Czołówka programu telewizyjnego Auto Moto FanKlub
#ciekawostki #nostalgia #motoryzacja

Czołówka programu telewizyjnego Auto Moto FanKlub
#ciekawostki #nostalgia #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować
Zimowy dzień w latach 90.
#fotografia #nostalgia





Zaloguj się aby komentować
Grudzień Twojego dzieciństwa
#fotografia #nostalgia #hejto30plus





Zaloguj się aby komentować
Trochę już wyrosłem z takiego grania, muzycznie jestem już gdzie indziej, ale postanowiliśmy z żoną jechać na Comę. Ten ostatni raz. I dopiero po kupieniu biletów odczułem jak bardzo się jaram. Nie podejrzewałem się o to. Nostalgia bardzo.
Panowie, nie spierdolcie tego dziwnymi aranżami!
#muzyka #coma #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Jakby były z Kmalą i Pomatskim to bym brał
#retrogaming (wtf) #nostalgia #pdk

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jedynym za czym trochę będę tęsknił przy klasycznym paleniu w piecu będzie rąbanie drewna. Czynność ta pozwala na dostarczenie wysiłku fizycznego przy jednoczesnym odstresowaniu się, w otoczeniu pięknego aromatu uwalnianego przez drewno.
#nostalgia #drwal #drewno #lasy

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ta mp3 miała też funkcję nagrywania, więc jako, że nie miałem internetu żeby ściągać piosenki, to nagrywałem je z radia żeby potem odsłuchiwać xDD
#nostalgia #muzyka #kiedystobylo #hejto30plus

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Progres 2 - Planeta Hieronyma Bosche II (1980)
Stary, czeski (a właściwie czechosłowacki) rock progresywny grupy z Brna. Muzykę napisał Pavel Váně, gitarzysta; to on wykonuje to solo od 3:15 i gra w teledysku kosmonautę. Miałem przyjemność być na ich jubileuszowym koncercie i usłyszeć ten kawałek na żywo
https://www.youtube.com/watch?v=_DjBaWWYbkE
#muzyka #rock #nostalgia #czechy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Grało się
#gry #nostalgia #kapitanpazur




Zaloguj się aby komentować
Jako że mamy tutaj portal geriatryczny to zapewne Wielu z was pamięta dawno temu serię bum Fights, występował tam niejaki Rufus The Stunt bum. Całkiem niedawno natrafiłem na artykuł o nim, nie śledziłem jakoś jego poczynań po tym filmie, ale w pamięci utkwił mi on i niejaki Bling Bling którego zapewne też pamiętacie. Otóż Rufus ogarnął się i to całkiem nieźle, zginął w wypadku samochodowym w 2017 roku a do tego czasu wiódł dobre trzeźwe życie, napisał książkę i prowadził instytucje która miała na celu pomoc osobom w kryzysie bezdomności.
Jak kto zainteresowany to wklejam link
https://www.latimes.com/local/obituaries/la-me-rufus-hannah-20171010-story.html
#nostalgia #ciekawostki #filmy
Edit: Przepraszam za dziwaczne wielkie litery ale piszę głosowo i nie chce mi się tego poprawiać
Zaloguj się aby komentować
A może jeszcze bardziej boomersko niż @festiwal_otwartego_parasola
Kto grał w bale w sierżantach? (° ͜ʖ °)
#heheszki #nostalgia #dziecinstwo

Zwykłe Stomile to było najwięcej, co obuwnicze mogły wtedy zaoferować:
https://cdn.hejto.pl/uploads/posts_comments/images/1200x900/4917bc2eecc7eb66f52695442b2838f8.jpg
Zaloguj się aby komentować
Youtube nie wiedzieć czemu, podpowiedział mi takie cuś, siedzę sobie, kończę plaster miodu z Bieszczad i już myślę, że pora spać i nagle przypomniał mi się niedzielny obiad, rodzina w komplecie, tatko jeszcze żył. Jakoś tak cieplej na sercu się zrobiło
#nostalgia
Zaloguj się aby komentować
walnij piorunem jeżeli miałeś takie buty i grałeś w nich w gałę
#heheszki #nostalgia #dziecinstwo

Zaloguj się aby komentować
Skrót meczu legend Barcelony i Realu Madryt z okazji 125. rocznicy powstania klubu z Katalonii który odbył sie w Katarze.
Skład Real Madryt Leyendas:
Buyo, Pavon, Sanz, Milla, Bravo, Savio, Seedorf, Amavisca, Figo, Nunez, Congo.
Rezerwowi: Contreras, Llorente, Baptista, Camp, Agus, Munitis, Mejia.
Skład FC Barcelona Legends:
Baia, Sorin, Navarro, Trashorras, Abidal, de Boer, Mendieta, Ronaldinho, Rivaldo, Giuly, Villa.
Rezerwowi: Angoy, Dehu, Kluivert, Garca, Mateu, Sergi, Quaresma.
https://www.youtube.com/watch?v=-WanvToxKf0
#sport #ciekawostki #pilkanozna #mecz #fcbarcelona #realmadryt #elclásico #hejto30plus #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Coraz dziwniejsze te aplikację do kupowania biletów do kina
#heheszki #pcmasterrace #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Nowy kawałek od maromaro1337 właśnie dropnął
https://youtu.be/e6LXuU8orM0?si=7q8j8gHWgeEglrWs
#muzyka #gitara #nostalgia
Zaloguj się aby komentować