sawa12721★2025-03-05T22:22:05+01:005@emdet Meteora i to, całą reszta to już takie pierdu, pierdu z pojedynczymi dobrymi dzinglami.
sawa12721★2025-03-05T22:23:53+01:004@emdet to czekaj, to teraz jest ten moment, kiedy wyzywam cię od męskich przyrodzeń
emdet2025-03-05T22:37:54+01:005@WujekAlien chciałem już pisać że ja to bardzo lubię tez nowsze, po czym ogarnąłem że chciałem przywołać album który ma 15 lat
jang_mefju2025-03-05T22:50:29+01:006@WujekAlien zakola większe, brzuszek większy ale gust bez zmian. Słuchało się LP na zmianę z Ryśkiem Peją i Karrambą xD
Half_NEET_Half_Amazing2025-03-06T20:48:06+01:002nigdy ich nie lubiłem jedyny słuchalny kawałek to ten z jayz