Ja jebe, 26 ministerstw xD
No tak, duża koalicja, to dużo stołków potrzeba xDDD
#polityka #bekazpodludzi #bekazpo
Ja jebe, 26 ministerstw xD
No tak, duża koalicja, to dużo stołków potrzeba xDDD
#polityka #bekazpodludzi #bekazpo
Zaloguj się aby komentować
Typ z katolickim gwoździem w łbie, co chce mianować Jezusa królem Polski śmie krytykować czyjeś religijne obrządki xD
Jakby ktoś wpadł do kaplicy sejmowej z gaśnicą, to Braun by przecież pierwszy jazgotał o szubienicy czy najbliższej latarnii.
#bekazkatoli #bekazpodludzi #polityka
Zaloguj się aby komentować
Nawet nie wiem jak to skomentować.
Wiem, że są na tym portalu konfiarze, którzy ze wszystkich konfederusków najbardziej ubóstwiają tego dzbana. Gratuluję wam serdecznie!
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi #urojeniaprawakoidalne #putinowskapolska
Zaloguj się aby komentować
Wchodzi Sienkiewicz na mównicę a całą sala śpiewa PIJAK! To było piękne XD
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #bekazlewactwa #bekazpodludzi #angielski

@bobiczek to że lubię czarny humor z transów i żydów nie znaczy że Cię nie wyśmieję jako kompletnego debila. Weganizm = #bekazlewactwa XD Sam powinienem być weganem bo dostaje wysypki ale że mam to w d⁎⁎ie i lubię zjeść mięcho to mówi się trudno i mam drobną wysypkę. No i co teraz gówniarzu? Do śmiechu Ci?
Zaloguj się aby komentować

Z Telewizją Polską rozstaje się dziennikarz polityczny Miłosz Kłeczek. Według ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl ma pojawiać się na antenie TVP Info jeszcze tylko przez tydzień. - Zostaję do końca !!! - zapewnia Kłeczek.
#tvpis #tvp #tvpinfo #bekaztvp #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ja to tam Emila Czeczkę nawet jakoś tak szanuję - pi3rdolił konfederackie chocopoły o tym, jak za⁎⁎⁎⁎ście żyje się na Białorusi i u Jego Ekscelencji Włodziemierza Włodzimierowicza, po czym rzeczywiście ruszył za marzeniami zamiast wstawiać płaczliwe posty o ukraińskim zbożu na portale ze śmiesznymi obrazkami xDDD
#heheszki #bekazkonfederacji #bekazpodludzi
Gość został zmanipulowany, był po prostu zbyt podatny na wpływ innych i podjął skrajnie błędną decyzję, co przypłacił śmiercią już pomijam czy samodzielnie czy przy pomocy innych.
Tacy ludzie często nie radzą sobie z problemami i zamiast udać się do specjalisty próbują na własną rękę problemy rozwiązać generując nowe, potem idzie efekt kuli śnieżnej.
Nikt nie jest idealny, zdarza się popełnić błąd sam kiedyś na Bosaka zagłosowałem i po akcji z kobietami powiedziałem, że nigdy więcej.
Z czasem okazało się że gdyby przez przypadek konfa doszła do władzy to byśmy teraz byli w ogromnej d⁎⁎ie.
Zaloguj się aby komentować
Nareszcie ktoś w 100% obiektywny wypowiedział się na ten temat. Od dziś już jestem spokojny
#bekazpodludzi #zmianyklimatu #wiadomosciswiat

Zaloguj się aby komentować
Nie no jak mnie triggerują niektórzy to głowa mała.
Spadło trochę śniegu, na grupach fb na wioskach ludzi POPIERDOLIŁO
20 postów dziennie z pytaniami gdzie można kupić sanki...
W piekarni k⁎⁎wa spróbuj geniuszu
I oczywiście janusze sprzedają po 250 zł kawałek deski co zapłacili poza sezonem 30 zł za nie.
Albo czy w wiosce xyz jest może czynne lodowisko
Tak k⁎⁎wa i tor bobslejowy, a także 3 skocznie narciarskie do wyboru
Ostatnie 12 lat śnieg leżał góra 3 dni więc wiadomo, że w każdej wiosce wszyscy zainwestowali w infrastrukturę zimową byście mogli w niedzielę o 20 zabrać swoje gnoje na przejażdżkę.
#takaprawda #gownowpis #bekazpodludzi
@Odwrocuawiacz znaczy z tymi sankami to nie takie proste.
W zeszłym roku jak swojemu synowi kupowałem to stacjonarnie albo było gówno za 400 albo straszne gówno za 100.
Kupiłem przez internet "lepsze" za 200 a i tak chińczyk tak to skonstruował że musiałem 2 otwory dowiercić i dodać 2 śruby żeby oparcie się trzymało.
Z powodu internetu stacjonarnie jest tak ch*owy wybór że nie ma z czego wybierać xD dosłownie gorzej się kupuje niż 10 lat temu
Zaloguj się aby komentować
a więc za wszystkimi ruchami, organizacjami fundamentalistycznymi i trollami anty-LGBT stoi kreml?
absolutne zaskoczenie
#bekazpodludzi #rosja #wiadomosciswiat

Zaloguj się aby komentować
Może już jestem boomerem, ale czy tylko mnie żenują wpisy typu: "chuop (coś odjebał) dla jego"?
Przecież to jest tak ku⁎⁎⁎⁎ko infantylne i głupie, że jakby mi do łba przyszło coś takiego napisać to bym chyba miał spacerek do Mekki i z powrotem, by to jakoś spróbować rozchodzić.
#bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Mamy w pracy typiare, ktora jest świadkiem jehowy.
Czasem wdajemy sie z nią w dyskusje na temat logiki tej wiary i wczoraj pada taka wymiana zdan:
-od kiedy istnieją ludzie na ziemi?
Typiara- od 10 000 lat
-a ile czasu istnieje ziemia?
T- 6000 lat.
Kurtyna.
"W boga mozna wierzyć, ale nie mozna udowodnic, ze istnieje, w matematykę można nie wierzyć, ale ta i tak jest wszedzie wokolo".
-nie może nam Pani udowodnić, ze bog istnieje bo go nie mozna zobaczyć, ani dotknąć.
T-a powietrze mozesz zobaczyć?
-tak, pod mikroskopem.
#bekazpodludzi #religia #nowomowajehowych
Ja podszedłem do tematu trochę inaczej.. pracowałem z mega elokwentnym i oczytanym kolesiem, jak się okazało świadkiem Jehowy.
Po bliższym zapoznaniu się, zapytałem go, żeby mi wytłumaczył na czym polega jego religia, zaznaczając, żeby uszanował moje poglądy i nie próbował mnie namawiać. Wszystko było niby ok, ale na koniec dnia podszedł do mnie z wizytówkę i powiedział, że jednak jakbym się zdecydował, to żebym się odezwał.
Zaloguj się aby komentować

Aston Villa beat Legia Warsaw 2-1 in the Europa Conference League on Thursday; fans of the Polish side clashed with police before kick-off, with four officers injured; Legia fans were not allowed into Villa Park before kick-off on the advice of West Midlands Police
#pilkanozna #legia...
Braun pieprzy coś o Molochu i demonach, którym kłaniają się ludzie popierający invitro xD
#bekazprawakow #bekazpodludzi #bekazkonfederacji #bekazkatoli
#polityka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#clownworld #bekazpodludzi #blackfriday
Prawdziwe promocje 100%, nie to co u nas.
Zaloguj się aby komentować
Cykl życia antysystemowca:
Rozwal z nami bandę czworga, idziemy przewrócić stolik!
Czasem głosujemy jak POPiS ale przecież nasze głosy i tak nic nie zmieniają.
Jesteśmy opozycją ale racjonalną, będziemy realizować założenia naszego programu.
Koalicja to małżeństwo z rozsądku, trzymamy się swojego programu.
PiS to jedyna propolska partia, jesteśmy dumni i zadowoleni ze współpracy.
#heheszki #polityka #bekazkonfeferacji #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Zaczęło się od Black Friday, kiedy pie⁎⁎⁎⁎⁎ięci amerykańscy consoooomerzy zaczęli szturmować sklepy.
Potem był Black Weekend, teraz jest Black Weeks i Black Month.
Czekam na Black Rock.
#swieta #bekazpodludzi #marketing


@Opornik BLACK Friday? Poważnie? Ty zapewne uważasz, że to takie niewinne żarciki, tak? Że ludzie od odmiennym od twojego koloru skóry tylko czekają na piątkowe popołudnie, bo w przeciwieństwie do twojej świntej białej rasy pracować im się nie chce?
Nie byłoby dzisiejszej Ameryki, gdyby nie pot, krew, i łzy nieszczęsnych wyzyskiwanych afroamerykanów i afroamerykanek! Nie byłoby dzisiejszej Europy, gdyby nie pot, krew, i łzy nieszczęsnych wykorzystywanych afroeuropejczykow i afroeuropejek! Nie byłoby dzisiejszej Azji, gdyby nie pot, krew, i łzy nieszczęsnych wykorzystywanych afroazjatów i afroazjatek! Nie byłoby dzisiejszej afryki, gdyby nie pot, krew, i łzy nieszczęsnych wykorzystywanych afroafrykanów i afroafrykanek! Doprawdy, XXI-wieczny człowiek z jakimkolwiek podstawowym chociażby obyciem mógłby wykazywać w życiu chociaż odrobinę wrażliwości.
Wszędzie ten przeklęty rasizm…
I co to w ogóle jest ten Friday? Czy według ciebie polski dzień tygodnia nazywa się Friday? Czy ty wierzysz we Friday? Czy świętowałeś już w tym tygodniu dzień Friday?
https://pl.wikipedia.org/wiki/BlackRock ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować