Ech kiedys to byly oferty i byly samochody.
Teraz.nie ma czasow( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #nostalgia #kiedystobylo

Ech kiedys to byly oferty i byly samochody.
Teraz.nie ma czasow( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motoryzacja #nostalgia #kiedystobylo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ale bym se napisał #matura, takom z matematyki
#nostalgia
Zaloguj się aby komentować
#hejto30plus #nostalgia #tazosy #zbieranezadzieciaka

Zaloguj się aby komentować
Wrzucam jako oddzielny wpis, bo efekt kozacki, najchętniej w każdym aucie bym tak robił.
Wymiana podświetlenia zegarów z bursztynowego na białe.
O dziwo nie przeszkadzało w jeździe. Lcd nie podmieniałem, bo niepodswietlony był brzydki i obawiałem się, że biały też będzie brzydki. A tak, to powiedzmy, że zapewniał spójność z podświetleniem przycisków na desce xD
#majsterkowanie #nostalgia #motoryzacja
P.s. nie narzekać na ostrość, fotki robione 16 lat temu, dodatkowo kradzione z forum.


Zaloguj się aby komentować
Kiedyś to były pranki....
Klasyczek od Remiego: https://streamable.com/ck7mx4
#heheszki #nostalgia #disco
Zaloguj się aby komentować
Co ten Lubicz nawywijał?
#nostalgia #wspomnienia #bezpieczenstwo #kolej #heheszki #ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Sprzątając strych w rodzinnym domu, dostałem pocisk prosto w serce 🥲
Za szóstą odsłoną Pro Evo Soccer
Jezu, ale tam strzelałem Adriano
#gry #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Jak to słyszę to aż się chce grać w Fife Street 2. Frustrująca i satysfakcjonująca jednocześnie, z trybem kariery od zera do bohatera, który bardzo mi zapadł w pamięć. Mimo wszystko fajna gra :3
Pada na niej nie rozwaliłem, bo te oryginalne od PS2 to były wytrzymałe skurczybyki
https://www.youtube.com/watch?v=WkIoqlAR1M4
#muzyka #gry #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
2003-2004 vibe.
No kurde faja napiłbym się takiego mocno schłodzonego Gingersa.
Nie wiem czy tagować #piwo ale na pewno #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ile ja się tych Myszuf zaoglądałem...
#bajki #90s #nostalgia


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#telefony i trochę #nostalgia i #retro
Moja szuflada z telefonami. Nie wszystkie niestety. Cały czas wierzę, że uda mi się z niektórych odzyskać zdjęcia. Tych nowszych

Zaloguj się aby komentować
Ja kojarzę, że miałem coś takiego. A Wy?
#memy #nostalgia #90s

@damw u mnie był zwój sznurka, dwa haki w futrynie drzwi, i kawałek gąbki czy czegoś takiego. Wrzynało się to wszędzie okropnie, a i sznurek nie wytrzymywał za długo co zawsze kończyło się spektakularną glebą, ale i tak bujaliśmy się z siostrą ile tylko nam pozwolono, oglądając z babcią Agrobiznes xD
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #nostalgia #poezjaspiewana
Od kiedy jestem dorosłym chłopem, a to już ponad 20 lat lekko licząc to piosenka "Dni których nie znamy" Marka Grechuty włącza u mnie jakieś nostalgiczne i romantyczne struny. Ten kawałek jest absolutnym mistrzostwem. Poza tym gdy tylko go usłyszę, to mam przed oczami moje wczesne dzieciństwo, pierwsze zamazane gdzieś jak za mgłą wspomnienia. Lata 80. mieszkanie na drugim piętrze z długim balkonem ciągnącym się przez dwa pokoje, uchylone okno a za oknem wiosna. Dźwięki z pobliskiego parku wymieszane z odgłosami samochodów jadących ulicą tuż pod oknem. Meble pokryte fornirem, dwa miękkie wysiedziane fotele. Ojciec pali papierosa i włącza płytę Grechuty na gramofonie Unitry. Ta piosenka to dla mnie obrazy i zapachy, które już nie wrócą. Chlip, chlip...
Zaloguj się aby komentować
Nie powiem, dla mnie to powrót do przeszłości bo lata nie jechałem w takim przedziale, ale z tego co czytam to dalej jako TLK kursują.
#pkpintercity #kolej #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
#nostalgia #2005 #papiez #gimbynieznajo

Zaloguj się aby komentować