Jeszcze Polska nie zginęła (ale niedużo brakowało).
#jebacpis #bekazpodludzi #bekazpisu #humorobrazkowy #heheszki #heheszkipolityczne

Jeszcze Polska nie zginęła (ale niedużo brakowało).
#jebacpis #bekazpodludzi #bekazpisu #humorobrazkowy #heheszki #heheszkipolityczne

Zaloguj się aby komentować
O, patrzcie jaka męczennica xD
Ja, tłusty łbie, mam nadzieję, że będziesz siedzieć - ale za plecaki dla dzieci z Syrii, co zostały rozkradzione w magazynach w Sycowie a reszta trafiła na parafię.
#jebacpis #bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Do urzędu gminy przybył p.o. wójta z nadania, a jakże, kłamliwego pinokia - bo to plugastwo próbuje jeszcze się rozplenić wszędzie gdzie się da, zwłaszcza po samorządach. Poprzedni wójt wziął i awansem zmienił miejsce pracy na Wiejską z ramienia partii wcześniej opozycyjnej a niedługo rządzącej.
Zatem ten p.o. wójta, szczyl taki, że gdy ja zastanawiałem się jaką szkołę średnią wybrać to wchodził na baczność pod stół, podjął jedną z pierwszych decyzji, uwaga proszę usiąść:
Referat ds. promocji gminy ma ładować w media społecznościowe jak najwięcej treści zawierających pieśni patriotyczne a na grubsze imprezy - typu dożynki - zapraszać duże gwiazdy disco polo. xD
Te kmioty i warchoły są po prostu nienauczalni, bez jakiegokolwiek instynktu zachowawczego.
Urząd gminy paręnaście godzin temu umieścił na swoim fb informację o nadaniu tego urzędu takiej miernocie - do teraz post nie dostał ani jednego like'a.
Powodzenia, kmiotku w przyszłych wyborach samorządowych, o ile się na stołeczku utrzymasz.
#jebacpis #bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
Tusk to wolność, Tusk to nadzieja...
#heheszki #polityka #bekazpodludzi #memy
Ci fajnoludzie mają pamięć złotej rybki. Nie pamiętają już:
- bagiet o 6 rano w sypialni za memy o Komoruskim
- Służb wyrywających laptopy w redakcji wprost, żeby się kompromitujące materiały nie ukazały
- Typa który przesiedział miesiące w pace za hehe zamach na Komoruskiego krzesłem
- Wała z sędziami sądu najwyższego
- ACTA, pałowania marszu niepodległości, gnębienia kibiców itd. itd.
Zaloguj się aby komentować

Zdjęcia ukradzione z sieci lub wygenerowane przez sztuczną inteligencję. Fałszywe dane i zmyślone życiorysy. Wirtualna Polska odkryła fabrykę trolli, która promowała posła PiS Łukasza Mejzę podczas kampanii.
#polityka #bekazpodludzi #mejza #wybory #bekazpisu
Pierwszy fajnopolak RP a w Sienkiewicza nie umi
#bekazlewactwa #jebacpis #bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
Ci ludzie są normalni XD
#bekazpodludzi #bekazlewactwa #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Sąd Apelacyjny w Gdańsku podtrzymał wyrok sądu okręgowego uniewinniający Hansa G., przedsiębiorcę, który znęcał się nad pracownikami, krzyczał, że nienawidzi Polaków, że są cwelami, idiotami i gównem, a on jest hitlerowcem. Cóż, sąd zrozumiał, że polskość to nienormalność.
#bekazlewactwa #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jestem ciekaw, ile jeszcze ludzie będą tolerować tę patolę w gastro.
Zawsze miałem taki punkt widzenia, że narzekanie na ceny w restauracji jest januszowe, bo jak cię nie stać, to nie idziesz, ale obecnie zostały przekroczone pewne granice dobrego smaku. Bo o ile można uzasadnić zapłacenie kilkadziesiąt złotych za steka z talarkami i bukietem surówek, tak 25 zł za "rozgrzewającą herbatę" (torebka z któregoś parzenia, łyżka soku malinowego, plaster pomarańczy i szczypta goździków XD) czy 20 zł za gorącą czekoladę (300ml najtańszego kakao), czy 20 zł za dzbanek lemoniady to są szczyty absurdu.
A ludzie płacą. Płacą i nie podskoczą. Gastro może szarżować i nikt nie fiknie, bo przecież narzekanie na ceny to wiocha, ciemnogród, a co najgorsze - przyznanie się do tego, że CIĘ NIE STAĆ. Pieniądze w Polsce to temat tabu, tak samo jak nie istnieje coś takiego jak świadomość konsumencka. Ludzie boją się powiedzieć, że cena czegoś jest nieadekwatna do jakości, bo UUUU CHYBA KTOŚ TU JEST BIEDNY XD Gałka loda za 8 zł? Łeee jak cię nie stać to nie kupuj!!! I takim oto sposobem ludzie sami robią sobie krzywdę, bo akceptując pewne patologie, psują rynek. Według mnie nie trzeba już nawet używać takich przymiotników jak kraftowy, rzemieślniczy, bo ludzie zapłacą i bez tego, byle nie czuć się gorzej od innych.
Poza tym, że kebab czy burger (prosty i tani street food) jest traktowany w Polsce jako produkt luksusowy, premium i poza tym, że przepłacić można za każdą pozycję z menu, patologią jest też obligatoryjne naliczanie 10-20 % za SERWIS, kiedy przyjdzie większa grupa ludzi XDDD
Rozumiecie to? Obsługujesz 10 osób, którzy zostawią ci X siana więcej niż para czy 3-osobowa rodzina, ale dojebiesz im jeszcze karnie kasę, że przyszli ci dać zarobić XD Co najlepsze, te 10-20 % za serwis nie idzie do kieszeni kelnerki za to, że się naharowała, tylko dla janusza dobrodzieja xD
W Polsce jest dziki rynek, a Polacy są zakompleksieni. Można narzucać zasady jakie się chce i Polak nie fiknie, bo nie chce się poczuć gorszy.
#inflacja #gastronomia #jedzenie #gospodarka #pieniadze #polakicebulaki #takaprawda #bekazpodludzi
@Lopez_ Przestałem chodzić do knajp w swoim mieście. Nie przeszkadzały mi ceny, które są IMO z kosmosu (nawet biorąc pod uwagę inflację, podniesione ceny energii itd.), ale JAKOŚĆ jedzenia i obsługi. Jeżeli płacę 100-300 zł za swój obiad, to oczekuję doświadczenia kulinarnego, a nie żarcia na poziomie baru mlecznego, a i tego czasami nie dostaję. Gotujemy teraz w domu... jest taniej, smaczniej, szybciej. Czuję też, że składniki, które kupujemy, są lepszej jakości niż w "restauracjach".
To nie tylko Polska. To cały świat. Bo jak wytłumaczyć wydać setki dollarów burgera z płatkiem złota, który nic nie dodaje do smaku, właściwie ujmuje.
Pamiętam nawet jak chleb z tłustym i ogórkiem sprzedawali po 20 zł. na jakimś evencie.
Ja generalnie nie chodzę do restauracji bo jest tłusto i za słono. Dlatego żeby wcisnąc ci te napoje z 1000% marżą.
@Lopez_ w pełni się zgadzam! Ostatni raz pojechałem do tej słynnej Montowni w Gdańsku, gdzie niby jest fajne jedzenie. Ludzi multum, każdy coś wcina, kolejki po jedzenie ogromne. Wszystko fancy, ale zero konkretów. Zdecydowaliśmy się z kobietą na rolke sushi (mała, 18 pln z jakimś ogórkiem na kiju i plastrem łososia). Stara zjadła, mówi ze średnie, bo lepsze robimy na chacie. Coś słodkiego? Owszem. Monoporcje ciast po 37 pln xDD
W Krakowie w Nakielnym przy Rynku są Max po 16 i są obłędne. Wtedy cena wydawała się wysoka, ale przeszło 40 pln za kawałek ciacha to przegięcie.
Ostatecznie wróciliśmy do domu i ugotowaliśmy obiad jak ludzie, tuszując tę żenadę.
Nie żeby mnie nie było stać, programista 25k here, ale lubię wyrzucać hajsu w błoto.
Zaloguj się aby komentować
jo dupia jak można być tak zjebanym, posiadanie konta na odwiercie.ru powinno być zaklasyfikowane jako choroba psychiczna. I jeszcze 33 plusy
Zapewne wojska UA walczące z ruskim agresorem to też banderowskie ukropstwo z widłami na sztorc i z gołymi dupami próbujące odzyskać tereny przejebane na własne życzenie, frajerzy. Na resztę tego wysrywu szkoda strzępić klawiatury, bo to porażka nauczania historii w szkołach #bekazpodludzi #powstaniestyczniowe

Zaloguj się aby komentować
#telemarketing #bekazpodludzi #korposwiat
Dzwoni do mnie ostatnio po godzinie 9 rano baba z Call Center, podejrzenie spamu się wyświetla ale już tak miałem że cos ważnego było oznaczone w tym ich systemie więc odbieram. Mówię słucham, a na to dostaję że mają dla mnie jakieś tam oferty i czy chcę posłuchać. Ja jestem uprzejmy, więc mówię że nie mam czasu bo jestem w pracy, i jak to nic ważnego to do widzenia. Na co typiara odpowiada NO JAK TO NAWET 3 MINUTEK PAN NIE MA?
Nie mam, k⁎⁎wa, jestem w pracy jak większość pracujących ludzi w tym kraju, a ty dzwonisz do mnie o 9, czyli w godzinach regularnej roboty, żeby naganiać na jakieś gówno którego nie potrzebuję. Jakbym potrzebował to bym sam znalazł ofertę i się dogadał. Za taki brak elementarnej kultury czy szacunku powinno się lecieć nawet z tak podłych miejsc jak Call Center.
@Voltage niestety taka sprzedaż jest nastawiona na wciskanie tego, co jest najlepsze dla dostawcy, a nie dla klienta. Kiedyś pracowałem na słuchawce, ale na połączeniach przychodzących, a mimo to, przy każdej rozmowie trzeba było zaproponować klientowi jakąś sprzedaż. I tak dzwonili, że nie działa im internet, albo czemu numer mają zablokowany itd, a tu obowiązek zaoferowania dodatkowych usług albo numeru. Ofc wszyscy robili to na odprd, żeby tylko w systemie odkliknac. Mam okropne umiejętności sprzedażowe, ale jak zrobili wewnętrzny konkurs na sprzedaż pakietów, to byłem w czołówce, poświęcając po prostu 2 minuty na sprawdzanie, co klientowi się przyda.
Teraz gamonie dzwonią do mnie i proponują przedłużenie umowy o dwa lata na gorszych warunkach niż mam obecnie xD
Zaloguj się aby komentować
Temu chyba wiatr za mocno odkleił turban po kopułką...¯\_(ツ)_/¯
#hiszpania przestań okupować islamską Andaluzję, natychmiast!
#bekazislamu #islam #palestynskiterroryzm #religia #bekazpodludzi #heheszki#izrael
Zaloguj się aby komentować
Już jest! Nowy numer popularnego periodyku.
A w nim o najnowszych sukcesach w walce z ludzkością: https://wykop.pl/wpis/68422679/ekoterroryzm-spis-znalezisk-https-www-wykop-pl-lin
#heheszki #bekazlewactwa #bekazpodludzi #lewackalogika #ekoterroryzm #aktywisci

Zaloguj się aby komentować
Szanowni Państwo, oto słowa Rzecznika Praw Dziecka w kraju, w którym swobodę wyznania (lub nie) gwarantuje Konstytucja...
Dla przypomnienia:
Rzecznik stoi na straży praw dziecka określonych w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, Konwencji o prawach dziecka i innych przepisach prawa, z poszanowaniem odpowiedzialności, praw i obowiązków rodziców.
Kategorie praw dziecka:
Zaś z Konwencji o prawach dziecka:
zasada równości (wszystkie dzieci są równe wobec prawa bez względu na pochodzenie, płeć, narodowość, itd.),
państwo ma wspierać rodzinę, a nie wyręczać ją w jej funkcjach.
prawo do swobody myśli, sumienia i wyznania,
A z drugiej strony, miałki konserwo-katolicki typie, może właśnie o to chodzi - chcecie indoktrynować dzieci, to róbcie to, k⁎⁎wa, we własnych domach i z własnymi dziećmi - a od reszty w tym kontekście się może łaskawie odpierdolcie?
Jak mnie cieszy, że ta pisowska zaraza za jakiś czas pójdzie w niebyt. Tfu na plugawego kmiota.
#jebacpis #bekazpodludzi #polityka

A ja się z nim zgadzam prawie we wszystkim, po za samym początkiem w którym mowa o krzyżach. Od momentu: "musimy sami, we własnych... " całkowicie się z nim zgadzam i wcale to nie stoi w sprzeczności z : "osobiste, umożliwiające rozwój dziecka. Są to: prawo do życia, prawo do tożsamości, prawo do wychowania w rodzinie i do kontaktów z nią w przypadku rozłączenia, prawo do adopcji, prawo do wyrażania własnych poglądów, prawo do informacji, prawo do rozwoju, prawo do własnego zdania oraz prawo do ochrony przed poniżającym traktowaniem"
Stwierdzam że się przyjebaliscie bo was fragment o krzyżach zabolał i w swoim zacietrzewieniu na kk i pis i rodziny nie umiecie czytać ze zrozumieniem. Piszę jako rodzic
Zaloguj się aby komentować
Bycie fanboyem Apple to stan umysłu
#heheszki #bekazpodludzi #bekazapple #cotusieodpierdala #polska #lębork

Zaloguj się aby komentować
Ok więc jakaś dziewczyna na wykopie żali się, że jej koleżanka zaszła w ciąże z jakimś chłopakiem, a ten tu cytuje
A po kilku godzinach przychodzi do niej, popłakał się i mówi, że on jednak nie da rady, że się muszą rozstać
Reakcja wykopków oczywiście nie zaskakuje. Mówiąc krótko dziewczyna sama sobie winna bo słabego partnera sobie znalazła. Wyobrażacie sobie odwrotną sytuacje gdzie to chłopak jest w sytuacji, że dziewczyna chce się z nim rozstać ze wzgląd na ciąże? Aż ciekawe ile to komentarzy ze wsparciem by było i pisaniem jakie to kobiety złe i niedobre xD?
#przegryw #wykop #bekazwykopu #bekazpodludzi
@Al-3_x widziałem i co w tym dziwnego?
On bez gumy, ona bez tabletki i się stało.
On ucieka od odpowiedzialności, a ona samotna matka.
Kto ryzykuje zdrowiem, życiem i swoja przyszłością?
A dziecko bez ślubu w przypadku kobiety to proszenie się o kłopoty.
Żebyś zrozumiał jako facet: jedziesz samochodem na łysych oponach letnich, a ulica oblodzona i zaśnieżona. Wpadasz w poślizg, rozbijasz wóz. To twoja wina, czy służb miejskich?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Podobno Hamas już wyraził wstępne zainteresowanie zatrudnieniem tego Turka na stanowisko "dowódca oddziałów rakietowych"
¯\_(ツ)_/¯
#turcja #bliskiwschod #heheszki #bekazpodludzi #palestyna
Zaloguj się aby komentować