jakibytulogin2025-06-29T11:45:01+02:000@jonas never forget, bo mam na sobie. Powiedziałbym, że pancerne, ale to chyba złe słowo w tym kontekście
WatluszPierwszy2025-06-30T08:10:55+02:000@jonas Jak nie kupowałem nigdy ubrań w takich sklepach, tak krótkie chinosy z F&F kupiłem. To są niezniszczalne spodenki na lato.
korfos2025-06-29T00:03:45+02:000Pomyślcie sobie co by się działo w Polsce gdyby wycofano Biedronki xD