Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@WujekAlien Można zacząć trenować szermierkę historyczną. Wtedy cały czas zachowujesz pozory bycia poważnym człowiekiem, a możesz sobie pomachać prawdziwym* mieczem/szablą/rapierem/whatever.
Jedynym minusem jest to, że zaczynają Cię wkurzać prawie wszystkie sceny walki mieczem w kinie, bo szybko widzisz jak bez sensu są.
* o ile feder albo inny miecz treningowy uznajemy za prawdziwy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakbyście się nudzili w pracy albo zatęsknili za latami dziewięćdziesiątymi, to na jutube ktoś wrzucił wszystkie 3 sezony Ekstradycji.
Osobiście, Ekstradycję, Glinę i Dom znam na pamięć, a mimo to lubię do nich wracać #nostalgia
#seriale #90s
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Za małolata myślałem, że Disney ma naprawdę satelitę w kształcie Myszki Miki 1
#nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Realia na dziś: Pizze wpier...yy wpałaszają Twoje dzieci, Kola "niechcący wylana w kuchni na podłogę, Na kompie tapeta z psiego patrolu i brak miejsca na Twoja ulubioną grę bo dysk zawalony zdjęciami z wakacji i filmami. Jutro o 5 pobudka bo pod blokiem oczywiście brak miejsc parkingowych i z buta idziesz po auto 500m dalej pod okoliczną biedronkę. Twoi rodzice zapowiadają się że wpadną do wnuków za 5 min. i oczywiście nie przychodzą. Siadasz przed klawiaturą po 2sek. już masz wizytacje małych ludzików z pytaniem "Co robisz Tate?". Zapowiada się kolejny idealny dzień.
@Michumi we wtorek wziąłem wolne. Zawiozłem bombelka do przedszkola, do drugiego jak codzien przyszła niania. Pojechałem na basen, poskręcałem sobie jakieś pierdoły w piwnicy, a na koniec poszedłem na średnią pepperoni z pizza hut podawaną w tej czarnej blaszce. Chrupiąca, idealna. Delektowałem się ciszą i spokojem. Po wszystkim wróciłem do domu jak zawsze z pracy. Żonie, ani dzieciom o tym nie powiedziałem.
It was a good day.
Zaloguj się aby komentować
Wjeżdżamy w poniedziałek z nutką, która przypomniał Spotify 😎
#dziendobry #poniedzialek #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@damw Jak ja chciałem to mieć. Pamiętam, że kumpel z osiedla miał, ale tak jak ktoś tu już napisał, była to jakaś badziewna wersja ze słabego plastiku. Wszystko trzeszczało i autka się zatrzymywały.
Pamiętam też, że moja mama miała koleżankę, które wyemigrowała do Niemiec i kiedyś przysłała zdjęcia w kopercie. W pokoju jej syna na podłodze stał taki zestaw i wyglądał na solidny i mega wypasiony. Ślina mi ciekła, jak patrzyłem na to cudeńko.
Zaloguj się aby komentować
Wchodzę dziś w gorące i widzę, że pierwszy wpis osiąga woltaż na poziomie 330 pierunów.
O Panie.
A jeszcze niedawno 50 pierunów, to było coś. Ale ten czas zaiwania.
#gownowpis #hejto #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Mam te kapcie od zawsze i chyba nadszedł ich czas. Jak to zrobić bezboleśnie?
Trochę to śmieszne, a trochę nie, mimo że się do rzeczy raczej nie przywiązuję.
#nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Rok 2000. Masz 18 lat i pół roku prawko. Poszedłeś do samochodu słuchać nocnego radia twojego taty w którym leci kultowy utwór "bo tutaj jest jak jest", 5-letniego Audi 80 z silnikiem benzynowym 1.8. W tle słychać stukot deszczu bijącego w karoserię. U boku twoja nastoletnia dziewczyna i całe życie przed tobą
#nostalgia

Zaloguj się aby komentować
#ciekawostki #filmy #nostalgia Ktoś jakiś fan starego "Top Gun" zrobił fajną kompilację z maverick. Szkoda że w 480p
Pierwszą część (jako gówniak) to oglądałem z 10 razy na vhs jak nie więcej. I miałem wideło Sanyo nie odtwarzacz biedaki
Swoją drogą często wracam do pierwowzoru pzdr.
Zaloguj się aby komentować