Kojarzycie zapewne te książki "wielka księga czegoś tam siostry Anastazji"
Była taka przeróbka w stylu "wielka księga koksu i dopingu, jak robic masę wg Siostry anazstazji"
Ma ktoś pod ręką bo za wuja nie mogę wygoglać
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Olimp nutrition whey protein complex, smak truskawkowy.
Rozpuszcza się bardzo elegancko, jest dosyć mocno słodkie, mleczne, ale wiadomo to serwatka. Spożywałem już kilka razy, i mam wrażenie, że zawsze jeden łyk będzie słony, jakby grudki soli były. Gdybym bym zamożny to mógłbym kupować tak to trzeba zostać przy typie z bloku. Miarka jest gruba i twarda, inne jakie widziałem to był po prostu kawałek plastiku a tutaj porządniej wykonane.
Jest to suplement i należy go stosować, jako uzupełnienie diety a nie zamiennik.
#hejtokoksy #silownia

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj smierdakow podesłał mi fragment z sitcomu, i najbardziej zaciekawiło mnie, że tam na recepcji na siłowni był chłopak. Ja nigdy, ani żaden mój kolega nie widział chłopaka na recepcji tylko młode dziewczyny tak do 25 lat co najwyżej. Ciekawi mnie czy u was też tak jest. #silownia #ankieta
Zaloguj się aby komentować
Byłem zrezygnować z karnetu na siłowni, bo kolega mi załatwi Multisporta od listopada bo wtedy karnet mi się skończy. Niestety trzeba było podać powodów rezygnacji, a ja nie myślę i jestem szczery więc powiedziałem, że Multisporta bede mieć, a mogłem powiedzieć, że nie chce mi się ćwiczyć. Albo " c⁎⁎j cię to obchodzi, ale pytać się możesz". #gownowpis #silownia
Zaloguj się aby komentować
Czy mi sie wydaje czy czarnych lepiej trzymaja sie wlosy przy wspomaganiu?
#mikrokoksy #silownia #testosteron
Zaloguj się aby komentować
Kurfa, zwierzeta na silowni, spod prysznica wychodza i wszedzie mokro ja jebe
#silownia
Zaloguj się aby komentować
Czy protrakcja przy dipach jest ok? Zarowno depresja jak i retrakcja powoduja u mnie kontuzje klatki(bol nad mostkiem)
#mikrokoksy #silownia #kalistenika #streetworkout
Zaloguj się aby komentować
Byłem z kolegą na siłowni, bo chciał iść ze mną i poszliśmy wieczorem. Było nawet słabo bo mała jest ta, na którą on chodzi. 1 brama, 2 racki, jedna prosta ławka, szurarka też jedna sztuka i ledwo suszyła.
Robiłem na zmianę z 2 chłopakami. Jeden mówił, by nie czekać na niego bo na siłownię chodzi też pogadać z ludźmi, faktycznie miał tam grupkę i go kojarzyli. Ja tego nie mogę zrozumieć, raz na jakiś czas z kolegą mogę iść, jednak zazwyczaj wolę sam, zrobić swoje i iść do domu, co najwyżej przywitać się z kimś i zamienić parę zdań.
W ogle ten typek co chodzi pogadać, to był przed nami, i jak skończyliśmy to jeszcze siedział. A mi trening zajął dłużej niż normalnie bo zazwyczaj z 1.5h.
#gownowpis #silownia
@Dudleus też wolę jak nie ma prawie nikogo i też wolę ćwiczyć sam. Nie za bardzo rozumiem takie socjalizowanie się.
Tak samo wolę jeździć sam rowerem, żadne ustawki mnie nie rajcują. Wysiłek fizyczny to jedna z najbardziej intymnych rzeczy dla mnie pod względem umysłowym- jestem wtedy sam ze sobą i swoimi myślami.
Zaraz za tym jest sranie, którego też nie mógłbym robić społecznie/grupowo jak to na wschodzie Europy i w dzikiej Azji mają w zwyczaju
Zaloguj się aby komentować
Podciąganie +17,5kg. Widać wyraźnie różnice między pierwszym a ostatnim.
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#mirkokoksy #hejtokoksy #silownia #gymbro #przyjaznie #sondaz #spotted #gownowpis #pytaniedoeksperta
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
PR w przysiadzie - 130kg. Do końca roku raczej nie planuję poprawiać.
#hejtokoksy #silownia
Zaloguj się aby komentować
Wymuszona miesięczna przerwa skończy się w następnym tygodniu, nie mogę się doczekać 🥹
#silownia #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Hej wszystkim. Pytanie na szybko. Krótka insa do hGh. Czy dobrze myślę, że tak będzie najsensowniej, czy może coś zmienić? Typowy dzień:
4:00 hGh 5 iu + insa 10 iu
4:20 Posiłek 100g ww, 60g b, 7-10g t
4:45 - 6:45 trening siłowy
7:00 posiłek potreningowy (zależy od dnia i snacka później, ale około 60g ww 80g białka coś tłuszczy)
10:00 snack - 50-75 b, 30-45 ww
13:00 lunch + 6-10 iu insy (zależy ile ww)
18:00 obiadokolacja + insa 10-12 wg podaży ww.
#silownia #hejtokoksy
@Mynameis60 hejto to zdecydowanie nie jest miejsce, w którym znajdziesz odpowiedź na to pytanie - zbyt mało aktywnych użytkowników na tym tagu, a w ogóle nie wielu jest ludzi w Polsce, którzy odpowiedzą Ci na to pytanie za darmo, z sensem, na bazie wiedzy i doświadczenia
Tutaj w ogóle mało jest ludzi na środkach, a jak są, to raczej na skromnych zestawach
Zaloguj się aby komentować
Jak myślicie, kreatyna 4 lata po terminie ważności będzie ok? Smakuje normalnie (o ile można w ogóle mówić, że kreatyna smakuje). Znalazłem jakąś prawie pełna puszkę, i trochę szkoda wywalić. Była dobrze zamknięta, i się nawet nie zbryliła.
#hejtokoksy #silownia
@PlastikowySmith Doczytałem właśnie trochę, i wygląda na to, że kreatyna jest bardzo stabilna.
For example, a review of studies found that creatine monohydrate powder only showed noticeable signs of breakdown after nearly 4 years — even when stored at a high temperature of 140°F (60°C)
Pewnie będzie mniej skuteczna, ale biorąc pod uwagę, że była dobrze przechowywana, spadek skuteczności raczej nie będzie wielki. Tak czy siak - biorę od 3 dni, i jest ok.
Zaloguj się aby komentować
Obudziłem się przed 7 plan na dziś jest taki że wracam do tej rozpiski bo coś progresji nie ma.
#silownia

Zaloguj się aby komentować
Jest sens brać Multisport przy takiej cenie? Kolega chce mi załatwić, byśmy sobie chodzili na basen czy inne rzeczy. Sam nie wiem bo za karnet na siłownię płacę 100zł a obecnie nie potrzebuję niczego więcej. #silownia #sport #pytanie


Zaloguj się aby komentować