dostać się do najbardziej usyfionej części - czyli ostrzy - jest najciężej. Ktoś coś ma sprawdzonego i by polec
#blenderkielichowy #gotowanie (chciałem dodać tag blender, ale już nie będę Was wkurzał graficy xD)

Zaloguj się aby komentować
Kolejny potężny meal prep, 21 pięknych gołąbków a do tego do wyboru sos pomidorowy z papryką oraz pieczarkowy z borowikami. Nie wiem jak to możliwe, że nie robiłem ich chyba... Nigdy. Raczej wjadą na stałe to rozkladu jazdy.
#gotowanie #jedzenie #gotujzhejto #mealprep



Zaloguj się aby komentować
A na deser zrobiliśmy ciasto ze śliwkami i kruszonką. Jak zwykle lekki zakalec, ale już kij to i tak zjemy xD
#gotowanie #ciasto #jedzzhejto

@Trypsyna moja babcia, cięła węgierki na połówki, lekko obsmażała na patelni i oprószała mąką ziemniaczaną. Dopiero po takim zabiegu wrzucała do ciasta. Nigdy nie dodawała mrożonych.
Uczciwie przyznaję, że kilka razy jadłem ciasto z zakalcem, gdzie to zakalce był najfajniejszy, ale nie taki glut mokry, a raczej kruchy i nie wyrośnięty spód.
Zaloguj się aby komentować
Dzień dobry,
Nie ma to jak szakszuka z rana 🤌🏼 Łącznie ok 650 kcal.
#jedzenie #jedzzhejto #gotowanie #sniadanie #szakszuka #dieta

Zaloguj się aby komentować
Mimo problemów upiekłem placka po sąsiedzku u sąsiada w piekarniku.
#pieczzhejto #gotowanie #chwalesie #jedzenie #bojowkapiekarska

Zaloguj się aby komentować
Właśnie pasteryzuje w parniku ostatnie pomidory z tunelu w tym sezonie. Będę tęsknił. I znowu trzeba będzie czekać do konca marca z nowym wysiewem.
#ogrodnictwo #gownowpis #gotujzhejto #przetwory #gotowanie #jedzenie




Zaloguj się aby komentować