JaklyOsobistośćw Gównowpis2026-06-20T14:35:46+02:0060Ledwo się przyjemnie ciepło zrobiło, a grubasy już narzekają, ehh ( ͡° ͜ʖ ͡°) #latonapierdalaj6014Udostępnij
szatkus-72026-06-20T14:37:37+02:006Skąd przyzwyczajona do takich temperatur? Pewnie z piekła przyszła.
LaMo.zord★2026-06-20T15:38:21+02:001@Jakly w szklarni to może i ciepło, ale normalnie na zewnątrz? Pfff Przyjemnie na plusie
30ohm2026-06-20T15:56:54+02:005Temperatura to jeszcze ujdzie. Wilgotność najgorsza. Słabo wentylowane pomieszczenia i się leje z ciebie
Jarasznikos2026-06-21T10:16:25+02:000@Jakly https://cdn.hejto.pl/uploads/posts/images/1200x900/7cd97911165c7aeb19ddeba2cf8182bd.jpg Hejto
Jakly2026-06-21T14:00:45+02:001@Jarasznikos Wiedziałam, że ktoś wrzuci ten zjebany obrazek xD Muszę chyba zrobić poprawioną wersję, gdzie Kaziu jest cały i zdrowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Shivaa★2026-06-21T11:27:55+02:002Ja z prawej kontra moja cała rodzina z lewej wczoraj na grillu 😎 Szkoda tylko że to my mamy przejebane większość roku w tym zimnym kraju 🥶
efceka2026-06-21T11:40:27+02:001Mi tam 30 stopni nie przeszkadza, ale koniecznie słońce musi być cały czas skryte za chmurami.