#gif #seriale #nostalgia #suseuspamuje
Kurła kiedyś to się oglądało Xene i Herkulesa, i w ogóle to fajne małpie figle robiła Xena, a i dyskiem lubiła rzucać w gardła przeciwników i miała fajną koleżankę.

#gif #seriale #nostalgia #suseuspamuje
Kurła kiedyś to się oglądało Xene i Herkulesa, i w ogóle to fajne małpie figle robiła Xena, a i dyskiem lubiła rzucać w gardła przeciwników i miała fajną koleżankę.

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj wrzuciłem dla was przygotowany przeze mnie album gier. Było trochę głosów że link do pobrania jest felerny, więc na prośbę wrzucam go jeszcze raz na stronę wetransfer. Przyznam, że skorzystałem z tej strony megawrzuta ze względu na licznik pobrań. Cieszy mnie fakt że album został pobrany 400 razy!
@xepo
Mam nadzieję że paru osobom poprawił się humor gdy znaleźli dawno zaginioną grę z dzieciństwa.
Kto nie skorzystał wczoraj, to zapraszam do pobrania i ewentualnego dalszego rozpowszechniania.
megawrzuta.pl/el9n5wdf (stary link ale ważny przez 90 dni)
#grykomputerowe #gry #nostalgia #staregry

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale mnie #nostalgia złapała jak zobaczyłem wpis @Shagwest : https://www.hejto.pl/wpis/wlasnie-rzucil-mi-sie-w-oczy-komentarz-rudolf-o-tym-ze-coraz-ciezej-znalezc-star
Od razu wyleciałem do roku 1998 kiedy na gwiazdkę rodzice mi i mojemu rodzeństwu kupili pierwszego kompa, brat dostał od chrzestnego Settlers III na CiDi, zaraz potem był styczeń i pierwszy numer CdAction z Larą Croft na okładce, a chyba 3 miesiące później w kwietniu pierwsza 10tka (jeśli dobrze pamiętam) zdobyta przez Heroes 3.
#gry #staregry


Zaloguj się aby komentować
Jakiś czas temu przygotowałem album z zestawieniem najważniejszych dla mnie gier komputerowych dla lat 1994-2024. Jest to cały okres mojego życia, więc zebranie tych tytułów, wraz z paroma screenami i krótkimi opisami, było dla mnie jak porządkowanie wspomnień. Przygotowałem go głównie z myślą o dzieciach, byśmy jak trochę podrosną, mogli pooglądać w co tam stary ojciec grał w ich wieku.
Wrzucam go też tu z chęci podzielenia się tymi wspomnieniami. Może też odnajdziecie tu ulubione gry z dzieciństwa.
Zapraszam do pobrania z poniższego źródła pliku pdf i dowolnego rozpowszechniania. Mała uwaga: lista jest tak subiektywna jak tylko się dało więc oburzanie się nią nie ma sensu
megawrzuta.pl/el9n5wdf
#grykomputerowe #gry #nostalgia #staregry

Zaloguj się aby komentować
Wczoraj wspominałem o występie Lecha Kaczyńskiego w Chwili Prawdy na antenie TVN, a dziś odkryłem, że w maju 2003 roku w tym programie pojawili się wówczas trzyletni bracia Adam i Jakub Zdrójkowscy z rodzicami. Niestety ich matce poszło znacznie gorzej niż byłemu Prezydentowi Warszawy.
#ciekawostki #nostalgia #tvn #celebryci



Zaloguj się aby komentować
Pamiętam że jako dzieciak 10-16 lat z biednej rodziny mega sie jarałem że zamiast najtańszych butów z targu za 50 zł czasami uzbierałem na te lepsze za 70-80zl firmy hkr. Nie miałem nawet prawa pomarzyć o najkach czy innych pumach. Teraz gdy mógłbym sobie kupić buty w sumie jakie chce to i tak nosze za max 200 zł. A pierwsze ccc w moim mieście otworzyli 15 lat później.
#buty #moda #przemyslenia #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Jeśli myślisz, że widziałeś już wszystko to patrz jak Lech Kaczyński mizia kota i psa w swoim domu, gdy z rodziną gości ekipę #tvn przygotowując się do udziału w telewizyjnym show prowadzonym przez starego Chajzera, aby wygrać 50 koła na Fundację TVN. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Panie Prezydencie, to jest Pańska Chwila Prawdy.
Kwiecień 2004
#polityka (?)
Bardziej #ciekawostki i #nostalgia niż #heheszki czy #humorobrazkowy




Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe jak wielu kojarzy tę grę
Powiem szczerze, że wystarczy wpisać tytuł oraz dopisek "game download", a w pierwszym linku macie możliwość "wypożyczenia" tego tytułu. P
PS Zaskakujące jest to, iż naprawdę przyjemnie się w to gra, choć będziecie musieli się pobawić z rozdziałką, aby cały hud był widoczny.
#retrogaming #gry #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
2 w nocy to idealny czas na nostalgicznego tripa w przeszłość. Ubrany w niebieską koszulę z palmami pędzisz przez Vice City żółtą Cheetah, a w tle leci Flash FM , którego nie rozumiesz, bo angielski znasz tylko z widzenia. Po latach trochę skisłem z tych reklam w radiu. XD
#grykomputerowe #nostalgia #retro #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
7 rano
Sobota
Ulubione płatki śniadaniowe już zalane mlekiem
Odpalamy satelitę i lecimy z bajkami zanim ojciec poinformuję jakie misje na dziś przygotował
https://youtu.be/i7EwNpf44Sc?si=2UOQFO3PCp2Wy-4E
#animacje #bajki #sobota #nostalgią
Zaloguj się aby komentować
Dziś ważne święto. Z tej okazji życzę wszystkim dużo uśmiechu i beztroski.
#kartkazkalendarza #nostalgia #bajki

Zaloguj się aby komentować
Co?
Gówno
Drogą szło
Zawinęło się w papierek
I udawało cukierek
A ty je zjadłeś
Pamiętacie?
#nostalgia
Zaloguj się aby komentować
https://www.youtube.com/watch?v=zF3Qx2lxmII najlepszy skład Kata i legendarne utwory... to se ne vrati #metal #nostalgia #muzyka
Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Dobra stary... @Klamra zajebałeś... Teraz już słucham 5 raz tego klasyka .. Odpaliłem Boomerskość ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#gothic #nostalgia #gry #muzyka
Zaloguj się aby komentować