jesteś u babci na działce na wakacjach
#fotografia #nostalgia





jesteś u babci na działce na wakacjach
#fotografia #nostalgia





Moja babka mieszkała w domku kolejowym przy torach, taki z czerwonej cegły na końcu paro kilometrowej drogi. Za torami od razu las. Jak się podchodziło od razu podniegał do zdezelowanego płotu mój pies Maks, którego musieliśmy tam zawieźć aby ojciec go nie zabił. Przy domku były betonowe schody, na których się siedziało i piło herbatkę grzejąc się na słonku. Po prawej znajdował się drewniany wychodek, którego się bałam jak potwora spod łóżka, ale czasem nie było wyjścia, musiałam się tam udać.
Babcia była emocjonalnie zimna, a brat mojej momy, który tam mieszkał był przepalonym do cna alkoholikiem, ale nadal na swój sposób lubiłam tam jeździć.
Zaloguj się aby komentować