Dobra stary... @tosiu zajebałeś... Teraz już słucham 5 raz tego klasyka.. Odpaliłem Boomerskość ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#gry #nostalgia #muzyka #ciekawostki
Dobra stary... @tosiu zajebałeś... Teraz już słucham 5 raz tego klasyka.. Odpaliłem Boomerskość ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)
#gry #nostalgia #muzyka #ciekawostki
@Klamra pamiętam jak kiedyś jeszcze na wykopie dodałem to
https://www.youtube.com/watch?v=a-K038-0tF8
i koleś mi odpisał, że przeze mnie zarwie noc bo musi teraz wysłuchać całej dyskografii
Zaloguj się aby komentować
Patostreaming przed rozpowszechnieniem internetu
#heheszki #telewizja #nostalgia #jerryspringer



@zuchtomek zawsze mnie rozbrajało, jak po tym całym festynie spierdolenia Jerry kończył program frazą "Dbajcie o siebie i innych.". Jakby dopiero co jeden z jego gości nie użył krzesła do pacyfikowania swojego już byłego partnera, bo tenże ma romans z siostrą, matką i listonoszem.
Niesamowite to było show, trzymaj się Jerry, tęsknię.
Zaloguj się aby komentować
wracasz do domu zimą w latach 90/00
#fotografia #nostalgia #zima
/polish_nostalgia





Zaloguj się aby komentować
Siema,
Grypsko przedłużyło mi urlop, a gdy człowiek choruje, do głowy wpadają mu chore pomysły. Nie przeciągając, chciałbym zaprosić Was w tej nitce na festiwal bezbecji i wulgaryzmów, czyli podstaw kreatywnej myśli internetowych twórców późnych lat 90. XX wieku i wczesnych lat 00. XXI wieku. Dla niektórych z Was będzie to sentymentalna i nostalgiczna podróż do prostszych, niewinnych czasów.
Przypominam, że przedstawione w tej nitce utwory artystyczne mają wartość historyczną i archiwalną. Często były przekazywane wśród młodzieży na nośnikach CD, dzięki czemu każdy miał szansę rozkoszować się ich brutalną szczerością. Jeśli to nie jest Sztuka przez duże "S", to nie wiem, co nią jest.
Zachęcam do dodawania swoich propozycji jako komentarzy pod tym postem.
----------------
Na pierwszego strzała chyba najbardziej zaawansowane produkcje, mogące poszczycić się zaplanowanymi scenariuszami i wieloma efektami specjalnymi. Utworów było dużo, ale najbardziej znany jest chyba ten:
#historia #internet #heheszki #gownowpis #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Urbex nie śpi...
#urbex #historia #starszezwoje #tworczoscwlasna #nostalgia
Dzisiaj odwiedziny ośrodka kolonijnego. Ale trochę smutne. Smutne, jak się zweryfikuje prędkość popadania w ruinę. Obiekt opuszczony w w latach 90tych XX wieku, bardzo długo trzymał się w dość dobrym stanie. Niestety, poziom zainteresowania mediów w ostatnich pięciu latach i udostępnienie tymże mediom, materiałów o tym miejscu, przez wątpliwe podmioty "około urbexowe" sprawiły, że miejsce to szybko zostało ogołocone ze wszystkiego, co miało jakąkolwiek wartość. A to czego nie dało się spieniężyć, zostało zniszczone.
Miejscówka jest ogólnodostępna i znana,...
"Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka".
Cebula z kaszanka!
#nietylkomielonka #gotujzhejto #jedzenie #literatura #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
@Seele grając w GTA2 odkryłem ciekawego buga. Trzeba wejść na budynek schody czy inne wzniesienie i trzymając granat lub koktajl Mołotowa skoczyć w przepaść. gdy już ludź spada trzeba nontoper klikać przycisk odpowiedzialny za rzut granatem/molotowem (fire) iiii w ten sposób moje drogie internetowe ludzia postać będzie latać niczym Superman i nie spadnie dopóki klikamy przycisk
@Seele patrzę na nie i od razu widzę który jak szybko jedzie, zmarnowałem na ten szajs miesiące życia, najlepsza była zabawa w multiku jeszcze po kablu się łączyliśmy, jeden nawala z bazuki, a drugi jedzie furą tak szybko, że ten nie zdąży się obrócić i wycelować, to było bardziej grywalne niż CS, battlefield czy jakieś strategie sprzed lat, można było młócić do upadłego, aż się zatracało kontakt z rzeczywistościa i zwykła fizjologia wybudzała z matrixa. Siostra jak chciała zagrać to mając skilla grało się jak z psem.
Zaloguj się aby komentować
15 lat temu - w Sylwestra -wjechał na jutube Hitler w poszukiwaniu elektro i to pierdolnięcie które zabiło tuzin ludzi
Tak samo 15 lat temu padło słynne jestem hardkorem.
Jajkowy headshot 14, a Ale urwał 13 lat temu.
Ale to zleciało.chyba czas na kolonoskopie
Tirolot to chyba z 20 bo to czasy kafejek internetowych.
Ake to zleciało.
#nostalgia #sylwesterzhejto
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z cyklu "Rzeczy którymi bawiłem się jako dziecko i rodzice ciągle jeszcze je trzymają"
Budzik MERA-POLTIK.
Pamiętam jak budził nas do szkoły. Pomimo że dobre 40 lat temu zgubiłem mu jedno pokrętło (nie pamiętam do czego, chyba od sekudnika), to nadal działa.
#nostalgia #lata80

Zaloguj się aby komentować
Nostalgia mocno.
Właśnie mój synek przejmuje moje zabawki
Ta figurka była jedną z moich ulubionych, ślady zużycia tylko to potwierdzają, ale dbałem o zabawki bardzo, nic nie było połamane czy zniszczone celowo.
Kojarzycie co to była za seria? Był do figurki taki wóz a'la buggy, wiem że były też inne z tej serii ale nie mogę nic znaleźć w necie.
Może ktoś z Was kojarzy lub ma figurki z tej serii to chętnie odkupię.
#hejto #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
pokazywałem wczoraj swojej babie jakie cuda leciały kiedyś w telewizji to i wam przypomnę
#nostalgia
@Rudolf Akurat "D jak Dekiel" (a właściwie całe Fristajlo) źle się zestarzało, nawet w połowie nie bawi mnie to tak jak te 17 lat temu. Ale czasami wracam do Grupy Operacyjnej, która miała niezłe piosenki i z czasem stała się jedną z najwierniejszych kronik popkultury IV RP. Od siebie zostawiam ich niech późniejszy utwór, ale który został dotknięty ręką mistrza pijącego 40% i robiącego na 30%:
Zaloguj się aby komentować
In the eyes of a Ranger ,
the unsuspecting stranger
had better know the truth of wrong from right.
'Cause the eyes of a Ranger are upon you.
Any wrong you do, he's gonna see.
When you're in Texas, look behind you,
'cause that's where the Ranger's gonna be.
#nostalgia #seriale
Taki temat muzyczny, który trudno zapomnieć. Nie wiem czemu mi dzisiaj latał po głowie, ale dzielę się robalem, jak zarazą. xD
Zaloguj się aby komentować
2004r. Pierwszy i jedyny koncert naszego zespołu trip hopowego "Sickly" Mieliśmy tylko 5 autorskich kawałków w repertuarze i jak skończyliśmy grać, to darli się, żebyśmy grali od początku. Sceny nie było, graliśmy w kącie razem z ludźmi. W oparach alku i gandzi. Zamiast wynagrodzenia, mieliśmy open bar. Ludzi przewinęło się tyle, że w kiju zabrakło browara (° ͜ʖ °) Po tym koncercie rozpadliśmy się xD
#kiedystobylo #nostalgia #muzyka #ciekawostki #gownowpis #niepokazujmordy


Zaloguj się aby komentować
Wiem, że to stary utwór, ale! ALE! Dzisiaj przez przypadek wyświetlił mi się na playliście i od razu postanowiłem zniszczyć sobie słuch :D. Volume 100% na słuchawki i chłonę jak opętany!
Ktoś jeszcze uwielbia te krótkie chwile w życiu, gdzie po kilku latach zapomnienia nagle przypomina wam się ulubiona nuta sprzed 7, 10, 12 lat i przeżywacie chwile uniesienia, jakbyście się zakochiwali od nowa? Już nie mówię o milionie wspomnień jakie wracają z taką muzyką. Jestem #sentyment alnym głupcem
Tego się słuchało!
https://www.youtube.com/watch?v=FA2w-PMKspo
Trzeba odświeżyć stare przeboje trzydziestu sekund do marsa!
#nostalgia trochę? #muzyka #rock #nocnazmiana już chyba też?
Zaloguj się aby komentować
Poruszaj telefonem.
#iluzja #iluzjaoptyczna #nostalgia #ciekawostki #heheszki #glupiehejtozabawy

Zaloguj się aby komentować
ponoć ostatni kiosk przeszedł do historii,
więc może to odpowiedni moment na chwilę nostalgii?
gdzie teraz nabyć lufę do nabicia?
uczcijmy to minutą ciszy albo utworem Hioba
mój tag: #w8jek
#tworczoscwlasna #animacja #kioski #nostalgia

@w8jek to przejście w ten ciepły kolor, na samym początku teledysku jak się cofają kartki w zeszycie i typek stoi na balkonie, robi robotę. aż mnie samego przeniosło jak to oglądałem pierwszy raz, z Twojego zresztą polecenie na hejto.
edit: u nas w miasteczkowym sklepie normalnie lufke kupisz. chleba czasem nie ma, ale lufek nigdy nie brakło
Zaloguj się aby komentować
#internet #nostalgia
W końcu jest, promocja na święta
E: kto zgodnie, który to rok?

Zaloguj się aby komentować
Kiedy brzydzisz się brakiem detali w autkach bburago z lat 90 i zaczynasz zbierać wersję 1:1.
Świetna składnica, szkoda że stoją i korodują, sam bym przytulił kilka takich wrostów.
Ni to #urbex ni to #parkology więc trochę #nostalgia #motoryzacja #ciekawostki





Zaloguj się aby komentować