Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Need for Speed – seria komputerowych gier wyścigowych wydawana przez Electronic Arts na konsole i komputery osobiste.
Wybrałem 4 gry (1998-2005), które najbardziej mi przypadły do gustu, ale oczywiście wszystkich było dużo więcej: click
Którą najbardziej wspominacie? Która się najbardziej podobała? Może jakiejś nie dałem w ankiecie a powinna być zamiast jednej z wybranych opcji?
#gry #nostalgia #wyscigi #samochody
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
Pojechałbym sobie teraz na wieś, lato, ten syk świerszczy, pogaworzył sobie z kowalem, napił się winiacza marki Potion od lokalsów, ewentualnie denaturat od wiedźmy, a potem poszedł się troszeczkę ponapierdalać, ehh jak za starych dobrych czasów
#nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wiem,ze wiekszosc hejtowiczow nie oglada tv( w sumie nie dziwne,bo same powtorki i reklamy) tak ja klikajac natrafilem w tvp sport na program tvp retro- transmitowali mecze Chicago z mistrzowskiego sezonu 1996 i taka mnie zlapala #nostalgia i drobna refleksja nad kondycja koszykowki jako sportu-owszem,aktualni zawodnicy sa niebo lepiej wyszkoleni technicznie,mecze sa szybsze i momentami bardzo efektowne,ale...
Moim zdaniem to wlasnie tamta koszykowke ogladalo sie zdecydowanie lepiej- nie umiem tego opisac slowami,ale oglada sie to fenomenalnie.
A MJ? Co tu duzo mowic,to jak on sie poruszal na boisku zarowno z przodu i z tylu,wizja gry- tego nie da sie opisac slowami,poezja,magia. A sam zespol Bulls tamtego sezonu to chyba najlepsza druzyna w historii.
Gdyby kogos interesowalo to program jest dostepny online:
#nba #koszykowka #ankieta

Zaloguj się aby komentować
"a moje hobby to wypas owiec" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nostalgia #czerstwyhumor
Zaloguj się aby komentować

Do Tibii trafi Mnich, czyli wojownik łączący w sobie style mieszanych sztuk walki z mistycznymi zdolnościami, potrafiącymi pokonywać przeciwników, jak i wspierać sojuszników. Wydawało się, że gra nigdy nie doczeka się nowego Vocation (klasy postaci), która pasowałaby do pozostałych bohaterów i...
To uczucie, gdy wymieniasz monitor raz na 10 lat
Jak to mówią, once oled, you never get z powrotem.
#gry #komputery #gothic #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
W latach 1998-2000 pojawiło się sporo fajnych gier #rts
Ciężko będzie wymienić wszystkie, ale wstępnie przebrałem gry w które wtedy grałem i zebrałem je w poniższą listę.
Która waszym zdaniem była najlepsza?
1. Age of Empires II (1999)
2. Starcraft (1998)
3. Red Alert 2 (2000)
4. Homeworld (1999)
5. Majesty (2000)
Niestety nie ma możliwości dodania większej ilości głosów w ankiecie, więc nie ma opcji sprawdzam wyniki/op to pedał
#gry #nostalgia
#ankieta

Zaloguj się aby komentować
jesteś u babci na działce na wakacjach
#fotografia #nostalgia





Moja babka mieszkała w domku kolejowym przy torach, taki z czerwonej cegły na końcu paro kilometrowej drogi. Za torami od razu las. Jak się podchodziło od razu podniegał do zdezelowanego płotu mój pies Maks, którego musieliśmy tam zawieźć aby ojciec go nie zabił. Przy domku były betonowe schody, na których się siedziało i piło herbatkę grzejąc się na słonku. Po prawej znajdował się drewniany wychodek, którego się bałam jak potwora spod łóżka, ale czasem nie było wyjścia, musiałam się tam udać.
Babcia była emocjonalnie zimna, a brat mojej momy, który tam mieszkał był przepalonym do cna alkoholikiem, ale nadal na swój sposób lubiłam tam jeździć.
Zaloguj się aby komentować
Kurde, nie spodziewałem się, ze Bloober dowiezie ten remake Silent Hill 2. Próbowałem grać w kilka ich poprzednich gier i były gorzej niż słabe. A tu kurde niespodzianka, gra jest świetna. Klimat gęsty, mgła jeszcze gęstsza, oprawa bardzo dobra, muzyka, grafika, nawet walka im wyszła. Jasne, nie wytrzymuje starcia z #nostalgia, gdy wspominam, jak 20 lat temu zanosiłem na noc peceta do salonu, podpinałem pod duży (hehe :D) telewizor CRT i tak grałem do białego rana. Ale tego starcia nie przetrwałby także oryginał, gdybym go dziś odpalił.
#gry #silenthill #horror

Zaloguj się aby komentować
No to lecimy kolejny post z serii #nostalgia i #gry i wracamy na sam początek tego tysiąclecia.
Tym razem klasyczki ze stajni Bioware (tego jeszcze co dobre gry robił) i Forgotten Realms.
Rok 2000 to Baldur's Gate 2 oraz Icewind Dale (obydwa oparte o Advanced Dungeons & Dragons 2nd edition) i obywa oparte o rzut izometryczny.
2002 - Neverwinter Nights (Dungeons & Dragons third edition) - 3d
Icewind Dale mi się wydawał takim dużo trudniejszym BG, BG2 to śmieszny chomik i jego właściciel z części pierwszej, Neverwinter to Zawodzenie Banshee i jakiś jeszczcze jeden obszarowy czar co robił rozpie...l (zawsze grałem magiem).
Z czym Wam się kojarzą te gry? Którą najbardziej lubiliście?
#rpg #gryrpg

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jest rok 1999. Ludzie zastanawiają się, czy po sylwestrze będą w ogóle żyć (pluskwa milenijna i te sprawy), co przyniesie nowe tysiąclecie itd.
Ale gracze zajęci są czymś innym: tym roku pojawiają się 2 wspaniałe multiplayer shootery i rozpoczyna się walka pomiędzy fanami: która gra lepsza? Unreal Tournament (Epic Games) czy Quake 3 (id Software)?
Po której stronie byłeś/byłaś?
#gry #nostalgia


Grałem w obie. Niestety w tamtym czasie nie miałem dostępu do dobrego internetu ani do tylu dobrych ziomków co chcieli pograć. Zdarzały się jakieś małe lanparty z kumplem co mieszkał niedaleko ale to już w późniejszym okresie choć własnie było grane w UT.
Ogólnie bardziej wolałem UT niż Q3, Q3 był strasznie dynamiczny więc dla mnie trochę chaotyczny, niby w UT było to samo ale jednak tak trochę mniej hardkorowo.
Zaloguj się aby komentować
Przecież lata '90 były 10 lat temu! (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#zalesie #nostalgia #feels

Zaloguj się aby komentować
Paul Phoenix to byl gosc!
Zaraz wcisne dwa gorne guziki + galka w prawo i Law leci na jednego strzala
#gry #tekken #nostalgia

@onlystat - pierwszy raz widziałem tę grę na automacie - robiła piorunujące wrażenie - zwłaszcza trójwymiarowe tła.
Wersja na PSX już tła miała płaskie bo konsola była za słaba - tu porównanie obu wersji: https://youtu.be/WKRYeNRoMrE
Zaloguj się aby komentować