PlatynowyBazant202025-01-27T17:22:03+01:003Ten niebieski ericsson na dole z prawej to mój pierwszy telefon
radidadi★2025-01-27T19:29:06+01:002@PlatynowyBazant20 też ale miałem żółty, czytanie sms po jednym słowie, jedna ikonka w menu, chodzenie do kafejki internetowej żeby znaleźć nutki na dzwonki :D
PlatynowyBazant202025-01-27T19:31:46+01:001@radidadi po 2 latach klapka się złamała, ale dalej działał bo nie było w niej żadnej elektroniki
radidadi★2025-01-27T20:38:08+01:001@PlatynowyBazant20 bez klapki słabo działał mikrofon bo tam był taki kanalik, w moim kupiłem nową z allegro :D były też te antenki świecące
Kredafreda2025-01-27T20:26:43+01:001Pamiętam na giełdzie komputerowej w Krakowie jak stary szedł z 6230 to myślałem, że idę za najbogatszym starym wśród starych
SpokoZiomek2025-01-28T10:17:27+01:000Nokia 3100 Może i cegła bez kamery i innych wodotrysków, ale wspominam ją lepiej niż każdy inny telefon.