I to jest prawdziwy problem...
#bekazpodludzi #heheszki

I to jest prawdziwy problem...
#bekazpodludzi #heheszki

@ElektrolizatorDwuczlonowy To jest najlepsze
Tak jak jedni mieszkańcy Wilanowa mieli problem ze zmianą nagrania w domofonie, tak inni przed laty, bo w 2014 r., krytykowali pomysł na nazwę jednej z ulic. Chodziło o nazwę "Rzeżucha". Wilanowscy radni uznali wówczas, że jest ona zbyt problematyczna ze względu na wymowę. W zamian za to zaproponowali Rukolę, twierdząc, że tak będzie "bardziej nowocześnie". Co ciekawe, wcześniej nie zgodzili się na nazwy ulic Awokado i Mango, bo brzmiały im zbyt egzotycznie.
Zaloguj się aby komentować