#bekazdudy #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #polska #prawo #jebacpis
Duda gra w warcaby, Donald Tusk i Adam Bodnar grają w makao. Marcin Mastalerek ma złą talię kart.

#bekazdudy #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #polska #prawo #jebacpis
Duda gra w warcaby, Donald Tusk i Adam Bodnar grają w makao. Marcin Mastalerek ma złą talię kart.

Zaloguj się aby komentować
Rezydent Pałacu Prezydenckiego ułaskawia po raz drugi... na prośbę żon, znaczy zasłania się kobietami.
- czy to oznacza, że tamto ułaskawienie jednak było nieskuteczne?
- czy też można ułaskawić kilka razy za to samo przestępstwo?
- czy to może oznacza, że pisowskimi ministrami byli przestępcy?
- czy też ułaskawienie oznacza, że przestępca przestaje być przestępcą i może nadal zajmować stanowiska publiczne?
A wszystkie te niuanse i galmatias się pojawiają, bo pewien rzekomy doktor prawa postanowił kilka lat temu wybiec przed szereg i ułaskawić przed uprawomocnieniem wyroku - i nie, proszę nie przytaczać opinii TK złożonego z bab z kółka gospodyń wiejskich, że tak można.
Cała sytuacja z ostatnich kilku dni pokazuje jak na dłoni, jak miękkim i słabym prezydentem jest obecny rezydent Pałacu Prezydenckiego, jak tańczy jak ktoś z partii mu zagra i jak sam określa swój żałosny koniec na scenach politycznych wewnątrz i na zewnątrz kraju.
Wstyd mi za taką "najważniejszą "osobę kraju, żałosną i żenujacą marionetkę, która zagrała w warcaby sama ze sobą i przegrała.
#jebacpis #polityka #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
#bekazdudy #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #polska #prawo #jebacpis

Zaloguj się aby komentować
Są już pierwsze prognozy PiSowieckiego marszu Polnych Wolaków.
#jebacpis #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka

Zaloguj się aby komentować
Sławek dołącza do lizania rowa pisowi xD
Ten Sławek, który zarzucał, że nie będzie żadnych rozliczeń i tylko oni mogą wywrócić stolik xD
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
#heheszki #bekazlewactwa #bekazpodludzi
taka oto perelke trafilem na jednej ze stron der onet xD
"Ledwo mrozik ścisnął, a już Wiesław jeden z drugim na włączonym silniku stoją! Chodnikiem przejść nie można..."
Wtorek, 9 stycznia 2024
"Odkąd zrobiło się zimno, próbuję dojść rano na przystanek i zaraz jestem oburzona! Nie wiem, co te Wieśki mają w głowach, że ledwo co termometr pokazał mniej niż zero, a już się zaczęło... Jak co roku, zima zaskoczyła kierowców! Wsiada sąsiad do auta, odpala silnik i tak stoi... i stoi... a chodnikiem obok auta nawet przejść się nie da, żeby spalinami nie oddychać... Powinnam to gdzieś zgłosić?"
Wiesław włącza silnik i nie odjeżdża
Codziennie rano wychodzę z domu i idę pieszo do autobus do pracy. Mam do przejścia jakieś 400 m... Ani to daleko, ani blisko, ale wystarczająco, żeby zacząć dzień od irytacji. Wierzcie mi, odkąd na dworze temperatura spadła poniżej zera, po prostu nie ma dnia, żebym nie minęła przynajmniej dwóch samochodów zaparkowanych na włączonym silniku. Z kierowcą w środku, oczywiście.
Wystarczy lekki mrozik, żeby przyszedł taki Wiesiek (jak ten mój sąsiad spod trójki, Wiesław ma na imię)... A potem siedział kilka minut w aucie, aż mu się ciepło zrobi i dopiero będzie mógł odjechać... Nie pojmuję.
I często robią to wciąż te same osoby! Przy sąsiednim bloku chyba już trzeci raz widziałam tego samego mężczyznę, Który kopcił z rury wydechowej na całą okolicę przez kilka minut. Aż mnie trzęsło, żeby zwrócić mu uwagę, ale ust nie można otworzyć w tym powietrzu nasyconym spalinami. A przy tym zimnie czuć to aż za dobrze.
Mężczyzna w czapce uszatce siedzi w zaśnieżonym aucie. Widok zza przedniej szybyCanva
Wystarczy lekki mróz, żeby się zaczęło
Czyli co roku ta sama historia - zima znów zaskoczyła kierowców... Nie bez zaskoczenia zauważyłam, że to się zaczęło już przy -1, a teraz, gdy rano jest poniżej -10, to jakaś plaga!
Nie dość, że ten mój sąsiad spod dziesiątki (i nie on jeden) parkuje tyłem do bloku i chodnika, to jeszcze wypuszcza te kłęby spalin prosto na przechodzących ludzi... W tym na dzieci, które rano maszerują na lekcje do pobliskiej szkoły podstawowej. Ma w nosie to, czy się znamy, czy nie znamy, i że komuś tym szkodzi.
Nie wiem, czy ja mam po płotach lecieć, czy środkiem ulicy omijać, bo zasłona dymna jest czasem taka, że naprawdę nie da się przez tę mglistą kurtynę nie przejść. Jak już w końcu doczłapie się rano na tym przystanek, to aż mi słabo, bo po drodze się nawdycham różnych bukietów zapachowych z czyjegoś auta.
Nie wstyd tak stać i zanieczyszczać? Nie wiem, czy powinnam to zgłosić do administracji albo do urzędu dzielnicy nawet, żeby jakieś znaki porozstawiali, że nie wolno tak robić! Albo żeby policjanci przyjeżdżali i wlepiali takim bezmyślnym sąsiadom mandaty. Albo dowody zbierać? Co o tym myślicie?
Zaloguj się aby komentować

Wyrok skazujący Macieja Wąsika i Mariusza Kamińskiego nazwał "zbrodnią sądową", a Szymona Hołownię "tchórzem". Podczas wizyty w programie Radia ZET Przemysław Czarnek obraził także jednego ze słuchaczy. — Jest pan chamem — stwierdził polityk PiS, odpowiadając na pytanie o to,...
#bekazdudy #bekazpisu #jebacpis #bekazpodludzi #polityka
https://twitter.com/brtbartkowiak/status/1745059899950686685

Zaloguj się aby komentować
Ten cymbał nawet nie wie czemu ten wniosek został odrzucony.
Podpowiadam: bo jest nieaktualny przez to, że tvp jest w stanie likwidacji xDD
#polityka #bekazpodludzi

Ten cymbał nawet nie wie czemu ten wniosek został odrzucony.
Podpowiadam: bo jest nieaktualny przez to, że tvp jest w stanie likwidacji xDD
Jakoś nie zauważasz,że w tym wyroku co Bosak cytuje twojego "powodu" z tego co widzę NIE MA. Manipulujesz czy po prostu (jak to częste w twoim wypadku) nie ogarniasz bardziej skomplikowanych rzeczy ? Czy może jak ja wczoraj jesteś cholernie zmęczony (piszesz,że jesteś poza Polską może u was już antycyklonik nie dokazuje)
Zaloguj się aby komentować
Łukasz Warzecha pierd0li o wyjściu Wojska Polskiego na ulice Warszawy w związku z zatrzymaniem W i K w TVP INFO. #urojeniaprawakoidalne #bekazprawakow #polska #polityka #bekazwarzechy #bekazpodludzi
Muszę to rozchodzić.
Zaloguj się aby komentować

Były gwiazdor TVP Miłosz Kłeczek zadebiutował jako prowadzący program publicystyczny na antenie Telewizji Republika. Jego gośćmi byli posłanka PiS Iwona Arent oraz Jarosław Rzepa z PSL. Pierwsze pytanie, jakie Kłeczek skierował do posła koalicji rządzącej, brzmiało: — "Czy nie jest panu...
Sławek albo jest ignorantem, albo celowo okłamuje ludzi
#polityka #bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Kamiński z Wąsikiem będą współdzielili pokój po sąsiedzku z Jackiem Jaworkiem?
#bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #neuropa

Zaloguj się aby komentować
Są tutaj jacyś idioci od "W pierwszej Bosak, w drugiej mimo wszystko Duda" czy zostali na orlenkopie?
Jeśli są, jak się czujecie? Widzicie coś przez tę pisowską flegmę na twarzy czy to gęsty śnieg pada?
#jebacpis #bekazpodludzi #polityka
Gościu, tak kwiczysz o propagandzie PiS a sam ją łykasz jak pelikan. Ci goście co występowali na filmikach propagandowych to była młodzieżówka PiS, wszyscy normalni się od nich odcięli. Widać zadziałało na Ciebie.
Druga sprawa, mieli głosować na trzaskowskiego? XD
Trzecia sprawa, sprawdź ile głosów z pierwszej tury np. biedronka przeszło na dude. Dodaj sobie jeszcze innych poza konfederacją. Inb4 sam se poszukaj.
Ych, ignorant, i jeszcze się cieszy.
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Już tydzień od Sylwestra, na pewno zaraz po sobie posprzątają, prawda? Prawda?
#bekazpodludzi #syfiarze #patologiazmiasta


Zaloguj się aby komentować
czasem aż mi żal konfiarzy że są tacy głupi...
żartuję, ani trochę nie jest mi żal, j⁎⁎ać foliarzy
#bekazkonfederacji #polityka #bekazpodludzi

@festiwal_otwartego_parasola ja w sumie podziwiam Konfederatów - masz całą możliwą wiedzę świata w komputerze, możesz przeczytać na czym polega ewolucja, ale wybierasz ignorancję i postujesz takie wpisy. Dodam, że sama kiedyś nie wiedziałam, czemu np. inne małpy nie wyewoluowały, a my wyewoluowaliśmy, tzn. czemu są jakieś inne gatunki, które żyją równolegle, pomimo słabszego przystosowania, skoro niby my rozwinęliśmy się z nich. Ale jako człowiek ciekawy sprawdziłam jak to jest! Dla tych co nie wiedzą, małpy i ludzie mają wspólnego przodka, który żył około 60 mln lat temu, więc nie pochodzimy od małp, które widzimy dzisiaj.
Zaloguj się aby komentować
Złe zagraniczne supermarkety i galerie handlowe chcą doić klientów dlatego wprowadzają strefy płatnego parkowania.
Meanwhile: wieśniak z zadupia pod Kielcami publicznie namawia do zajmowania godzinami darmowych miejsc klientom Aldi, bo un za parking płacił nie będzie. Za chwilę będzie szok, że i tam płatną strefę wprowadzili xD
Właśnie przez takie wieśniactwo m.in. galerie Echo oraz Korona wprowadziły płatne strefy parkowania, bo stawali swoimi rydwanami na cały dzień idąc do kołchozu, a klienci i pracownicy galerii musieli szukać miejsc. Przynajmniej w komentarzach ludzie wyjaśnili typa.
#gownowpis #bekazpodludzi #parkowanie #kielce #hydepark

Zaloguj się aby komentować
W kwestii przepadku auta za jazdę po pijaku.
Co to za logika i obrona przestępców? Co mnie interesuje, że kogoś nie stać na wynajem bo zachlal?
#bekazpodludzi

Zaloguj się aby komentować
Typ co sobie zbiera zarzuty xDDD
#polityka #bekazpodludzi #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować