Poszukiwania naszego zaginionego kolegi z #azotypulawy trwają. Myślę, że ten kolorowy, przerośnięty kurczak coś wie, ale nie chce puścić pary.
#heheszki #pulawymiasto #pulawy #ptaki


Poszukiwania naszego zaginionego kolegi z #azotypulawy trwają. Myślę, że ten kolorowy, przerośnięty kurczak coś wie, ale nie chce puścić pary.
#heheszki #pulawymiasto #pulawy #ptaki

Zaloguj się aby komentować
Ledwo się przyjemnie ciepło zrobiło, a grubasy już narzekają, ehh ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#latonapierdalaj

Zaloguj się aby komentować
Kiedy przychodząc do roboty widzisz obok budynku gości z koparką, a po 15 minutach przestaje działać internet.
#heheszki #pracbaza

W poprzedniej robocie ogarniałem różne restauracje od strony IT. W jednej kiedyś padł serwer od systemu sprzedażowego. Przyjechałem na miejsce, połowa pracowników namawia mnie żeby dał sobie spokój to pójdą do domu. Co samo w sobie już było głupie bo każdy na umowie śmieciowej i wolny dzień to bezpłatny dzień. W każdym razie jak szefostwo podjęło decyzję, że mają pracować "na karteczkach" to mnie błagali żeby to ogarnął jak najszybciej bo już nie wyrabiają.
Zaloguj się aby komentować
Takie dwa śmieszne pieski przybłąkały się nieproszone razem z żarciem dla moich patyczaków xD Skapnęłam się, jak w terrarium zaczęły pojawiać się jakieś dziwne kupy. Teraz mam dwa nowe zwierzaczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A rośnie to cholerstwo błyskawicznie. Na ostatnim zdjęciu widać jak to wyglądało jeszcze kilka dni temu xD
Z tego, co mi się udało ustalić, to plamówka malinówka - taka tam brązowa ćma w jasne plamki. Czyli pięknego, kolorowego motyla z tego nie będzie, ale no cóż
#smiesznypiesek #owady #motyle




Zaloguj się aby komentować
12 800 + 450 = 13 250
Jak słodko 🥰
Dzisiaj dodatkowa nagroda dla dzielnych dzieci 😄
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Wreszcie ruszyłam tyłek i złożyłam w kupę, znaczy kolaż, zdjęcia z wylinki Wykałaczki, które zrobiłam jeszcze w marcu xD
Z jakiegoś powodu te maluchy lubią przechodzić wylinkę rano, kiedy szykuję się do roboty
#zenkaizdenka #patyczaki #terrarystyka #owady #ciekawostki
EDIT: Widze, że Hejto zmasakrowało jakość

Zaloguj się aby komentować
11 250 + 250 = 11 500
Pro tip:
Oddając osocze, zasłaniajcie się dokładnie fartuszkiem, bo przy wkłuwaniu potrafi z ręki porządnie trysnąć xD
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
119 150 480 - 250 = 119 150 230
Uwaga Twarożanie! Promocja 2+1 na twarogi i serki wiejskie Delikate w Biedronce!
Z tej okazji: sałatka z twarogu, botwinki, roszponki, słonecznika i samodzielnie ukiszonych buraków, które stały ponad pół roku w kącie w kuchni i myślałam, że będą do wyj*bania, a jednak okazały się zupełnie dobre xD
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Oesu jak przyjemnie! WRESZCIE jakieś nadające się do życia temperatury 乁(
Tylko fajnie, jakby gdzieś w międzyczasie popadało, bo żarcie dla moich patyczaków było zwiędnięte, zanim je jeszcze odcięłam od krzaka (・へ・)
Przy okazji łapcie motylka. Bodajże osadnik egeria.
#zimowypierdalaj #wiosnonapierdalaj #latonapierdalaj #motyle

Zaloguj się aby komentować
Popitoliło kwiotka.
Jeszcze trochę i sięgnie sufitu xD (a sufit mamy tu w ciul wysoko)
#heheszki #rosliny #roslinydoniczkowe

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj rano trafił mi się taki widoczek na #fajnechmurki w drodze do tej jeba roboty.
Na niebie królowały chmury wysokie: cirrusy i cirrocumulusy, ale największą uwagę zwracał na siebie ten gładziutki, jakby rozmazany po niebie cirrus fibratus. Fibratus, czyli z łacińskiego "włóknisty".
Oprócz tego, przy słońcu widać jeszcze delikatne zjawisko iryzacji, czyli chmurki mieniące się kolorami tęczy.
#chmury #pogoda #meteorologia

Zaloguj się aby komentować
Pciółka
#fotografia #tworczoscwlasna #wiosna #pszczoly

Zaloguj się aby komentować
Takie jajca
#robotkireczne #szydelkowanie #diy #wielkanoc

Zaloguj się aby komentować
119 323 478 - 250 = 119 323 228
Proszem pańctwa,
owsianka z twarogiem.
#pletwalztwarogu
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Jeden, dwa, trzy, cztery... Coś tu nie gra. Jeden, dwa, trzy, cztery... Nie no, nie zgadza się... Jeden, dwa, trzy, cztery... Kurrrwa
>15 minut później
Tu się schowałaś, mała cholero! (╯°□°)╯︵ ┻━┻
Takie tam przygody ze sprzątania pojemnika z małymi patyczakami
Na 20 sekund je zostawiłam same na biurku ლ(ಠ_ಠ ლ)
#patyczaki #zenkaizdenka #terrarystyka #heheszki

Zaloguj się aby komentować
7 500 + 450 = 7 950
Ale to, że nie dają już czekolad, to jest skandal (╯︵╰,)
#oceankrwi #krwiodawstwo #barylkakrwi
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

@Jakly To ja opiszę jak to wygląda w Szkocji (nie wiem czy tak samo jak w reszcie UK). Oddałem raz krew rok temu, czysto egoistycznie żeby się w ogóle dowiedzieć jaką mam grupę. Nie dają nic poza tym że na miejscu jest stolik z przekąskami i można sobie brać jak się tam jest ale to na zasadzie jedno/dwa ciasteczka. Poza tym nic. Zero. Do tego spamują na maila i na sms czasami kilka razy w tygodniu że potrzebują - ale to nie na zasadzie że dla kogoś konkretnie tylko zapasy im się obniżają to rozsyłają spam. Nawet chyba próbowałem to zablokować w telefonie ale z tego co pamiętam nie dało się i dalej przychodzi.
Zaloguj się aby komentować
Nikt mi nie kupuje kwiatów, więc zrobiłam je sobie sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zajęło mi dobre 2 miesiące skończenie tego zestawu z Action, ale teraz już chyba mogę powiedzieć, że w miarę umiem szydełkować xD Choć nie będę ukrywać, zlękłam się gdy pierwszy raz zobaczyłam instrukcje. Z pomocą najróżniejszych poradników jednak udało się to jakoś ogarnąć
Co do samego zestawu, to jest spoko. Szydełko, w przeciwieństwie do tego z mojego poprzedniego zestawu z misiem, rzeczywiście nadaje się do użytku xD Włóczka, mimo że sztuczna, sprawowała się całkiem dobrze. No i, co bardzo ważne, każdej starczyło jeszcze ze sporym zapasem. Tylko instrukcje są skopane, bo zawierają błędy
Myślę, że na tym moja przygoda z szydełkowaniem się nie skończy. Proces bywa nudny, żmudny i doprowadzający do kurwicy, ale efekty końcowe bywają bardzo satysfakcjonujące. Tak więc z czasem możecie się spodziewać więcej wpisów z moją szydełkową twórczością ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#szydelkowanie #diy #robotkireczne




Zaloguj się aby komentować
Przyłapałam dziś rano moje maleństwo na pierwszej wylince :3
W ogóle to leniwa buła jestem i nie chciało mi się wrzucać update'ów, ale mam już 5 maluchów xD Miały być tak ze 3, ale po tym jak wykluł się drugi, następnej nocy wyszły 3 kolejne na raz
A tak BTW, to gdzie do cholery podziewa się ten @cebulaZrosolu ? Zaproponował, żeby pierwsze nazywało się Wykałaczka, a teraz uciekł. Halo, człowieku, miałeś być chrzestnym! ლ(ಠ_ಠ ლ) #heheszki
#zenkaizdenka #patyczaki #terrarystyka #zwierzaczki #owady





Zaloguj się aby komentować
Jest pierwszy bobasek!
Z jajeczka mającego może ze 2 mm, wyszedł po dwóch miesiącach taki oto przecinek mierzący 12 mm
#patyczaki #zenkaizdenka #zwierzaczki #owady #terrarystyka #chwalesie





Zaloguj się aby komentować
Kurła, mam za dobrą odporność...
Współlokator, aka chłop, wziął i się rozchorował, ale to tak, że ścięło go totalnie. Od razu pojawiła się u mnie iskierka nadziei, że wreszcie odpocznę sobie od roboty (nawet jeśli w gorączce, dreszczach i z bólem gardła). Okazało się, że złapał grypę typu A. Czytam w necie "wysoce zaraźliwa" i już widzę siebie w ciepłym łóżeczku nadrabiającą filmy i seriale. Tylko że po kilku dniach delikatnego drapania w gardle, lekkiego kaszelku, jeszcze lżejszego bólu głowy i temperatury podwyższonej o zawrotne kilka kresek zaczęłam mieć wątpliwości. No więc poszłam się wypytać AI-ców co o tym sądzą...
No i zarówno chatGPT jak i Gemini potwierdziły moje przypuszczenia, że to cholerstwo można przechodzić lekko lub nawet bezobjawowo. Całe życie w kłamstwie o odróżnianiu grypy od przeziębienia na podstawie tego, jak szybko i mocno atakuje ಠ_ಠ A teraz chłop się dalej byczy na zwolnieniu, podczas gdy ja to tylko tyle, że miałam wymówkę popracować trochę zdalnie (╯ ͠° ͟ʖ ͡°)╯┻━┻
W każdym razie, morał jest taki, że jak nawet lekko coś was bierze, to siedźcie w domu. U was może się skończyć na lekkim kaszelku, a u kogoś, kogo zarazicie, dużo, dużo ciężej.
#zalesie #choroby #grypa #zdrowie
@Jakly Dwa tygodnie temu byłem na imprezie u rodziny. Od razu na drugi dzień miałem drapanie w gardle, kaszel, zawalone zatoki i w sumie nic poza tym (do tej pory męczą mnie napadu kaszlu, ale coraz rzadziej). Za to u rodziny dzieciaki pochorowały się na ostro, a szwagier to był ledwie przytomny (na teście mu wyszło, że też typ A).
Zaloguj się aby komentować