Normalne lewicowe poglądy
#bekazlewactwa #polska #bekazpodludzi

Normalne lewicowe poglądy
#bekazlewactwa #polska #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Idzie hajs z KPO, hurra xD Pożyczki, które trzeba spłacić do 2058 roku.
Tylko około 35 proc. pieniędzy z Krajowego Planu Odbudowy ma zostać przeznaczonych na bezpośrednie wsparcie firm prywatnych i tzw. instytucji otoczenia biznesowego
65 proc. z prawie 24 mld euro zaplanowano na przedsięwzięcia realizowane przez sektor publiczny, w tym na zakup szczepionek, zakupy autobusów niskoemisyjnych dla komunikacji miejskiej, budowę żłobków, termomodernizację szkół i bibliotek czy inwestycje kolejowe
Hajs zostanie srogo rozjebany, kiedy firmy szwagrów i kolegów będą robić realizacje za 300 % ceny rynkowej, a wsparcie dla firm prywatnych to będzie jak legenda pt "niby ktoś dostał, ale nie wiadomo kto" xD Najlepsze jest to, że te pieniądze to pożyczki, które zostaną umorzone w jakiejś części za poparcie unijnych rozporządzeń, na których ucierpi najbardziej przeciętny Polak, który dziś klaszcze uszami z radości.
Pomijam fakt, że Unia szantażowała nasz kraj, że sianko będzie wtedy, kiedy będzie rządził ich człowiek xD Co już jest w zasadzie pewne. Oczywiście nie bronię tych PiSowskich patałachów, bo też mają dużo za uszami.
Minie kilka lat i 90 % Polaków, którzy się dziś tak cieszą, nie będzie w stanie wymienić 5 inwestycji za te pieniądze. W zasadzie to nikt nie będzie już się nad tym zastanawiać.
Śmieszy mnie, kiedy ludzie wytykają z jednej strony są świadomi, że kiedy rząd ci daje to więcej zabiera i chce coś w zamian, a chwilę potem twierdzą, że pieniądze z UE to są za ładny uśmiech i bezinteresownie xD
A to jak Unia dba o polski interes, to dobitnie pokazuje liberalizacja przepisów w sprawie transportu międzynarodowego na terenie UE. Polaczek to ma tylko tyrać i być dymanym.
#polityka #gospodarka #ekonomia #bekazpodludzi #heheszki #uniaeuropejska #wiadomoscipolska
Zaloguj się aby komentować
#bekazpodludzi i trochę jednak #humorobrazkowy

Zaloguj się aby komentować
Śpij słodko, aniołku (っ˘з(˘⌣˘ )
#heheszki #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Baba z marszu szmat j⁎⁎ie Pis mocno!
#bekazlewactwa #jebacpis #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
tego nikt się nie spodziewał
#bekazkonfederacji #bekazpodludzi #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
YOU VILL EAT ZE BUG
https://www.what-europe-does-for-me.eu/pl/portal/2/E10
Cała ta strona wygląda jak jedna wielka antyunijna nacjoparodia sfinansowana przez kacapów albo Szmateckiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#heheszki #polityka #bekazpodludzi #propaganda

Zaloguj się aby komentować
Chcecie mi powiedzieć, że typ co jest podejrzany o korupcję i ciążą na nim poważne zarzuty, został teraz zwolniony z aresztu i został europosłem, bo się władza zmieniła? XDDD To jest ta nowa jakość?
#polityka #wiadomoscipolska #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Tusk już się wycofuje ze swoich obietnic wyborczych xDD Przypomnę nazwę "100 konkretów na 100 dni". Miał słowa dotrzymać i cóż, nie dotrzyma. Bo nas na to nie stać.
I ja się w pełni zgodzę, że nas na to nie stać, ale po co kłamać? Proszę, nie piszcie tylko, że "tak trzeba mówić, żeby wygrać", bo jak głupoty o domu, 2 autach i grillu pieprzył Mentzen, to był ostro hejtowany, a w przeciwieństwie do Tuska, Mentzen sprzedawał bajkę o tym, że sam na to zarobisz, a to w sumie realne jest nawet bez Konfederacji, natomiast hajs od Donalda już zależy tylko od Donalda xD
Cieszę się, że nie spełni tych obietnic, ale w jakim patologicznym kraju żyjemy, że ludzie głosują na typa ze względu na to, że nie spełnia obietnic i będzie nijaki, ale przynajmniej PiSu nie będzie. To ma być kraj, w którym władze sprawuje naród?xD
Najgorsze jest to, że wypomnisz politykowi jego kłamstwa i zaraz obsika cię grupa jamników, bo przecież obrażając bossa jednej partii, z automatu musisz być wrzucony do wora o nazwie drugiej.
My nie jesteśmy głupi i ja wiem i wy wiecie, że Rudy paplał największe populizmy w życiu, żeby utrzymać się w wyścigu, ale może średnio kumaty człowiek (a takich w Polsce jest dużo więcej niż kumatych) głosował także przez wzgląd na te 100 konkretów i miał jakieś oczekiwania i co? I c⁎⁎j do d⁎⁎y
A najlepsze jest to, że jak wypomniałeś, że Platforma nie ma programu, to partyjne trolle spamowały tą stroną 100 konkretów i zachwycały się nad tym, jakie tam są super rzeczy. Teraz zmieniają narrację i rzekomo to nie był priorytet.
Polaczek musi mieć Pana i Pana musi bronić. Ja też na kogoś głosowałem i popierałem. Ale to było przed wyborami. Teraz mam wszystkich w d⁎⁎ie. Teraz mają zabierać dupsko do roboty i przestać ściemniać.
#polityka #wiadomoscipolska #polska #gownowpis #takaprawda #bekazpodludzi
@Lopez_ Może zacznijmy od tego, że jeszcze nawet nie wybrano nowego premiera, stara partia bawi się w obstrukcje.
>W sytuacji, w której prezydent wykorzysta maksymalny termin przewidziany przez konstytucję, Andrzej Duda powoła, zgodnie z zapowiedzią, Mateusza Morawieckiego na szefa rządu do 27 listopada.
>Premier miałby wtedy czas do 11 grudnia na przedstawienie exposè i uzyskanie wotum zaufania dla swojego rządu. Sejm uchwala je bezwzględną większością głosów (czyli więcej "za" niż "przeciw" i wstrzymujących się) w obecności co najmniej połowy ustawowej liczby posłów.
>Maksymalnie do 25 grudnia to posłowie w Sejmie wybraliby skład rządu.
@Lopez_
Cieszę się, że nie spełni tych obietnic
Ja pi⁎⁎⁎⁎le.
Mnie śmieszy tutaj troska o demokrację. "Kaczyński dyktator". Za to jak polityk nie spełnia obietnic, to nie jest łamanie demokracji. Jak wy wybieracie tych polityków, skoro nie spełniają obietnic, po wyglądzie? Co wam pani w TV powie, który jest fajny? Wytłumaczcie mi.
Zaloguj się aby komentować
To smutne, jak wygląda polski sejm. Jak cyrk, albo jak przekrzykiwanie się podczas dyskusji na jakimś festynie. Gwizdy, buczenia, skandowania, wyzwiska, salwy śmiechu, przecież to wszystko jest niepoważne i nie przystoi parlamentarzystom.
To jest miejsce, w którym decyduje się o losach kraju, a wygląda jak sala kabaretowa. Zastanawiam się czy w cywilizowanych krajach zachodu, takich jak Wielka Brytania, USA, Niemcy, Francja, też się dzieją takie cuda. Bo to, że nawet gorsze incydenty w postaci rękoczynów miały miejsce w Gruzji, Ukrainie, Kosowie etc, to jestem w stanie zrozumieć, ale to kraje słabo rozwinięte.
#polityka #wiadomoscipolska #polska #takaprawda #bekazpodludzi
@Lopez_ tak jest wszędzie mordo xD
https://youtu.be/91Tc6qg9K2A?si=n4-12ajF-Fq5WeBM
Gwizdy, buczenia, skandowania, wyzwiska, salwy śmiechu, przecież to wszystko jest niepoważne i nie przystoi parlamentarzystom.
Kto tak powiedział? To są normalni ludzie. Myślę że w większości nawet głupsi niż średnia.
Zaloguj się aby komentować
Pamiętacie jak Ru//cy straszyli Europę że zamarznie bez ich gazu?
Nie sądziłem że robili też takie cacka:
https://www.youtube.com/watch?v=BTCfOuvBJXI
#tinder #rosja #heheszki #rosjatostanumyslu #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Banda Tuska, która podczas kampanii wyborczej tyle mówiła o prawach kobiet, zagłosowała przeciwko wysuniętej przez nas kandydaturze Elżbiety Witek na Wicemarszałka Sejmu.
Już pierwszego dnia obrad pokazali, że prawa kobiet to dla nich tylko temat propagandy, a nie realny postulat.
Temu prawdopodobnemu szpionowi peron zdążył już dawno odjechać.
Aż dziwne, że nie oburzył się o prawa zwierząt, gdy świnie zostają oderwane od koryta.
#jebacpis #bekazpodludzi #polityka
Zaloguj się aby komentować
KWIII POLACY CAŁY CZAS GŁOSUJĄ NA BANDĘ CZWORGA ZAMIAST COŚ ZMIENIĆ CHRUUUM Proponowane zmiany:
#polityka #wybory #sekty #bekazkonfederacji #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Na #wykop stabilnie.
#humorobrazkowy #bekazwykopu #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Polska szkoła zarządzania w praktyce xD
#pracbaza #bekazpodludzi



>Ale to nie wyklucza, aby przyszedł i powiedział, co go boli. Albo czego potrzebuje. Wtedy ja będę wiedział, co zrobić w przyszłości, jak już będzie lepiej
-Co Cię trapi Areczku? Czy potrzebujesz czegoś? Mogę Ci jakoś pomóc?
-Panie Kierowniku kochany, żona mi choruję, czy mógłbym prosić o 200zł podwyżki?
-A jak to to nie. Mogę Ci dać kilkanaście niepłatnych nadgodzin to chociaż nie będziesz musiał patrzeć na cierpiącą żonę. I nie zapomnij przyjść też w niedzielę.
U mnie wszystko jest zbywane przez szefa tekstami w stylu, że on się nie zna i musi zapytać kogoś innego. Sam podejmuje wszystkie decyzje a opinie poznaje jak już nie da się ich cofnąć. Chociaż sam się muszę przyznać, że trochę cykam się zagadać do niego czy mógłby mnie przenieść do innego działu bo jak gadałem z kierownikiem to mówił" pomoc by się przydała, ale decyzja o tym czy ktoś jest potrzebny należy do szefa". Teoretycznie prezeską jest córka szefa, ale w praktyce o wszystko pyta tatę
@maximilianan i inne ziomki czytające wątek - polecam ten post. Co do tego typa:
Nie pójdą i nie powiedzą, że jest im źle, że chcą, żeby to i to poprawić, że nie podoba im się to i tamto. Po prostu tego nie robią, nie wiadomo dlaczego. Boją się, czy co.
No raczej oczywiste,że najprostsze wyjaśnienie jest takie,że się boją,skoro gość ma takie rozkminy:
Później, jak już ich motywacja spadnie - mówię o tych, którym spada - to o tym nie mówią. Nie mówią, bo może sami czują się z tym źle? Bo przecież jeśli nie dają tego co kiedyś, to może ich wynagrodzenie powinno ulec zmniejszeniu
albo:
Maciej Panek odniósł się też do pytania o to, czy poszukiwanie nowej pracy nie jest najczęściej związane z podwyżką. - No, tak masz rację, w tej chwili raczej nie ma szans, żeby pracownik dostał podwyżkę.
Zajrzyjmy zatem na "hejt" na goworku (nie musi to być prawdą,ale to najlepsze miejsce by zobaczyć co może być z daną firmą źle)...
Wrażenie nr 1: OMG & WTF ? Skąd tyle pozytywów ? Cud-firma ? Co, jak,jakim cudem ? WTF ?
https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,50049,2
Ale nic - otwieram sobie negatywy i mam:
Podsumuje to tylko tak Jeżeli firma nagradza pracowników za dobre opinie w internecie to nie dziwie się skąd tutaj takie pozytywne komentarze .
JPRDL... Faktycznie Janusze jak ta lala...
Inna opinia negatywna:
Zero decyzyjności, zero szacunku, jak nie Ty to zaraz znajdziemy kogoś na Twoje miejsce, praca w tym miejscu wysysa tak jak nigdzie indziej, do nikogo nie można mieć zaufania. Jak zaczynasz mówić, że coś jest nie tak to od razu znajdujesz się na czarnej liście i zaraz szukają kogoś na Twoje miejsce. Unikać, uciekać gdzie się da!
No to wychodziło by na to,że chyba słusznie się boją odezwać jeśli tak jest - no nie ?
Zaloguj się aby komentować
Przyzwyczaiłem się już do tłumaczenia, że ceny w restauracjach są drogie, ponieważ rosną koszty minimalnego wynagrodzenia, rosną ceny prądu i gazu i tak dalej.
Ale cholernie ciężko jest mi w to wierzyć, kiedy przypomnę sobie sytuacje z przeszłości. Np taką jedną, zabawną i pouczającą zarazem, kiedy 2 lata temu odwiedziłem pewną knajpę, zlokalizowaną w budynku ze starej cegły. Wnętrzne surowe, wyglądało jakby to była jakaś stocznia.
W każdym razie właściciel nie zadbał o generalny remont, ale zamiast tego dorobił do tego otoczkę, że to jest fancy miejscówka, więc domalował sprejem jakieś grafiti i git xD W środku były krzesła z taką wysuwaną deską do pisania w zeszycie, przez co miałem podejrzenia, czy oni z woźnym jakiegoś deala nie zrobili i nie zajebali tego ze szkoły XDDD Na dworze stoły i krzesła z krzywymi nogami, podkładało się jakieś chusteczki, żeby się nie gibało. Na dodatek wszystko stało na dziurawym asfalcie, przez co stabilności i tak nie było żadnej i raz jak się wychyliłem powiedzieć coś do znajomych, to prawie zaliczyłem glebę.
Przejdę do sedna. 2 lata temu za danie główne płaciłem tam ok 37 zł, na tamte ceny to było dość drogo jak za zwykłe orientalne danie, w dodatku w słabej lokalizacji. Ale przecież to FANCY HIPSTERSKA KNAJPA XD
Byłem ze znajomymi, chłopak koleżanki mojej dziewczyny to dość rozrzutny typ. Wiecie co zamówił na przystawkę? Grillowanego arbuza, marynowanego w sosie sojowym (na talerzu jeszcze chyba trochę liśći roszponki i kiełki fasoli)
Cena? 28 zł XDDDDDD Rozumiecie to? Prawie 30 zł za kilka plastrów arbuza z sosem sojowym i szczyptą zieleniny. I to wszystko w miejscu, które było w środku brudne, obskurne i posiadało stoły i krzesła z jakiejś szkoły podstawowej xD
Oczywiście wszystkie braki na mocy fajnizmu zostały zamienione w zalety i np na obskórnej toalecie był napis "kibel" i pomalowane sprejem jakieś bazgroły, dzięki czemu wszystko miało sprawiać wrażenie, że "to jest tak specjalnie", a to po prostu przycięcie na kosztach.
Na koniec dodam, że zostaliśmy poczęstowani ekstra serwisem za dużą grupę (a było nas mniej niż 10 osób, bo dokładnie 8), odmówiono nam też rozbicia kwoty na 2 rachunki. Nigdy nie zrozumieniem karania klientów za to, że przyszli zostawić więcej kasy i jest więcej pracy dla obsługi + jeszcze robienie problemów z płatnością, bo szef ksycy xD
Sprawdziłem jak zmieniły się ceny i obecnie moje danie kosztuje nie 37, a 48 zł. Dobre, ale nie jest to nic specjalnego, czego nie zjadłbym w kilku innych knajpach w dużym mieście.
Żyjemy w erze takiego konsumpcjonizmu, że ludzie i tak będą płacić i będą sobie pozwalać na wszelkie niedogodności. Dziś konsumpcja jest wartością nadrzędną. Dla najmłodszego pokolenia jedzenie to wręcz rytuał. Można zapłacić nawet i 70 zł za zwykłe jedzenie i 20 zł za drinka, ale posiedzenie 1,5h w "fancy knajpie" ze znajomymi i celebrowanie jedzenia innego niż domowe to jakieś spotkanie z najwyższym i rzecz warta poświęcenia wszystkich wolnych środków i życia od 1 do 1.
#gastronomia #januszebiznesu #inflacja #bekazpodludzi #polska #jedzenie
@Lopez_ tak szczerze, to w Polsce jest po prostu bieda. Jak ktoś jest młody to gdzie ma spędzać czas? I wszędzie właśnie drogo jak sukinsyn. Lubię tańczyć - nie ma gdzie a ja pod Warszawą k⁎⁎wa mieszkam. Nawet pomijając ceny to jest taka nędza, że pomimo że nic nie odwalam to dziewczyna się na mnie obraża, idzie do ochrony i mnie wyćpany typ wynosi, bo zacząłem tańczyć z inną. Scenariusz przerabiałem w paru miejscach, zawsze to samo, plaga dosłownie, po pierwszym razie bałem się nawet kropli alkoholu tam nawet napić zresztą żeby nie było kombinacji że mi po pijaku coś odwaliło czy coś. Patologia jak sukinsyn, muzyka do bani i drogo. W Holandii podobnie płaciłem i nigdy, nawet raz, nie miałem dziwnej sytuacji.
Z braku-laku dzieciaki się na szpanowanie po restauracjach umawiają, jedyna alternatywa to domówki ale przecież na to rzadko są warunki. Zaś miasta tak się zabodowywuje, że nawet w plener coraz gorzej jest gdzieś wyjść.
Ja bym wszystkiego na konsumpcjonizm nie zwalał, po prostu ciężko się towarzysko w Polsce wyżyć. W najlepszym wypadku drożyzna, w najgorszym drożyzna, obskórny lokal, beznadziejna obsługa i ogólnie nic specjalnego. Za komuny były za⁎⁎⁎⁎ste densingi itp. ale nic z tego nie zostało.
@bartek555 pomyślałem.
Nie biorą mężczyzn bez pary, nie ma miejsc w takim wypadku panie cwaniak.
Inna rzecz, że to też wcale kurwa tanie nie jest i za godzinę tańca wychodzi lekko ponad 50 złotych...
Zaś jak piszesz o grupach pół-profesjonalnych to aż taki dobry to niestety nie jestem, poza tym nie chcę żeby ktoś mnie nagrywał i do neta wrzucał.
Nie rozumiem tego wpisu. Tak naprawdę to nic nie napisałeś. Ludzie podnoszą ceny bo rosna koszty. Niektórych na to stać niektorzy rezygnuja a knajpy upadają bądź nie.
Do restauracji chodzi sie po to by:
Coś celebrowac
Nie trzeba było sprzątać i gotować
Dla samej przyjemności wyjścia
Ludzie potrafia kupic kawe za 20 zł choć zrobienie sobie samemu to kwestia kilku minut. Bo chca bo to im sprawia przyjemność tak jak ktos woli sobie kupić większy samochod. Dla jedneo taki samochod to koszty duzo wieksze niz wyjscie do restauracji. Ot taki jest świat.
@kodyak no nie, do knajpy się chodzi żeby po prostu coś zjeść. Nie wiem czemu robisz z tego jakiś kult.
Można celebrować, można być po prostu głodnym na niesiecie i się idzie coś zjeść na szybko. Jedyne opcja w Polsce w rozsądnej cenie - kebab. Ale ileż można.
Zagranicą masz specjalne restauracje dla snobów takich jak ty, w Polsce są już tylko takie miejsca, a takich zwykłych knajpek w zasadzie nie ma, kowid wykosił to już zupełnie.
Jadałem w restauracjach z gwiazdkami od Michelina, jadałem w obskórnej wietnamskiej knajpie i to w knajpce jadłem najlepszą kaczkę w moim życiu, a nie od super szefów którzy za coś gorszego życzyli sobie 5 razy więcej. Jeszcze porcja była mniejsza żeby było śmieszniej.
Zaloguj się aby komentować
To już jest, k⁎⁎wa, przegięcie, szczyt manipulacji i żenujący popis gównianego, szemranego marketingu najniższych lotów.
Na #wykoporlen jest post o tytule "Burger Drwala zmienił życie pani Henryce":
https://wykop.pl/link/7273435/burger-drwala-zmienil-zycie-pani-henryce
Zaczęło się od sondy ulicznej, w której goniec.pl proponuje skosztowanie "wspaniałego" wyrobu z produktem seropodobnym.
Historia kobiety owszem, wzruszająca, zaangażowanie w zdrowie syna kosztem swojego godne uszanowania, czysta miłość matki w pigułce. Skutkiem tej sondy internauci zebrali pokaźną sumę pieniędzy, by pomóc biednej kobiecie - to też jest warte uwagi i szacunku.
Ale w jaki sposób, do c⁎⁎ja, było to spowodowane j⁎⁎⁎ną kanapką? Równie dobrze gość mógłby do kobiety podbić z ulotką Mango lub kanapką innej firmy! Ale nie, to właśnie j⁎⁎⁎ny "Burger Drwala" był przyczynkiem do wpłat ludzi o dobrym sercu.
Tfu, gardzę taką j⁎⁎⁎ną manipulacją i promowaniem badziewia za wszelką cenę, jak co roku.
#bekazpodludzi #jebacdrwala #jebacmcdonalds
Zaloguj się aby komentować
PiS przejebał wybory, bo liczba tych, których nie dało się przekupić ani zastraszyć (areczki, pedały, lewacy, bezdzietne lambadziary i programiści 15k) przerosła liczbę tych, których się dało (nieroby, dziecioroby i staruchy). Kto by pomyślał, że utylizacja starych ludzi za pośrednictwem uniemożliwienia dostępu do podstawowej opieki medycznej i debombelkizacja za pośrednictwem największego niżu demograficznego w historii za jednym zamachem zlikwiduje dwie największe kohorty partii.
#polityka #wybory #bekazpodludzi #bekazpisu
Zaloguj się aby komentować
W szachach 4D Kaczyńskiego zawiódł czynnik ludzki, a dokładniej rzecz ujmując – Kaczyński nie przewidział, że ludzie nie są robotami.
O co mi chodzi – w ogólnej świadomości, Kaczyński wydaje się być mściwym i nienawistym karzełkiem. W rzeczywistości jest wręcz odwrotnie: to całkowicie wyzuty z jakichkolwiek emocji, bezwzględny socjopata dążący do władzy dla samej władzy, jego działania nie mają absolutnie nic wspólnego ani z mściwością, ani z nienawiścią. Dlatego właśnie cały aparat propagandy w szkole, kościele i telewizji zawiódł: pozbawiony emocji socjopata założył, że ludzie to pozbawione emocji pionki, które można przesuwać po planszy dobrowolnie i bez żadnych konsekwencji.
1. Rzułty i kat dymał w każdym podręczniku mieli zaprogramować pionki w szkole do bycia fanatyczną kohortą PiS.
2. Tęczowa zaraza z każdej ambony miała zaprogramować pionki w kruchtach do bycia fanatyczną kohortą PiS.
3. Uchodźcy i Tusk z każdego telewizora mieli zaprogramować pionki w domach do bycia fanatyczną kohortą PiS.
Zamiast tego:
1. PiS miał NAJMNIEJSZE ze wszystkich grup poparcie wśród osób poniżej 26. roku życia, a więc tych, które przez osiem lat zatruwano pisowską szczujną w szkołach.
2. Liczba samozadeklarowanych katolików spadła z 85% w 2011 do 71% w 2021 – i to tylko wg oficjalnych danych; w rzeczywistości, biorąc pod uwagę zdanie również tych, którzy zostali "zadeklarowani" wbrew swojej woli przez członka rodziny dokonującego spisu, faktyczna liczba to pewnie grubo poniżej 60%.
3. Telewizja tzw. "publiczna" to pośmiewisko, którego nikt poza betonem nie traktuje poważnie, ergo – jej wpływ na społeczeństwo poza betonem jest absolutnie zerowy.
#polityka #wybory #bekazpisu #bekazpodludzi
@bartek555 miłość i nienawiść to dwa końce tej samej podkowy, a przeciwieństwem miłości nie jest nienawiść, a obojętność. Socjopatia to obojętność przekuta w zaburzenie osobowości - otoczony kółkiem wzajemnej adoracji i bezwzględnie eliminujący wszystkich niezgadzających się z jego wizją Kaczyński nie potrafił zrozumieć, że nie każdego da się zastraszyć albo użyć jak pacynki.
Zaloguj się aby komentować
#marszniepodleglosci #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować