Zaloguj się aby komentować
w tamtym roku poprosiłem Cię o
W tym roku już nie chcę, lepiej daj mi kufelek
A pozostałym jebn...
https://rgfk.pl/zestaw-zakochanego-smoka-walentynkowy-kufel-i-kielich-stal-nierdzewna/63333.html
#walentynki #14luty

Zaloguj się aby komentować
"Dawno nie grałem w #rocketleague - pyknę sobie dzisiaj"
To było wczoraj. 31 gier później jest 3 w nocy XD
Stare uzależnienia szybko wracają cholera XD
#manacieopowiesci

Zaloguj się aby komentować
Niełatwe bo nieczęste.
14.02.2026 –
55 liter w 8 słowach
Zaloguj się aby komentować
takie se, kojarzy mi się z pewnym klubem sportowym
14.02.2026 – #diffle #diffleen
26 letters in 4 words
14.02.2026 – #diffle #diffleen
24 letters in 3 words 💚 10 💛 1 🤍 13 ❤️ 0
https://deykun.github.io/diffle-lang/en?r=QIpEjNtUGbm5CN10Cb11mL4kTLw92YuAjLzEjLx4CMx4SN00CdlVGbmhSI
Zaloguj się aby komentować
Stała się rzecz niesłychana. Greedtendo zwróciło mi kasę za grę kupioną w eshop. Nierozsądnie zrobiłem preorder na Dispatch na Switch 2, ale wydawca przyciął w c⁎⁎ja i ocenzurował gierkę. Na moje szczęście zapomniało im się o tym wspomnieć w opisie sklepowym. A że nie lubię gdy ktoś za mnie decyduje co mam oglądać to się zawziąłem na zwrot. No i cyk. Dziś potwierdzili. A Dispatch kupiłem na Steam i ograłem na Legionie. Wiem, że nikt nie pytał, ale taka pozytywna sytuacja w piątek 13.
#gry #nintendo #dispatch
@the_good_the_bad_the_ugly Jak przeszedłeś to możesz się podzielić wrażeniami na tagu gamesmeter
Zaloguj się aby komentować
#diablo2ressurected No dobra, diablo padł z ręki warlocka. W sensie pierwszy z 3 bo dopiero normal robię. Wbity 31 lvl. Pewnie spytacie "ej weathervax jak 31 lvl na normalu?" A ja wam odpowiem "żeby nie było nudy to gram na players 8" Postać zdecydowanie OP ale pewnie znerfia. Bardzo fajne animacje i ogólne odczucie postaci.
Zaloguj się aby komentować
Wracam do świata Diablo po +/- 12 latach nieobecności... Cieszę się jak małe dziecko!!!
#gry #pcmasterrace #diablo #diablo2

Zaloguj się aby komentować

Wygląda na to, że Sandfall Interactive i Kepler Interactive przesadzili z jakością jednego z gadżetów – albo służby graniczne kraju Iraku są nadgorliwe. Jeden z nabywców Monolith Set podzielił się swoją historią, która brzmi jak absurdalny skecz z kabaretu. Otóż zestaw został rozpakowany i służby...
Użytkownicy serwisu Epic Games Store mogą za darmo dodać do swoich bibliotek Nobody Wants to Die , polską detektywistyczną przygodówkę FPP utrzymaną w klimacie neo-noir, której akcja rozgrywa się w dystopijnym Nowym Jorku w XXIV w., w czasach gdy ludzkość osiągnęła nieśmiertelność dzięki transferowaniu się między ciałami.
Promocja obowiązuje do następnego czwartku, 19 lutego, do godz. 17:00.
#gry
#darmowegry
#gryzadarmo
#cebuladeals
#epicgames

Zaloguj się aby komentować
Podsumowując moje przygody z emulatorami na TV.
Lemuroid okazał się totalną klapą. Odinstalowałem.
Snes9x EX+ działał bez problemu, ale to tylko jedna platforma. Na dodatek można go mieć w inny sposób o czym niżej. Odinstalowałem.
RetroArch sprawiał na starcie lekkie problemy. Raz, że musi być instalowany z APK, a dwa, że nie miał na starcie ustawionej konfiguracji dla mojego pada Logitech F710. No i jak się okazało, nie miał ustawionego skrótu wywołującego "on screen menu". Po ogarnięciu powyższych śmiga jak złoto. Zainstalowałem rdzeń nestopia dla NES oraz Snes9x, o którym wcześniej wspominałem jak oddzielnym programie, dla SNES. Zmieniłem jeszcze parę mniejszych ustawień i tak to zostanie.
Co do miejsca na TV, to RetroArch niestety swoje waży, a system trzymał jeszcze dwie instalki po prawie 200MB. Suma sumarum udało się zredukować trochę zajęte miejsce. Muszę też chyba znaleźć jakiś lżejszy menadżer plików bo 400MB to przeginka.
W każdym razie tak to póki co zostawiam bo działa
Edit: dwa pady również śmigają bez problemu
#retrogaming #retrogry #staregry





Zaloguj się aby komentować
Dziś krótko, bo nie było czasu na więcej. Udało się bez problemów zrobić upgrade, nowa skrzynka bardzo wygodna, a w reszcie zasadniczo żadnej różnicy. Póki co. Choć dziwne było, że jak u samego Diablo w domu aktywowałem wszystkie pieczęcie to nie było reakcji jak wcześniej, to jest wstrząsu ekranu i Diablo gadającego, że nawet śmierć nie ochroni przed nim. Po prostu się pojawił i tyle. Raczej nie było to celowe, bo klimat tak zerowy.
Teraz zmiana. Po tygodniu grania czarodziejką czas na coś nowego. Chyba teraz wezme Barbarzyńcę Cohena , by mieć tak na zmianę castera i wojownika. Potem Nekro, potem Amazonka, a na koniec Druid i Warlock (jakkolwiek to przetłumaczyli).
W związku że dochodzi dodatkowa postać, zwiększam sobie limit czasu o odpowiednio 15h. Czyli jest 120h. Pełne 5 dób.
Akt IV/Czarodziejka: 35m
Statystyki:
Ukończone akty: 12/120
Czas łącznie: 10:07h
Postaci:
Zabójczyni Hasa - poziom 24 (akt 5/normal)
Paladyn Pophal - poziom 24 (akt 5/normal)
Czarodziejka Hejtmiona - poziom 24 (akt 5/normal)
#diablo2 #diabloh


Zaloguj się aby komentować
Taaa...
13.02.2026 – #diffle #diffleen #grywebowe
34 letters in 4 words
Zaloguj się aby komentować
Dobre, ale złośliwe, bo uzywa mniej znanej firmy tego słowa.
13.02.2026 –
37 liter w 4 słowach
Zaloguj się aby komentować
God of War Sons of Sparta z dubbingiem
Już dostępne na Paystation
https://m.youtube.com/watch?v=eFhOo6NTt70&t=78s&pp=2AFOkAIB
#playstation #playstation5
Zaloguj się aby komentować
Jeszcze nawiązując do Lemuroida to oczywiście go wywaliłem - nie było żadnych ustawień odświeżania do wyboru.
Zainstalowałem z APK Retro Archa. Ogólnie działa, da się grać, ale.. Coś mu nie pasuje w moim padzie i pokazuje komunikat z trzeciego zdjęcia. Nie da się przez to wyjść normalnie z gry. Póki co nie rozwiązałem tego problemu, a nie jestem jedyny.
Z tym, że całość to trochę sztuka dla sztuki, bo mój telewizor ma tylko 8GB pamięci wewnętrznej, która się właśnie kończy (a i tak trochę posprzątałem). Mógłbym mu podpiąć zewnętrzny dysk, ale wtedy tracę jeden port USB i mogę używać tylko jednego pada. Niby mogę hub USB podpiąć, ale już k⁎⁎wa bez przesady. Trzeba dorwać jakiegoś fajnego Thin Clienta i zrobić to po bożemu.
No ale przynajmniej gry się emulują we właściwym tempie. I można grać w Mario Lost Levels, bo niestety KrzysioCart tego nie obsluguje
#retrogaming #retrogry




Zaloguj się aby komentować
Zapłacić 110zł za tą marną wersję Necro 2.0 i kilka QoL , które w normalnej grze byłby dodane po prostu za darmo i dodane w którymś paczu, to trzeba nie mieć mózgu.
Jakoś jak dodawali do skilli synergie w 2003 roku oraz ubery to nikt nie myślał o braniu za to kasy. Po prostu weszło to w wersji 1.10, a ubery wcześniej.
Jeszcze się znajdą tacy co drugi raz kupią D2R na Steamie tylko po to żeby mieć licznik godzin i achievmenty. Kottick to zawsze miał łeb do interesów i koszenia frajerów.
#gry #diablo #diablo2 #diablo2resurrected

Zaloguj się aby komentować
No, to była ciężka bitka. Fanatyczny opór, przeciwnikami mroczne krasnoludy i barbarzyńcy. Obie strony mnie kąsały jednocześnie, przez co nie nadążałem produkcją jednostek, miałem mało surowców, bo moja mała armia szturmowa była potrzebna do obrony i nie było kiedy przejmować kopalni. Golemy krasnoludów, jako podstawowa jednostka są znacznie silniejsi niż moi ludzcy pikinierzy, więc musiałem przetrwać, byle do produkcji magów. Będąc w czarnej d⁎⁎ie z niedoborem surowców, barbarzyńcy stworzyli tytana i wesoło ruszyli na atak, który ledwo odparłem, a niedługo potem mroczne krasnoludy stworzyły swojego tytana xD tu miałem farta, bo poszli z atakiem na barbarzyńców, więc w tym czasie zebrałem większość magów, których narobiłem i poszedłem im popsuć bazę, a przede wszystkim rozdupcyć piec piątego stopnia, żeby ograniczyć ich możliwości produkcyjne. W międzyczasie zauważyłem, że krasnoludzki tytan jest mocno skaleczony, więc ekipa dywersyjna ruszyła go wykończyć. Udało się. Obie strony były już na tyle osłabione, że wykończenie ich było formalnością.
#warlordsbattlecry

Zaloguj się aby komentować
29 + 1 = 30
Tytuł: Heavy Rain
Developer: Quantic Dream
Wydawca: Quantic Dream
Rok wydania: 2010
Gatunek: Przygodówka
Użyta platforma: PC
Czas do ukończenia: ukończona, 10h licznik steama ale wiele razy odchodziłem od kompa, wiec realnie pewnie 7-8h
Ocena: 5.5/10
Meh rozwiązanie historii, po zachwytach w internecie spodziewałem się przynajmniej czegoś na poziomie Detroit, a zdecydowanie zostałem zawiedziony.
W moim przypadku uwaga spoilery:
Shelby był origami i u mnie zginął na dźwigu. Ethan zaczął nowe życie z Shaunem. Madison napisała książkę, a Jayden mi umarł nawet nie zauważyłem kiedy, ostatni raz go widziałem podczas walki z murzynem na wysypisku, Blake wziął jego okulary a ten mu się Ukazał w Arze xD
O ile początkowo Ethan mnie irytował to w sumie tylko jego historia miała sens.
#gamesmeter #gry

@kruzd Dobra dobra, wszyscy cisną, ale warto wziąć pod uwagę datę premiery. Nie było wcześniej czegoś podobnego. Pamiętam za dzieciaka na PS3 zdaje się, graficznie było to coś nieosiągalnego. Wtedy historia i forma mnie wciągnęła. Nikt chyba nie ukrywał też, że to gra-film. Raczej interaktywna opowieść.
@Dildorsz ja byłem przygotowany na typ gameplayu bo ograłem wcześniej Detroit na początku 2025 roku.
Nawet jakbym zagrał w to w okolicach premiery to po prostu fabuła i bohaterowie są meh.
Wcześniej był Farenheit, a potem każdy Telltale to ten sam koncept. To z ogranych przeze mnie symulatorów chodzenia i oglądania Heavy Rain narazie wypadło najgorzej.
@Dildorsz Nie było wcześniej czegoś podobnego
A Fahrenheit nie był przypadkiem podobny? to samo studio, ta sama reklama, że interaktywny film, a premiera 2005.
Ogólnie to nie oszukujmy się - tego typu gra powinna się bronić historia po latach, a historia ta jest mocno srednia. Wiele niedociągnięć i zwrotów akcji z dupy. I do dziś nie wiem, o co chodziło z blackoutami Ethana
Zaloguj się aby komentować
Przyszedł dziś kartridż ostateczny
Kompatybilny z ponad 82% oficjalnych gier NES (oraz wieloma innymi grami domowymi, hackami i tłumaczeniami) - obsługiwane mappery:
0 NROM
1 MMC1
2 UNROM
3 CNROM
4 MMC3
7 ANROM
15 Funkcja Contra (wielokartowy Contra 168 w 1 / Contra 100 w 1)
30 UNROM-512 (gry nesmaker)
71 Camerica Gry Codemasters
232 Camerica Quattro
Wrzuca się romy na kartę i śmiga
#staregry #retrogaming





Zaloguj się aby komentować