Jest sens brać Multisport przy takiej cenie? Kolega chce mi załatwić, byśmy sobie chodzili na basen czy inne rzeczy. Sam nie wiem bo za karnet na siłownię płacę 100zł a obecnie nie potrzebuję niczego więcej. #silownia #sport #pytanie


Jest sens brać Multisport przy takiej cenie? Kolega chce mi załatwić, byśmy sobie chodzili na basen czy inne rzeczy. Sam nie wiem bo za karnet na siłownię płacę 100zł a obecnie nie potrzebuję niczego więcej. #silownia #sport #pytanie


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
jestem nie przystosowany do życia w społeczenstwie...... moi rodzice polegli kleske, bo wychowali mnie ze nie moge sobie poradzic w doroslym zyciu, az dziw ze nie zapisali mnie do jakiegos psychatry, psychologi itp... moje rodzenstwo jest normalne a ja co? mam wade wymowy, niski wzrost, nie mialem i nie mam wielu znajomych przyjaciol, nigdy nie mialem kobiety, nigdy nie uprawialem seksu a i tak jakis normik powie idz na terapie w wieku 32 lat to Ci pomoze....albo idz na silownie to poznasz tam ludzi... a powiem wam ze z 10 lat temu bylem na kilku silowniach i na kazdej mnie wysmiewali, wiec stwierdzam ze ludzie z silowni sa toksyczni #przegryw #silownia #rozwojosobisty #przemyslenia
mialem takiego kolege jak ty - niski, gruby, bez dziewczyny.... Ale problem byl w nim akurat(raczej w jego mysleniu). On to lubil sobie jakiegos dropsa lyknac, pozniej wyzywal bagiety przy kontroli, jezdzil po pijaku, kumpli tez wyzywal od choojkow.
Zaczynalismy go jako paczka unikac, ale jego zdaniem, to my bylismy problemem a nie on.
Zaloguj się aby komentować
#podroze #zdrowie #silownia to zdjęcie uświadomiło mi, że najwyższy czas się przełamać i iść na siłownię xD xD

@HolQ to ja klasycznie do siłowni polecę wizytę u Fizjo i jakiegoś sensownego trenera (najlepiej trenera który jest fizjoterapeutą).
Warto nabyć trochę wiedzy o poprawnym wykonywaniu ćwiczeń oraz warto się dowiedzieć o swoich ograniczeniach (zwłaszcza jak masz siedzącą pracę) i jak je naprawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować
Jest coraz lepiej.
#silownia #postepy #sport #meskiezdrowie

Zaloguj się aby komentować
Jak zrobić udaną redukcję:
bądź naturalnie w miarę docięty
zacznij od 12-13% BF
nie miej apetytu, żeby nie ciągnęło cię na cheat-meale
I po 3 miesiącach forma petarda xD
Ale na serio, to jest taki fajny mały kanał. Jeśli komuś nie przeszkadza francuski akcent, to można obczaić. Przynajmniej gość nie jest tak pretensjonalny jak Natural Hypertrophy
https://youtu.be/UrMfD_5e8_I?si=a5FRWf95tlHxs1GT
#silownia #hejtokoksy #dieta
Zaloguj się aby komentować
@Dudleus Nie wiem jak to jest z czapkami z daszkiem ale w kapeluszach jest zasada że kapelusz nosi się "out" a zdejmuje "in" ale mniejsza o to, tak naprawdę chciałem spytać co przy tym zdjęciu robi tag # moda nawet nie męska bo do tej to masz hektar ale jakakolwiek?
Moda zaczyna się gdy zestaw założonych na siebie szmat tworzy jakąś całość, bez tego to po prostu ubranie.
Gx
Zaloguj się aby komentować
Fajnie, że w Polsce popularne są te zewnętrzne siłownie, niestety używają je obecnie albo emeryci (widziałem raz i to w Kruszwicy), albo dzieci jako atrakcja- jednak totalnie niedopasowana do ich wzrostu. To już lepsze są wszelkiego rodzaju drabinki do podciągania, dipów, pompek.
Trafiłem w Norwegii na zewnętrzną siłownię z prawdziwego zdarzenia- regulowane ciężary, wyciskanie na nogi, na klatkę skośnie, przysiady, wyciskanie na barki, drążek do podciągania, dipów, maszyna do przysiadów... No dosłownie prawie wszystko oprócz ławki płaskiej do wyciskania, ale z własnymi hantlami byłoby wszystko.
Coś takiego powinno powstać na polskich osiedlach- no po prostu bomba i wygląda na niezniszczalne.
#hejtokoksy #silownia #cwiczenia #odchudzanie #chudnijzhejto #norwegia


Siłownia opisana przez Ciebie ma sens, sam za granicą widziałem takie siłownie na świeżym powietrzu, które są oblegane przez młodych, wysportowanych ludzi. Ale w Polsce tak się nie da, bo miasto zapłacić musi, aby zarobić ktoś mógł.
Mam w mieście taką siłownię na świeżym powietrzu i uważam, że to jest jakiś niezbyt urodziwy projekt artystyczny, bo funkcjonalnie jest do kitu. Dla młodych i silnych nie ma to żadnego sensu, bo wszystkie maszyny są bez oporu/obciążenia, a dla starych jest niemożliwym wgramolenie się na te maszyny, bo nawet dla mnie było to niezbyt komfortowe.
O ergonomii nawet nie wspomnę XD
Z takich "sprzętów" do ćwiczeń, to sens mają na pewno drążek i poręcze do dipów - ale oczywiście ich u mnie nie ma, bo są zbyt proste i nikt by na nich nie zarobił. A tak to mamy np. rowerek z zupełnie płaskim metalowym siodełkiem, bez możliwości regulacji wysokości z zerowym oporem - od razu wygląda na bardziej skomplikowany, a przede wszystkim drogi sprzęt, który wytrzyma lata, bo nikt nie będzie go używał - sukces.
Mi tam wystarczyłby zwykły drążek na którym można się podciągnąć - w bani mi sie nie mieści że projektując te osiedlowe siłki nikt nie pomyślał o drążku na którym można swobodny zwis zrobić bez podciągania nóg czy ciągania twarzą po szczebelkach.
Drążek + pierścienie gimnastyczne i cały trening sobie możesz zrobić.
Zaloguj się aby komentować
Hej, potrzebuję Waszej pomocy, bo od dłuższego czasu zmagam się z brakiem partnera do wspólnych treningów na siłowni.
Rodzina niestety nie pomaga, bo jedyne, co słyszę, to: „weź się za siebie”, co, jak pewnie wiecie, nie jest zbyt motywujące. Wiem, jak ważne są regularne treningi, ale bez wsparcia drugiej osoby mam ogromny problem z regularnością.
Poza siłownią marzy mi się też granie dla zabawy w piłkę nożną czy koszykówkę, ale nawet w tych sportach ciężko znaleźć odpowiednią ekipę. Macie jakieś rady, gdzie mogę znaleźć osoby chętne do wspólnych ćwiczeń? Może znacie jakieś grupy na Facebooku czy inne miejsca, gdzie można kogoś spotkać? Do tej pory trafiałem na ludzi, którzy po jednym treningu znikali, albo szukali czegoś więcej niż wspólne ćwiczenia...
Jeśli znajdę kogoś, z kim mógłbym trenować, chciałbym nawet założyć wspólne social media, gdzie moglibyśmy publikować nasze postępy. Może to jeszcze bardziej zmotywuje nas oboje i pomoże utrzymać systematyczność.
Będę wdzięczny za wszelką pomoc i rady! Trzymajcie za mnie kciuki! #hejtokoksy #motywacja #silownia #hejtoefekt #zywiec #bielskobiala
Odnoszę wrażenie, że Ty szukasz po prostu kogoś, kto raz na parę tygodni pochwali Cię za postępy i w ten sposób zmotywuje do dalszego trenowania. Ale nie warto polegać na takiej zewnętrznej motywacji stawiając sobie cele sylwetkowe, związane z utratą wagi i trenowaniem.
Ogarnij sobie zeszyt i zapisuj postępy w ciężarach. Kup najtańszy krokomierz i dokładaj powoli dystansów i czasu na cardio. Jak cyferki będę szły w górę, to będziesz widział, że jest postęp i warto kontynuować.
Wspomniane wyżej tagi z liczeniem pompek, spacerów i inne, gdzie można raportować treningi mogą Ci też sporo pomóc. Ale pamiętaj, że Hejto to portal dla starych ludzi. Za starzy jesteśmy na pojękiwanie "nie mam pomysłu na spacer". Trochę odpowiedzialności musisz za siebie wziąć sam. Powodzenia.
Zaloguj się aby komentować
#silownia #hejtokoksy #zwolnijkopytka
Hehe #heheszki


Zaloguj się aby komentować
Zajrzałem na media, mojej siłowni i patrzę, że kolejny szczypior jest trenerem. Po jednym gościu po prostu widać, że ma mięśnie, chociaż też nie za wysoki jest, reszta jest szczupła a jeden to sama skóra i kości.Każdy ma specjalizację poprawa sylwetki. Mnie się trenerzy kojarzył, że to duży chłop z doświadczeniem, chociaż najważniejsze dla trenerów są wyniki podopiecznych. #silownia

Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
#heheszki #woda #silownia #codziennepiciu #kontrolanawodnienia

Zaloguj się aby komentować
Byłem dzisiaj o 10 na siłowni, było mnóstwo młodzieży, zamiast iść do szkoły to na siłownię... Pod koniec mojego treningu to jeszcze przychodzili do szatni w koszulah i się przebierali. Nie wiem co się stało, ale dorosłych też było dużo więcej niż zazwyczaj, mam nadzieję, że trend się nie utrzyma. #silownia
Zaloguj się aby komentować
Dziś gościłem na siłce po raz ostatni przed dwutygodniową przerwą.
Jeżeli chodzi o płaską jestem zadowolony:
110kg x1
100 x3
90 x7
85 x7
Później był jeszcze skos górny, rozpiętki i biceps.
Moja marzenie czyli 130kg na płaskiej do końca roku zdaje się być nierealne, ale plan minimum (120) jest w zasięgu. Właściwie celuję w coś pośrodku.
Następny raport pod koniec grudnia.
PS. Przepraszam, że w Hydeparku, ale Hejto nie daje możliwości zmiany po wysłaniu posta.
#silownia
Zaloguj się aby komentować
Po treningu koniecznie trzeba uzupełnić węgle. #silownia #hejtokoksy

Zaloguj się aby komentować
Gdzie warto kupić: ściągacze na łydki, paski do ciągów, usztywniacz na nadgarstki, matę do akurpesury? Patrzyłem i w sumie wszystko na dechatlonie jest. Najbardziej bym chciał wszystko w jednym miejscu by przyszła jedna większa paczka, chociaż tak najbardziej to na ściągaczach mi zależy, bo nie lubię jak łydki mam zdarte i krew mi leci, reszta to dodatki na przyszłość bardziej. Mata po prostu przyjemna rzecz, raz u kolegi jej spróbowałem. #silownia #hejtokoksy
Zaloguj się aby komentować
Dostałem voucher, do sklepiku z siłowni za 100zł, tylko nie mam pojęcia na co go wydać. Czasu jeszcze sporo, ale tak patrzę, że niczego mi nie potrzeba. Białka i kreatyny mam dużo jeszcze bo kupuje je na zapas, z witamin to magnez i D3 biorę, ale jeszcze trochę jest i nie widziałem czy mają. Przed treningówek nie biorę bo nie potrzebuję. Może magnezie chociaż też nie biorę na tyle dużych ciężarów, że trzeba.
#silownia

Zaloguj się aby komentować
#hejtokoksy #silownia #mniesmieszy #heheszki #
No dobra, który to z tutejszych zawodników nie był do końca zadowolony z zakupu, hm?

Zaloguj się aby komentować
Dziękuję za otrzymane głosy.
Nadaję z #silownia więc do takiej tematyki rymujemy.
duży-wróży-boli-roli
Powodzenia!
#zafirewallem #naczteryrymy #poezja #tworczoscwlasna
Zaloguj się aby komentować