Przypomniały mi się te szklanki (chyba Nutella).
#nostalgia #90s



Przypomniały mi się te szklanki (chyba Nutella).
#nostalgia #90s



Zaloguj się aby komentować
#nostalgia #muzyka #rap #hiphop #lata90 #lata00
Warto zwrócić uwagę na to jakie mieli kiedyś wartości raperzy, a jakie dzisiaj mają.
Lata 90+ wylewają się z tego kawałka.
Molesta - "Będzie dobrze dzieciak"
@Djnx WWO W Witrynach Odbicia - Mogę wszystko: https://www.youtube.com/watch?v=BAPTKwucpwk
Zaloguj się aby komentować
Dorwałem dzisiaj decka Sony TC-FX2 z 1985r. Po przeczyszczeniu chodzi jak złoto. Już od pewnego czasu szukałem jakiegoś decka, bo mam sporo kaset. Teraz szukam jakiegoś CD, bo płyt mam też sporo. I będę miał już chyba każdy nośnik. Gramofon, Szpulaka, Kasecioka no i CD. Cieszę się jak dziecko (° ͜ʖ °)
#audio #ciekawostki #nostalgia




Zaloguj się aby komentować
#muzyka #punk #rock #lata80 #lata90 i dalej #nostalgia że nie wytrzymię zaraz
Jak słucham tej muzyki to czuję się jakbym miał znów naście lat i wszystko gdzieś
Bo ogólnie jestem już dziadem trochę. Ale mentalnie zawsze młody
KSU - "Po drugiej stronie drzwi"
https://www.youtube.com/watch?v=DMRkmgqZX8k
Siedzę w pustej knajpie, wszyscy już odeszli w ciemną noc
Kelner zbiera szklanki, zaraz mnie wypędzą znowu stąd
Pora się wynosić, ale nie ma wcale dokąd iść
Kiedy tutaj szedłem, zatrzasnalem mocno twoje drzwi
Goryczy czas już widać dno
Goryczy czas i zbite szkło
Goryczy czas już widać dno
Goryczy czas i zbite szkło
Forsa się skończyła, za to się zaczyna wielki kac
Jeszcze szklanka wina, bo nienawiść rozdzieliła nas
Jak przetrzymać jutro, kiedy wczoraj wcale nie ma już?
Zaraz pójdę w ciemność, aby jutro znowu wrócić tu
Zaloguj się aby komentować
#muzyka #punk #rock #lata90 i dalej...
Czasem parę zdań można wrzucić w kilka minut.
Duży pokład #nostalgia u mnie.
To był koniec jednego z etapów w moim życiu.
Złodzieje Rowerów - "Nadzieja umiera ostatnia"
https://www.youtube.com/watch?v=VEzKg_reNTA
Blask od wschodu blask
To świt na horyzoncie
Dzień kolejny dzień nadziei mej początek
Nadzieja matką głupich a głupich podobno nie sieją
Więc dlaczego aż tylu z nas karmi się tą nadzieją
Jak dziecko piersi matki łaknie dla jedzenia
Tak my pragniemy jej tym dla nas jest nadzieja
Jak głodny żebrak chleba jak sucha ziemia wody
Jak ten kto wierzy nieba nadziei nam potrzeba
Nadzieja umiera ostatnia
Ostatnia umiera nadzieja
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Znam to na pamięć, ale mam ochotę na chwilę nostalgii (° ͜ʖ °)
Ale od czego zacząć?
#komiksy #czytajzhejto #nostalgia #kiciochpyta
#ciekawostki

Zaloguj się aby komentować
Gimby może pamiętają to wspaniałe urządzenie 2in1:
urządzenie grzewcze
jeden z elementów tego urządzenia w rękach ojca potrafił całkiem skutecznie przywracać ustawienia "defaultowe" dziecka...
#gotowanie #nostalgia #90s

Zaloguj się aby komentować
#nostalgia #gumy #turbo #lata90 #samochody
Znalezione w starym portfelu w domu rodzinnym. Ciekawe czy są wszystkie. Jest nr 51 i dalej do 200 chyba. Wcześniejszych do 50 nigdy nie miałem (chyba nikt z osiedla nie mial).

Zaloguj się aby komentować
Tutaj wrzucamy najbardziej odpychające, amoralne postacie z filmów, które z jakiegoś niezrozumiałego powodu uważane są za postacie pozytywne. Ja zaczynam
Rose DeWitt Bukkaker - znana z cytatu "Narysuj mnie tylko w tym naszyjniku" (co go dostała w prezencie zaręczynowym od faceta, którego właśnie zdradziła z bezdomnym rysownikiem)
#heheszki #glupiehejtozabawy #filmy #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Tak było w poniedziałek na wyprzedanym koncercie Godsmack-P.O.D.-Drowning Pool w Londynie
Gdy Sonny Sandoval zszedł ze sceny i zaśpiewał z publicznością kilkadziesiąt cm ode mnie znowu poczułem się jak gówniarz za czasów gdy królował nu metal
https://www.youtube.com/shorts/dOUE9rKOx2c
#muzyka #koncert #numetal #rock #nostalgia #chwalesie





Zaloguj się aby komentować
Suchar z Wally poznaje historię.
#czerstwyhumor #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Nostalgłem trochę 😊
#ciekawostki #nostalgia #technologia #boogiecontent
Zaloguj się aby komentować
634 + 1 = 635
Tytuł: Ostatni turnus
Autor: Marcin Wojdak
Kategoria: inne
Wydawnictwo: Znak
Format: książka papierowa
ISBN: 878-83-240-8481-4
Liczba stron: 303
Ocena: 7/10
Totalne żerowanie na nostalgii za beztroskim czasem wczasów, którym kupiono mnie całkowicie.
Połączenie albumu zdjęć ośrodków wypoczynkowych z PRL-u i króciutkich tekstów, które autor nazywa opowiadaniami.
Gdyby autor zamknął buzię i dał mówić zdjęciom, mogłabym z czystym sercem wystawić jeszcze wyższą ocenę.
Opublikowano za pomocą https://bookmeter.xyz
#bookmeter #ksiazki #nostalgia

Zaloguj się aby komentować
#sztuka #kiedystobylo #internet #nostalgia
Zaloguj się aby komentować
#hejtowyzwanie rozdam pioruny komentarzom.
Sprzedam opla
#nostalgia
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Loginus07 Ech te nocne imprezy do 3 rano na zaprzyjaźnionym serku CSa, admini robiący psikusy, serwer grający muzykę, starzy kumple z całego kraju albo i europy, różne fajne pluginy i mody serwerowe, skiny robione przez amatorów lepsze od profesjonalnych, śmieszne spreje... To se ne wrati...
Do tej pory robię biznesy z kolesiem którego poznałem ćwierć wieku temu, nigdy się w realu nie widzieliśmy.

Zaloguj się aby komentować