To Niemcy zbudowali dlatego ja proponuję, żebyśmy teraz to uruchomili na nowo i wysyłali sami.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi

To Niemcy zbudowali dlatego ja proponuję, żebyśmy teraz to uruchomili na nowo i wysyłali sami.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Zastanawia mnie ile jeszcze dni mu zostało na tym portalu? nie żeby pisowsko-kacapski trolling był kiedykolwiek jakościowy, ale tutaj poziom jest już na etapie wiercenia w dnie
#bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
Chciałbym umić angielski ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#chcialbymumicangielski #angielskizhejto #tvpis #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
Halo, NATO? Proszę przyjechać do tvp.
Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić w jaki sposób oderwanie świń od koryta miałoby zagrażać NATO?
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
#humorobrazkowy #bekazpisu #bekazzymian #bekazlewactwa #heheszki #memy #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować

Faza wewnętrznych rozliczeń i szeroko pojętego "co dalej?" - politruki z minimum jednym zwojem mózgowym więcej doskonale wiedzą, że dzięki urojeniom zniedołężniałego żoliborskiego dziadygi mają jeszcze do przejebania PUE i samorządowe, a w okrojonej wersji rebeliancko-opozycyjnej nie dla wszystkich znajdzie się miejsce w przechowalni.
Ssakiewicz nie dał rady (i nie da rady) zrobić mocnej konserwatywnej telewizji w stylu Fox News, bo Fox News odwołuje się do tzw. "redneck mentality" - Bóg (ale w małych lokalnych kościołach, "community churches", nie w molochach w stylu KRzK), wolny rynek i lokalne biznesy (taki Korwin z początku lat 90.) i spluwy. PiS to partia dla starych sierot po komunie, które muszą mieć wodza i tępą propagandę, a na nieporadnych życiowo sierotach po komunie NIE DA SIĘ zbudować ruchu, który jest republikański i libertariański z samej definicji.
#polityka #bekazpisu #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
https://twitter.com/marcin_przydacz/status/1738272746423890230
Typowy Pisowiec jest typowy.
To co widać w tle pana p(osła) to kącik grafików w studiu gdzie nagrywano program, a nie reżyserka.
#bekazpisu #bekazpodludzi #polska #media #telewizja #tvn24 #xd #polityka

Zaloguj się aby komentować
Link kradziony z pewnego portalu. Otóż odpowiadając tej pani wychowywali mnie pisowcy, którzy teraz mówią dokładnie to samo co ona, przy czym pewnie są od niej starsi i widzieli więcej. I to jest dobry symbol pisowcow, którzy są przeświadczeni o swojej nieomylności, którzy klaszczą uszami na chamstwo w wykonaniu pisu, a próby dyskusji kwitują słowami "ty jesteś młody, nie masz zdania". To właśnie tacy ludzie, którzy ignorowali młode pokolenie, którzy traktowali nas jak dzieci przez ostatnie 10-20 lat sprawili, że młodsi od nich zdecydowali się w ogóle głosować.
Powstrzymam się od mocniejszych komentarzy, dodam za to, że moi rodzice słysząc szczerą odpowiedź czemu wyjeżdżam z kraju, to jest "przez antypolski rząd pisowski, który zrobił z Polski prywatny folwark a tacy jak wy im przyklaskujecie" uznali, że na pewno chciałem spełnić swoje marzenie o wyjeździe z Polski.
Życzę takim osobom ciepłych i miłych świąt, bo po nowym roku chyba dostaną zawału.
#polityka #bekazpodludzi #bekazprawakow
@maximilianan https://www.mgabriel.pl/o-mnie/
Zaloguj się aby komentować
Jedziemy! Oszołomy znowu do Telewizji Republiki, Trwam i innej niszy. A TVP przechodzi w ręce normalnych dziennikarzy.
#bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Mieli niemal wszystko w tym kraju: media, większość sejmową, kontrolę nad funduszami by móc przekupywać tych na dole i obok siebie, kupczyli stanowiskami, nepotyzm, korupcja, złodziejstwo. Mogli pompować do łbów karczemną propagandę, przejmowali gazety, serwisy... i przejebali z kretesem. Do teraz wywołuje i będzie wywoływać usmiechy na twarzach.
A wszystko to przez i dzięki jednemu, nikczemnemu i małemu czlowieczkowi, który nie potrafi dobrać dwóch pasujących butów i nigdy nie robił zakupów, którego wizja była ważniejsza od gospodarki.
Strach pomyśleć co by było, gdyby jednak zamiast skupiać się na linii partii zatrudnili ekspertów. A tak, wyszło jak wszystko w PiSie, gówniany domek z kart się rozpadł - tak bardzo wkurwili społeczeństwo.
I za to, Kaczyńskiemu, dziękuję. Za otaczanie się miernotami, za pokraczną wizję odklejonej rzeczywistości, za mataczenie w prawie, za bezczelne i haniebne rządy. Bo gdyby był bardziej ogarnięty, to byśmy już mieli Białoruś lub co najmniej Węgry.
I oby nigdy więcej takich małych, nikczemnych socjopatów.
#jebacpis #bekazpodludzi #polityka
@jiim Jakby wkurwili społeczeństwo to ludzie by już dawno z gilotyną pod drzwiami Kaczora stali i cała armia oraz policja kraju by mu nie pomogły. Problem w tym, że większość ludzi już ma tak sprane mózgi i zahartowane dupska, że posuwanie w kakao przez ludzi przy korycie stało się dla nich normą, a co jeszcze gorsze ponad połowa lubi to i chce więcej. Nasz kraj powinien się chyba nazywać Rzecz Masochistyczna Polska.
Smutne jest to, że jedyne na co nasz naród stać to danie pstryczka w nos poprzez głosowanie na opozycję co jest równoznaczne z wybraniem innej równie złej opcji.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Kontrowersyjna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Braun na zrzutce zebrał 220 000 PLN. Pomimo zapewnień właścicieli Zrzutka.pl kilka zbiórek doszło do skutku i finalizacji w postaci przelewu na fundację Brauna #bekazpodludzi #polska #zrzutka #polityka
https://twitter.com/MarcinPrzybylek/status/1737053029327610151

Zaloguj się aby komentować
Brak anonimowości to nowy standard wg niektórych użytkowników Facebooka
#bekazpodludzi #heheszki #facebook #internet

@mejwen nowy? Sam z FB nie korzystam w ogóle, bo przecież tak naprawdę to się zgadzasz na taką ilość śledzenia jak korzystasz z tego portalu, że to głowa mała.
Chyba normalne, że FB korzysta się po to żeby mieć mniej prywatności, to jest takie podstawowe założenie tamtego portalu jeżeli się nie mylę.
Zaloguj się aby komentować
Wiedziałem, że prezes stażystów był odklejony, ale nie wiedziałem, że aż do tego stopnia.
https://oko.press/filipiak-o-klimacie
Jak ktoś ma problem do źródła to podaje ono cytaty z pana milionera co nazywa biedniejszych "niższą warstwą społeczną".
#bekazpodludzi #comarch
Zaloguj się aby komentować
Zwolennicy brauna (celowo z małej) bronią go twierdząc, że posłanka go zaatakowała.
Ocenę pozostawiam wam.
Według mnie chciała odsunąć dyszę gaśnicy, z której korzystał ten idiota w zamian za co najpierw dostała pełnym strumieniem, a potem jeszcze dodał jeden raz.
Btw widać, że Braun mógł po prostu puścić spust i nie musiałby nawalać proszkiem w k⁎⁎wa wszystkich i wszystko, ale wybrał inaczej. Serio nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby bronić tego kretyna.
https://youtu.be/Bw9B30PTFkw?si=gEO6zqYCgGd-7BHk
#polityka #bekazprawakow #bekazpodludzi
@maximilianan No oceniam i widzę - sama wlazła w strumień proszku i szamotała się z nim. A Braun po tym co Braun odpierdala z tą gaśnicą stwierdzić,że zrobił to specjalnie może tylko niedorozwinięta osoba.Widać co się dzieje...
Bez obrazy na to powyżej,ale napiszmy to wreszcie wprost - on nad tą gaśnicą niemal zupełnie nie panuje tym cymbałom z sejmu mogliby raz na 4 lata zrobić szkolenie ppoż. Oglądałem wcześniej wycinki i już wtedy to wiedziałem,ale jak to obejrzeć dokładnie jeszcze raz to jprdl... no ludzie,no jak to ?! Taki stary a jak się używa gaśnicy nie widział ?!
A teraz jak sobie pomyślę,że reszta tej bandy jest jeszcze bardziej "udana"... Tak transmisja z sejmu to patostrim,ale myliłem się nazywając ten przybytek cyrkiem. To jest przytułek dla ludzi specjalnej troski...
Zaloguj się aby komentować
Mam takie pytanie. Dlaczego jeżeli ktoś wygłosi najbardziej popierdoloną tezę lub teorię polityczną jaką tylko można sobie wyobrazić, to zawsze jest to k0nfiarz - polityk, działacz lub zwolennik? XD
Dlaczego takich hardcorowych teorii nie znajdziemy wśród działaczy PiS-u, Lewicy, KO czy Polski 2050? Nie widziałem, żeby chociaż jeden działacz Lewicy albo PiS-u opublikował coś podobnego.
I nie kochani konfederaci. Teorie o liczbie X płci albo pancerna brzoza, to nie jest ten sam kaliber co stwierdzenie, że okupacja III Rzeszy, podczas której niemieccy naziści wymordowali 6 milionów Polaków, była czymś łagodniejszym od obostrzeń covidowych. Jak ktoś głosi takie bzdury urągające godności i rozumowi, to dziwnym trafem zawsze jest z Konfederacji. Ciekawe dlaczego? Nie wiem, choć się domyślam
#bekazprawakow #polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi

O tym człowieku pierwszy raz usłyszałem kiedy groził zamachem bombowym i już wtedy wydawało mi się, że to skończony idiota.
A tu się okazuje, że on jest jeszcze ciut głupszy. I do tego obrzydliwy, bo nie wiem nawet jak nazwać kogoś, kto porównuje obostrzenia covidowe do okupacji Polski przez hitlerowskie Niemcy, która z założenia miała doprowadzić do zniszczenia całego narodu.
No ja pi⁎⁎⁎⁎lę, naprawdę brak słów.
Zaloguj się aby komentować
każda zdemaskowana kompromitacja konfiarzy to miód na moje serce
#polityka #bekazkonfederacji #bekazpodludzi



Zaloguj się aby komentować
Czy jest na sali jakiś fajnopolak, bo mam pytanie: Jak wy chcecie to zrobić w 6 lat?
Zakażecie wszystkiego łącznie z oddychaniem, czy to literówka i miało być "do roku 3020"? xD
#polityka #koalicjaobywatelska #bekazlewactwa #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować

Prokuratura Rejonowa w Dzierżoniowie postawiła zarzuty opiekunom 11-miesięcznej dziewczynki, która trafiła do szpitala z podejrzeniem zeza, ale badania wykazały udar i ciężkie obrażenia (złamanie kości potylicznej, złamany obojczyk i łopatki, gojące się złamania żeber). - Twierdzą, że nie wiedzą,...