Zdjęcie w tle
bekazhejto

bekazhejto

Inspirator
  • 2wpisy
  • 644komentarzy
Smutno mi gdy patrzę ja zmieniło się hejto przez ostatnie kilka miesięcy. Na początku mieliśmy spoko portal z treściami tworzonymi przez użytowników, ale przy okazji wydania wykop2.0 zalęgły się tu trole, przegrywy i boty. Pierwsze dwie grupy zostawię dzisiaj w spokoju, niech społeczność sama decyduje czy chce się kisić z nimi w toksycznym bagnie, nie rozumiem za to dlaczego moderacja pozwala na boty.
Na początku na hejto brakowało treści, każdy content był na wagę złota, chociaż często był to raczej tombak, ale dzisiaj można by zmienić politykę i skupić się na wartościowych treściach.
Weźmy na tapetę takiego @GucciSlav - właściwie 100% jego aktywności na portalu to wrzucanie tutaj linków z tabloidów typu wp.pl, radiozet.pl, interia.pl, tvn24.pl (tak, tvn24 który jeszcze kilka lat temu trzymał poziom, dzisiaj jest tablioidem który potrafi wrzucić na głowną 10 newsów z życia gwiazd i rodziny królewskiej, a "jedynkę" czyli najważniejsze wydarzenie dnia na stronie często stanowią treści typu "NIE UWIERZYSZ CO ONI ZROBILI").
Robi to nie tylko regularnie, ale również masowo. Dzisiaj w ciągu kilku minut wrzucił na tag wojna (specjalnie daję bez hasha, żeby nie zaśmieać tagu) 3 pozbawione jakiejkolwiek wartości "informacje" z tablioidów. No niech mi ktoś powie, że to nie jest bot ^^
Hejto zmienia się w wykop, ten został już właściwie w całości przejęty przez tabloidy, hejto jeszcze się broni, ale zdecydowanie przegrywa ten bój.
#bekazhejto
d0210889-6adc-41c8-a071-812e483f1d1f
bekazhejto

@mrmydlo Moderacja treści jest potrzebna i nie należy jej mylić z cenzurą. Czym innym jest kasowanie treści z którymi ktoś się nie zgadza, a czym innym usuwanie nachalnego spamu. @GucciSlav działa metodycznie, kolejne logowanie i kolejna wrzutka bezwartościowych "informacji" z tabloidów.

Rozumiem, że dla hejto istotny jest ruch i tacy spamerzy ten ruch generują, ale tabloidyzacja tego portalu nie wyjdzie mu na dobre. Prędzej czy później osiągnie poziom wykopu gdzie 80% treści to linki do tabloidów przez co wielu użytkowników w ogóle nie wchodzi na główną i wykopalisko, siedzą jedynie na mikroblogu.

086f59fa-7735-49cc-8e89-144b26b8a0fc
GucciSlav

@bekazhejto HALO POLICJA, PROSZĘ PRZYJECHAĆ NA HEJTO, GOŚĆ WRZUCA TREŚCI Z WP I INTERII

bekazhejto

@GucciSlav Przyjęte, wyślemy Nissan Patrol.

Zaloguj się aby komentować